Metro Top-25 2018-2019 Short Course Season
Last update:  10-17-2018
For Top-25 errors (Club Coaches only, no swimmers or parents) contact Monique Grayson  monique.grayson@metroswimming.org
Home        Age or Age Group    9   10   11   12    13   14   15-16   17-18   
Girls   8 & U   25 Free
Boys   8 & U   25 Free
1
Naomi Crane
8
15.16
IA
LIAC Saturday in October
1
Alex Hoffmann
8
14.98
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Bella Briceno
8
15.90
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
2
Bryce Baranowski
8
15.76
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Kelsey Grayson
8
16.66
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
3
Bruce Qian
8
16.00
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Julia Bak
7
16.78
QNS
AGUA Swim For The Future
4
John Pan
8
16.11
QNS
AGUA Swim For The Future
5
Jisella Jorsling
8
16.79
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Mark Silverman
8
16.21
MAKO
AGUA Swim For The Future
6
Allegra Speight-Ray
8
16.91
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Yuta Iwabuchi
8
16.43
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
7
Alexa Surdi
8
16.94
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
William Guan
8
16.68
UN
AGUA Swim For The Future
8
Sarah Lucca
8
17.22
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Lucien Chan
8
16.90
MAKO
AGUA Swim For The Future
8
Julia Lucca
8
17.22
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Sam Ioselevich
7
16.92
TRI
AGUA Swim For The Future
10
Isabella Canales Alvizuri
8
17.34
LIAC
LIAC Saturday in October
10
Zach Levin
7
17.04
AGUA
AGUA Swim For The Future
11
Alexandra Horney
8
17.43
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
11
Noah Mehlman
8
17.09
LIAC
LIAC Saturday in October
12
Emily Zhao
8
17.58
ST
BAD Fall Kick-Off Invite
12
William Zarytov
8
17.11
AGUA
AGUA Swim For The Future
13
Antonia Kearney
8
17.74
LIAC
LIAC Saturday in October
13
Michael Deguzman
8
17.25
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Sloane Harshman
8
17.76
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
14
James Bast
8
17.30
IA
LIAC Saturday in October
15
Wes Bull
8
17.84
EHY
AGUA Swim For The Future
15
Samuel Pikman
8
17.31
TRI
AGUA Swim For The Future
16
Rachel Remor
8
17.85
RIST
AGUA Swim For The Future
16
Nicholas Wojciechowski
8
17.48
IA
LIAC Saturday in October
17
Molly Behrend
7
18.11
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
17
Marcus Krahe
8
17.70
MAKO
AGUA Swim For The Future
18
Aliyah Brodsky
8
18.16
UN
AGUA Swim For The Future
18
Alex Steinberg
7
17.71
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Camille Auth
8
18.16
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Aidan Menu
7
17.82
EHY
AGUA Swim For The Future
20
Carina Dai
8
18.17
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Noah Gutin
8
17.82
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Julia Langerfeld
8
18.18
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Alejandro Santana
8
17.82
LIAC
LIAC Saturday in October
21
Brianna DeCasseres
7
18.18
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
22
Leon Kuzmin
8
18.08
TRI
AGUA Swim For The Future
23
Emily Chan
8
18.23
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Ryan Yao
6
18.14
LIE
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Makayla Morrison
8
18.32
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
24
Eamonn Hynes
7
18.30
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Jenna Ehrlich
8
18.35
LIAC
LIAC Saturday in October
25
Yiteng Li
7
18.58
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
Girls   8 & U   50 Free
Boys   8 & U   50 Free
1
Jisella Jorsling
8
34.37
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Harrison St. Thomas
8
31.79
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Alex Siegel
8
35.62
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Jacob Rimler
8
32.37
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Lauren Spencer-Edwards
8
36.76
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Aarez Funaro
8
34.72
UN
NYSA 12 & Under Fall Classic
4
Katie Place
8
37.61
COND
COND October Fall Festival
4
Kev O'Donnell
8
34.80
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
5
Rachel Remor
8
38.49
RIST
NCAC September First Sprint Mee
5
Brennan Morelli
8
34.92
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
6
Elena Curinnaia
8
38.75
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Donato D'Amelio
8
35.00
FREE
COND October Fall Festival
7
Serena Lin
7
38.81
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Bryce Baranowski
8
35.13
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
8
Julia Lucca
8
38.88
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
8
Joseph Froehlich
8
35.16
TS
SSC TYR September Sprint Meet
9
Ava Birnbaum
8
38.89
PATS
PATS September Time Trial
9
Michael Attenborough
8
35.80
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
10
Catherine Buzaid
8
39.05
EAST
EAST October Time Trial Meet
10
Michael Deguzman
8
36.69
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Sara Moy
8
39.28
EAST
EAST October Time Trial Meet
11
Dominic Zunich
8
37.30
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Cailyn Rose-Freaney
8
x40.06
SSC
SSC Fall Face Off
12
Gentaro Kohara
8
37.33
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Alexa Surdi
8
40.08
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
13
Phillip Tchernikov
7
37.57
COND
COND October Fall Festival
14
Eshani Kohli
8
40.24
EAST
EAST October Time Trial Meet
14
Hanchi Jin
8
37.83
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Julia Langerfeld
8
40.42
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Joseph Augustine-Martino
8
38.17
FREE
COND October Fall Festival
16
Adelina Sirkowa
8
40.58
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
16
Nicholas Deangelis
8
38.99
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Allison Kosyakovskiy
8
40.58
FREE
COND October Fall Festival
17
Colby Hamel
7
39.05
EAST
EAST October Time Trial Meet
18
Macie Cennamo
8
40.61
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
18
Shaun Muety
8
39.45
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Beatrice Hogue
7
41.13
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Hayden Cohen
8
39.60
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Carina Dai
8
41.14
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Evan Hoffman
8
39.63
UN
SSC TYR September Sprint Meet
21
Morgan Primak
8
41.32
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
21
Rafael Tkach
8
40.02
FREE
COND October Fall Festival
22
Una Diaz
8
41.44
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
22
Ben Klein
8
40.28
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Marina Kregel
8
42.28
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Yiteng Li
7
40.40
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Chantal Yildiz
7
42.28
FREE
COND October Fall Festival
24
Henry Turner
7
40.80
EAST
EAST October Time Trial Meet
25
Finella Moriarty
8
42.71
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
25
Alex Steinberg
7
40.89
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
Girls   8 & U   100 Free
Boys   8 & U   100 Free
1
Alex Siegel
8
1:17.03
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Harrison St. Thomas
8
1:13.50
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Sophie Reis
8
1:20.14
EAST
EAST October Time Trial Meet
2
Jacob Rimler
8
1:13.52
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Lauren Spencer-Edwards
8
1:27.81
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Donato D'Amelio
8
1:19.26
FREE
COND October Fall Festival
4
Katie Place
8
1:29.54
COND
COND October Fall Festival
4
Marcus Vitale
8
1:21.08
EAST
EAST October Time Trial Meet
5
Julia Langerfeld
8
1:30.70
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Gentaro Kohara
8
1:21.97
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Keira Troccoli
8
1:30.72
CFJV
COND October Fall Festival
6
Nikita Ambotas
8
1:22.33
EAST
EAST October Time Trial Meet
7
Carly Afanasewicz
8
1:31.49
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
7
Dominic Zunich
8
1:22.93
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Allison Kosyakovskiy
8
1:33.17
FREE
COND October Fall Festival
8
Bryce Baranowski
8
1:23.33
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
9
Una Diaz
8
1:34.57
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
9
Phillip Tchernikov
7
1:25.49
COND
COND October Fall Festival
10
McKenzie McErrero
8
1:35.65
COND
COND October Fall Festival
10
Nicholas Deangelis
8
1:26.63
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
11
Marina Kregel
8
1:36.44
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
11
Michael Attenborough
8
1:26.75
FREE
COND October Fall Festival
12
Mary Inello
8
1:38.34
GAEL
CT-GRYM October Invitational
12
Ben Klein
8
1:27.23
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
13
Chantal Yildiz
7
1:39.01
FREE
COND October Fall Festival
13
Hayden Cohen
8
1:31.25
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Valeriia Bronskikh
8
1:39.74
FREE
COND October Fall Festival
14
Joseph Augustine-Martino
8
1:31.82
FREE
COND October Fall Festival
15
Elisabeth Knuth
8
1:40.83
CFJV
COND October Fall Festival
15
Rayane Ould Abbou
8
1:32.54
FREE
COND October Fall Festival
16
Athena Santini
7
1:40.94
COND
COND October Fall Festival
16
Rafael Tkach
8
1:32.73
FREE
COND October Fall Festival
17
Finella Moriarty
8
1:41.58
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Michael Mighty
8
1:33.45
COND
COND October Fall Festival
18
Cailyn Rose-Freaney
8
x1:42.12
SSC
SSC Fall Face Off
18
Anthony Marra
8
1:36.63
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Hannah He
8
1:43.44
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Pierce Dwyer
8
1:37.67
COND
COND October Fall Festival
20
Machara Moriarty
8
1:43.65
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Jackson Tennant
7
1:39.27
NBS
NBS Red, White & Blue
21
Eleanor Huang
8
1:44.01
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Matthew Pellumbi
8
1:40.23
COND
COND October Fall Festival
22
Daphne Green
6
1:47.32
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Jackson O Hara
8
1:41.74
COND
COND October Fall Festival
23
Morgan Murray
7
1:47.63
COND
COND October Fall Festival
23
Gavin Flynn
8
1:43.02
COND
COND October Fall Festival
24
Katie Kurth
8
1:47.93
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
24
Quincy Trenczer
7
1:44.23
COND
COND October Fall Festival
25
Adrina Donikyan
8
1:48.31
PATS
COND October Fall Festival
25
Wesley Or Wes McGuire
8
1:54.80
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
Girls   8 & U   25 Back
Boys   8 & U   25 Back
1
Jisella Jorsling
8
19.28
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Alex Hoffmann
8
18.21
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Naomi Crane
8
19.87
IA
LIAC Saturday in October
2
Marcus Krahe
8
18.59
MAKO
AGUA Swim For The Future
3
Amanda Tedesco
8
20.22
IA
LIAC Saturday in October
3
Michael Deguzman
8
18.98
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Wes Bull
8
20.25
EHY
AGUA Swim For The Future
4
Kev O'Donnell
8
19.65
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
5
Elena Curinnaia
8
20.26
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Aidan Kehoe
7
20.39
LIAC
LIAC Saturday in October
6
Allegra Speight-Ray
8
20.28
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Jack Wiggins
8
20.41
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Penelope Wheaton
8
20.35
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Alejandro Santana
8
20.67
LIAC
LIAC Saturday in October
8
Maddie La Fleur
8
20.42
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
8
Mark Silverman
8
20.80
MAKO
AGUA Swim For The Future
9
Zoe Tollit
7
20.48
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Koga Matsubara
8
21.01
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Carina Dai
8
20.48
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Alex Steinberg
7
21.20
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Isabella Canales Alvizuri
8
20.61
LIAC
LIAC Saturday in October
11
Rome Neal
7
21.44
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Julia Lucca
8
20.88
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Kyle Hsieh
8
21.45
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
13
Rachel Remor
8
20.94
RIST
AGUA Swim For The Future
13
Jaden Huang
8
21.50
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Marina Kregel
8
21.00
NDAC
NDAC Season Starter Sprint Pent
14
Kieran Dewan
7
21.80
UN
AGUA Swim For The Future
15
Antonia Kearney
8
21.01
LIAC
LIAC Saturday in October
15
Oliver Early
7
21.82
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Zoe Corvalan
7
21.05
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Timothy Michin
8
21.91
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Morgan Lynton
8
21.11
AGUA
AGUA Swim For The Future
17
James Woody
7
21.92
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Alexandra Horney
8
21.16
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
18
Aidan Menu
7
21.97
EHY
AGUA Swim For The Future
19
Emily Chan
8
21.25
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Bryce Baranowski
8
22.01
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Alexa Surdi
8
21.52
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Michael Catalanotto
8
22.03
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Julia Langerfeld
8
21.71
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Taiga Matsubara
8
22.16
AGUA
AGUA Swim For The Future
22
Alexa Galimi
8
21.72
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Joey Casalinuovo
8
22.24
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Ashley Simons
8
21.81
LIAC
LIAC Saturday in October
23
Michael Iosava
7
22.28
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Serena Lin
7
21.82
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
24
James Bast
8
22.30
IA
LIAC Saturday in October
25
Emily Dougherty
8
21.86
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Samuel Pikman
8
22.39
TRI
AGUA Swim For The Future
Girls   8 & U   50 Back
Boys   8 & U   50 Back
1
Jisella Jorsling
8
38.92
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Jacob Rimler
8
36.08
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Alex Siegel
8
39.64
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Harrison St. Thomas
8
38.20
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Bella Briceno
8
39.75
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
3
Aarez Funaro
8
40.03
UN
NYSA 12 & Under Fall Classic
4
Sophie Reis
8
42.44
EAST
EAST October Time Trial Meet
4
Michael Deguzman
8
40.34
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Una Diaz
8
44.79
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
5
Joseph Froehlich
8
40.39
TS
SSC TYR September Sprint Meet
6
Lauren Spencer-Edwards
8
45.33
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Hanchi Jin
8
41.14
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Julia Langerfeld
8
45.59
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Dominic Zunich
8
41.64
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Katie Place
8
45.64
COND
COND October Fall Festival
8
Gentaro Kohara
8
42.61
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Emily Zhao
8
45.82
ST
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Donato D'Amelio
8
43.04
FREE
COND October Fall Festival
10
Josephine Suzana
8
46.05
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Phillip Tchernikov
7
43.08
COND
COND October Fall Festival
11
Carina Dai
8
46.22
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Nicholas Deangelis
8
43.37
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Carly Afanasewicz
8
46.70
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
12
Brennan Morelli
8
43.62
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
13
Allison Kosyakovskiy
8
46.96
FREE
COND October Fall Festival
13
Michael Attenborough
8
44.66
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
14
Antonia Marotta
7
47.01
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Joseph Augustine-Martino
8
45.22
FREE
COND October Fall Festival
15
Serena Lin
7
47.30
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Rayane Ould Abbou
8
45.87
FREE
COND October Fall Festival
16
Marina Kregel
8
47.52
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Ben Klein
8
45.98
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
McKenzie McErrero
8
47.65
COND
COND October Fall Festival
17
Noah Gutin
8
46.11
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Alexa Galimi
8
47.84
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Hayden Cohen
8
46.62
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Sara Moy
8
47.97
EAST
EAST October Time Trial Meet
19
Marcus Vitale
8
47.42
EAST
EAST October Time Trial Meet
20
Julia Lucca
8
48.10
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
20
Bryce Baranowski
8
48.09
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Ava Birnbaum
8
48.34
PATS
PATS September Time Trial
21
James Woody
7
48.36
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Valentina Fuentes
8
48.51
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Kyle Dixon
7
48.50
COND
COND October Fall Festival
23
Macie Cennamo
8
48.70
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
23
Timothy Michin
8
48.54
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Mary Inello
8
49.01
GAEL
CT-GRYM October Invitational
24
Rishi Amin
8
48.74
EAST
EAST October Time Trial Meet
25
Eshani Kohli
8
49.09
EAST
EAST October Time Trial Meet
25
Artur Vazenins
8
49.49
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   8 & U   25 Breast
Boys   8 & U   25 Breast
1
Rachel Remor
8
21.80
RIST
AGUA Swim For The Future
1
Gentaro Kohara
8
20.46
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Mia Luna
8
22.04
EHY
AGUA Swim For The Future
2
Sam Ioselevich
7
21.50
TRI
AGUA Swim For The Future
3
Jisella Jorsling
8
22.06
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Zach Levin
7
22.21
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Kelsey Grayson
8
22.50
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
4
John Pan
8
22.23
QNS
AGUA Swim For The Future
5
Carina Dai
8
22.59
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Bruce Qian
8
22.34
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Beatrice Hogue
7
22.85
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
William Zarytov
8
22.46
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Maddie La Fleur
8
23.37
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
7
Marcel Kolodziej
8
22.89
TRI
AGUA Swim For The Future
8
Brianna DeCasseres
7
23.52
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
8
Leon Kuzmin
8
23.25
TRI
AGUA Swim For The Future
9
Ellise Plevin
8
23.66
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Yuta Iwabuchi
8
23.36
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
10
Ava Lettieri
8
23.71
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Noah Gutin
8
23.46
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Alexandra Horney
8
23.85
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
11
Taiga Matsubara
8
23.57
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Juliana Rochford
8
23.96
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Nicholas Wojciechowski
8
23.71
IA
LIAC Saturday in October
13
Amanda Tedesco
8
24.06
IA
LIAC Saturday in October
13
Koga Matsubara
8
23.89
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Zoe Tollit
7
24.34
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Wyatt Ebner
8
24.21
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Serena Lin
7
24.44
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Jack O'Sullivan
8
24.36
NDAC
NDAC Season Starter Sprint Pent
15
Emily Zhao
8
24.44
ST
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Kev O'Donnell
8
24.47
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
17
Esther Park
7
24.59
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
16
Alejandro Santana
8
24.47
LIAC
LIAC Saturday in October
18
Josephine Suzana
8
24.71
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Lucien Chan
8
24.59
MAKO
AGUA Swim For The Future
19
Sarah Lucca
8
24.89
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
19
Michael Catalanotto
8
24.85
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Antonia Kearney
8
24.93
LIAC
LIAC Saturday in October
20
Jaden Huang
8
25.19
AGUA
AGUA Swim For The Future
21
London Strasser
8
25.14
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Kieran Dewan
7
25.21
UN
AGUA Swim For The Future
22
Aliyah Brodsky
8
25.52
UN
AGUA Swim For The Future
22
Noah Mehlman
8
25.26
LIAC
LIAC Saturday in October
22
Summer Lee
7
25.52
LIAC
LIAC Saturday in October
23
Phillip Ginzburg
8
25.62
LIAC
LIAC Saturday in October
24
Reese Romolo
7
25.53
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Jack Wiggins
8
25.64
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Emily Chan
8
25.59
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
David Moshkovich
8
26.37
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
Girls   8 & U   50 Breast
Boys   8 & U   50 Breast
1
Jisella Jorsling
8
44.66
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Gentaro Kohara
8
44.14
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Elena Curinnaia
8
46.88
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Jacob Rimler
8
44.21
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Alex Siegel
8
48.44
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Harrison St. Thomas
8
44.81
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Carina Dai
8
49.33
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Michael Attenborough
8
46.03
FREE
COND October Fall Festival
5
Katie Place
8
49.42
COND
COND October Fall Festival
5
Nicholas Deangelis
8
46.22
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
6
Rachel Remor
8
49.65
RIST
NCAC September First Sprint Mee
6
Joseph Augustine-Martino
8
46.38
FREE
COND October Fall Festival
7
Sophie Reis
8
49.94
EAST
EAST October Time Trial Meet
7
Anthony Marra
8
48.33
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
8
Hannah He
8
50.69
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
8
Michael Deguzman
8
48.40
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Ava Birnbaum
8
50.97
PATS
PATS September Time Trial
9
Aarez Funaro
8
48.90
UN
NYSA 12 & Under Fall Classic
10
Beatrice Hogue
7
52.55
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Brennan Morelli
8
49.52
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
11
Serena Lin
7
52.64
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Joseph Froehlich
8
49.86
TS
SSC TYR September Sprint Meet
12
Alexa Galimi
8
52.81
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Donato D'Amelio
8
49.89
FREE
COND October Fall Festival
13
Kaitlyn Tom
8
52.83
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
13
Phillip Tchernikov
7
52.02
COND
COND October Fall Festival
14
Carly Afanasewicz
8
52.87
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
14
Michael Kando
7
52.73
GATE
NCAC September First Sprint Mee
15
Valeriia Bronskikh
8
52.94
FREE
COND October Fall Festival
15
Dominic Zunich
8
53.44
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Juliana Rochford
8
53.21
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
16
Marcus Vitale
8
53.85
EAST
EAST October Time Trial Meet
17
Una Diaz
8
53.24
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Charles Voege
8
55.08
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
18
Esther Park
7
54.80
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Rafael Tkach
8
55.37
FREE
COND October Fall Festival
19
London Strasser
8
54.94
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
19
Michael Catalanotto
8
55.44
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Emma Cronin
8
55.00
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
20
Hayden Cohen
8
55.78
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Sara Moy
8
55.13
EAST
EAST October Time Trial Meet
21
Declan Bradley
7
56.63
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
22
Chantal Yildiz
7
55.48
FREE
COND October Fall Festival
22
Aayush Makkar
8
57.84
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Lily Baynon
7
55.55
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Ben Klein
8
58.62
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
24
Sophia Fang
8
55.78
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Evan Hoffman
8
59.41
UN
SSC TYR September Sprint Meet
25
Ellie Firsenbaum
8
56.05
EAST
EAST October Time Trial Meet
25
David Moshkovich
8
1:00.40
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
Girls   8 & U   25 Fly
Boys   8 & U   25 Fly
1
Naomi Crane
8
17.41
IA
LIAC Saturday in October
1
Bryce Baranowski
8
17.66
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Bella Briceno
8
17.72
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
2
William Guan
8
17.95
UN
AGUA Swim For The Future
3
Jisella Jorsling
8
18.54
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Alex Hoffmann
8
18.30
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
4
Allegra Speight-Ray
8
18.61
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Aidan Menu
7
18.86
EHY
AGUA Swim For The Future
5
Julia Bak
7
18.62
QNS
AGUA Swim For The Future
5
Yuta Iwabuchi
8
19.11
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
6
Alexa Surdi
8
18.84
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Ryan Yao
6
20.44
LIE
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Kelsey Grayson
8
19.07
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
6
Alex Steinberg
7
20.44
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Serena Lin
7
20.11
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Cormick Bice
8
20.56
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
9
Isabella Canales Alvizuri
8
20.16
LIAC
LIAC Saturday in October
9
Michael Deguzman
8
20.57
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Brianna DeCasseres
7
20.71
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
10
Samuel Pikman
8
20.65
TRI
AGUA Swim For The Future
11
Carina Dai
8
21.03
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Taiga Matsubara
8
20.93
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Valentina Fuentes
8
21.04
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Brayden Coleman
8
21.70
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
13
Emily Dougherty
8
21.36
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Nicholas Wojciechowski
8
22.26
IA
LIAC Saturday in October
14
Adelina Sirkowa
8
21.61
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
14
Timothy Michin
8
22.32
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Michelle Jia
8
21.64
AGUA
AGUA Swim For The Future
15
Koga Matsubara
8
22.78
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Emma Price
7
21.81
TRI
AGUA Swim For The Future
16
Yiteng Li
7
23.78
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Ava Addison
8
21.91
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
James Woody
7
23.90
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Beatrice Hogue
7
21.91
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
18
James Bast
8
23.97
IA
LIAC Saturday in October
19
Maddie La Fleur
8
22.25
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
19
Japhet Ruiz
7
24.17
UN
NBS Red, White & Blue
20
Camille Auth
8
22.38
AGUA
AGUA Swim For The Future
20
Aayush Makkar
8
24.26
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Avery Cahalane
8
22.63
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Jack O'Sullivan
8
24.46
NDAC
NDAC Season Starter Sprint Pent
22
Tara Chan
8
22.94
AGUA
AGUA Swim For The Future
22
Baran Eriskin
7
25.16
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Marina Kregel
8
23.29
NDAC
NDAC Season Starter Sprint Pent
23
Joey Casalinuovo
8
26.27
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
MaryKate McBreen
7
23.56
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Henry Turner
7
26.67
EAST
EAST October Time Trial Meet
25
Alexis Weiss
8
23.64
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Andrew Bertrand
8
27.06
LIAC
LIAC Saturday in October
Girls   8 & U   50 Fly
Boys   8 & U   50 Fly
1
Jisella Jorsling
8
42.41
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Jacob Rimler
8
35.95
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Lauren Spencer-Edwards
8
44.24
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Harrison St. Thomas
8
36.68
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Emily Zhao
8
44.29
ST
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Joseph Froehlich
8
40.14
TS
SSC TYR September Sprint Meet
4
Ava Birnbaum
8
44.99
PATS
PATS September Time Trial
4
Gentaro Kohara
8
41.81
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Alexa Surdi
8
45.57
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
Bryce Baranowski
8
44.10
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
6
Julia Langerfeld
8
45.78
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Aarez Funaro
8
44.24
UN
NYSA 12 & Under Fall Classic
7
Serena Lin
7
48.65
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Phillip Tchernikov
7
44.24
COND
COND October Fall Festival
8
Carina Dai
8
48.72
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Nicholas Deangelis
8
45.41
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
9
Sarah Lucca
8
49.01
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Timothy Michin
8
45.64
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Allison Kosyakovskiy
8
49.40
FREE
COND October Fall Festival
10
Dominic Zunich
8
46.71
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Una Diaz
8
51.33
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
11
Michael Attenborough
8
47.89
FREE
COND October Fall Festival
12
Sara Moy
8
51.94
EAST
EAST October Time Trial Meet
12
Hanchi Jin
8
49.12
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Katie Place
8
52.22
COND
COND October Fall Festival
13
Brennan Morelli
8
49.38
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
14
Beatrice Hogue
7
52.42
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Evan Hoffman
8
49.39
UN
SSC TYR September Sprint Meet
15
Tess Micena
8
52.57
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Kyle Dixon
7
53.70
COND
COND October Fall Festival
16
Keira Troccoli
8
52.80
CFJV
COND October Fall Festival
16
Nikita Ambotas
8
53.72
EAST
EAST October Time Trial Meet
17
Ava Addison
8
53.01
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Marcus Vitale
8
54.20
EAST
EAST October Time Trial Meet
18
Sophie Reis
8
54.42
EAST
EAST October Time Trial Meet
18
Hayden Cohen
8
55.41
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Catherine Buzaid
8
54.99
EAST
EAST October Time Trial Meet
19
Adrian Gonzalez
8
56.61
PATS
PATS September Time Trial
20
Marina Kregel
8
56.13
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Max Meisner
8
57.61
EAST
EAST October Time Trial Meet
21
Delilah Mackof
8
56.44
EAST
EAST October Time Trial Meet
21
Anthony Marra
8
59.92
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Daphne Green
6
56.44
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Gavin Flynn
8
1:00.60
COND
COND October Fall Festival
23
Jane Chevalier
7
56.73
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Declan Bradley
7
1:01.44
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
24
Kaitlyn Tom
8
56.77
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
24
Shaun Muety
8
1:02.86
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Emma Casey
8
56.90
EAST
EAST October Time Trial Meet
25
Michael Catalanotto
8
1:05.86
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
Girls   8 & U   100 IM
Boys   8 & U   100 IM
1
Bella Briceno
8
1:26.52
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
1
John Pan
8
1:31.74
QNS
AGUA Swim For The Future
2
Kelsey Grayson
8
1:34.17
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
2
Nicholas Deangelis
8
1:32.97
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
3
Una Diaz
8
1:38.89
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
3
Marcus Krahe
8
1:34.20
MAKO
AGUA Swim For The Future
4
Morgan Lynton
8
1:42.69
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Michael Attenborough
8
1:34.62
FREE
COND October Fall Festival
5
Zoe Tollit
7
1:42.76
AGUA
AGUA Swim For The Future
5
William Zarytov
8
1:35.28
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Mia Luna
8
1:43.71
EHY
AGUA Swim For The Future
6
Phillip Tchernikov
7
1:36.39
COND
COND October Fall Festival
7
Michelle Jia
8
1:44.93
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Sam Ioselevich
7
1:40.43
TRI
AGUA Swim For The Future
8
Ellise Plevin
8
1:45.41
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Leon Kuzmin
8
1:40.53
TRI
AGUA Swim For The Future
9
Keira Troccoli
8
1:46.76
CFJV
COND October Fall Festival
9
William Guan
8
1:40.60
UN
AGUA Swim For The Future
10
Ava Addison
8
1:46.97
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Ben Klein
8
1:42.74
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
11
Emma Price
7
1:47.70
TRI
AGUA Swim For The Future
11
Hayden Cohen
8
1:42.77
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Esther Park
7
1:47.76
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Lucien Chan
8
1:43.65
MAKO
AGUA Swim For The Future
13
Allison Kosyakovskiy
8
1:48.28
FREE
COND October Fall Festival
13
Yiteng Li
7
1:51.00
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
London Strasser
8
1:48.66
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Anthony Marra
8
1:53.54
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Lucy Knight
8
1:50.71
EHY
AGUA Swim For The Future
15
Brayden Coleman
8
1:53.81
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
16
Rubie Chan
8
1:50.90
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Aayush Makkar
8
1:54.15
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Aliyah Brodsky
8
1:51.96
UN
AGUA Swim For The Future
17
Michael Kando
7
1:56.49
GATE
NCAC September First Sprint Mee
18
Fiona Blaho
6
1:52.74
EAST
EAST October Time Trial Meet
18
Kieran Dunn
8
1:57.13
TRI
AGUA Swim For The Future
19
Morgan Primak
8
1:53.34
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
19
Kyle Kim
8
2:05.10
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
20
Finella Moriarty
8
1:54.38
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Wesley Or Wes McGuire
8
2:20.76
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Marina Kregel
8
1:55.55
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Isidro Vega
8
2:26.09
RFAC
NDAC Season Starter Sprint Pent
22
Paulina Tsybysheva
8
1:56.90
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Ryan Grower
8
2:27.80
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Machara Moriarty
8
1:57.39
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
 
 
 
 
 
 
24
Hannah He
8
1:57.42
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
25
Cate Masella
7
1:59.75
MAKO
AGUA Swim For The Future
 
 
 
 
 
 
Girls   9   50 Free
Boys   9   50 Free
1
Lori Jiang
9
31.72
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
1
Peter Regenauer
9
29.80
COND
COND October Fall Festival
2
Emilia Calone
9
31.73
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
2
Ethan Lee
9
30.55
GATE
SSC Fall Face Off
3
Anna Hill
9
32.36
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
3
Timur Seliger
9
30.67
RIST
NCAC September First Sprint Mee
4
Grace Esposito
9
33.00
TRI
AGUA Swim For The Future
4
Owen Gjertsen
9
31.16
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
5
Megan McGourty
9
33.35
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Matthew Chang
9
31.64
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
6
Natalie Wu
9
33.37
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
6
Daniel Bellach
9
31.79
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Sophia Gutierrez
9
33.37
GAEL
CT-GRYM October Invitational
7
Liam Korenblit
9
32.57
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
8
Sunny Kang
9
33.41
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
8
Andriy Badovych
9
32.93
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
9
Naomi Davis
9
33.52
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Ryan Baldwin
9
33.16
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
10
Kaitlyn Tse
9
33.63
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
10
Nikolai Haridasan
9
33.64
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Kate Donegain
9
33.93
IA
LIAC Saturday in October
11
Sullivan Smith
9
33.82
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
12
Eva Johnson
9
34.14
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Reily So
9
33.84
LIAC
LIAC Saturday in October
13
Lily Ramirez
9
34.20
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Charlie O'Brien
9
33.93
TS
SSC TYR September Sprint Meet
14
Dasha Zakharova
9
34.43
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Eric Ivry
9
34.34
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Ellie Finnegan
9
34.49
COND
COND October Fall Festival
15
Zach Paggi
9
34.48
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Isabella Law
9
34.56
UN
LIAC Saturday in October
16
Kensei Kawahara
9
34.58
AGUA
AGUA Swim For The Future
17
Emma Zhang
9
34.61
GATE
SSC Fall Face Off
17
Victor Pan
9
34.61
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Madelyn Gebhard
9
35.07
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Henry Xue
9
34.62
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Rory O'Byrne
9
35.17
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Maxim Konoplin
9
34.90
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Emily Kofsky
9
35.20
WISC
SSC Fall Face Off
20
Miles Menu
9
35.17
EHY
AGUA Swim For The Future
21
Brooke Shteierman
9
35.51
IA
LIAC Saturday in October
21
Olan Chattanond
9
35.25
TS
SSC TYR September Sprint Meet
22
Alicia Kong
9
35.58
LIAC
LIAC Saturday in October
22
Daniel Nolasco
9
35.40
LIAC
LIAC Saturday in October
22
Athena Kong
9
35.58
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Matthew Simons
9
35.46
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Avery Wilcox
9
35.67
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
24
Jake De Pierro
9
35.47
COND
COND October Fall Festival
25
Yuna Lee
9
35.77
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
25
Tadija Maslo
9
35.50
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   9   100 Free
Boys   9   100 Free
1
Emilia Calone
9
1:11.04
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
1
Timur Seliger
9
1:07.86
RIST
AGUA Swim For The Future
2
Bluebell Quested
9
1:12.82
PATS
COND October Fall Festival
2
Peter Regenauer
9
1:11.10
COND
COND October Fall Festival
2
Alessandra Arciniegas
9
1:12.82
COND
COND October Fall Festival
3
Carson Radnay
9
1:11.99
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Sophia Gutierrez
9
1:13.07
GAEL
CT-GRYM October Invitational
4
Andriy Badovych
9
1:13.40
FREE
COND October Fall Festival
5
Grace Esposito
9
1:13.28
TRI
AGUA Swim For The Future
5
Nikolai Haridasan
9
1:14.59
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Ellie Finnegan
9
1:15.61
COND
COND October Fall Festival
6
Charlie O'Brien
9
1:15.00
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Fernanda Portillo
9
1:16.42
EAST
EAST October Time Trial Meet
7
Victor Pan
9
1:15.19
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Megan McGourty
9
1:17.24
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
8
Hyun Chavez
9
1:15.64
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Madelyn Gebhard
9
1:18.18
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Liam Korenblit
9
1:15.87
FREE
COND October Fall Festival
10
Naomi Davis
9
1:18.44
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Joseph Monahan
9
1:16.14
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Lily Ramirez
9
1:19.18
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Joseph Froehlich
9
1:16.22
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Victoria Caiazzo
9
1:19.31
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
12
Conor Lenihan
9
1:16.29
COND
COND October Fall Festival
13
Anna Hu
9
1:19.86
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
13
Carter Corbett
9
1:16.57
EAST
EAST October Time Trial Meet
14
Dasha Zakharova
9
1:20.22
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Ivan Sorokin
9
1:17.20
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Abigail Haydt
9
1:21.61
NBS
NBS Red, White & Blue
15
Kensei Kawahara
9
1:17.36
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Kenna Kozlowski
9
1:21.82
MAKO
AGUA Swim For The Future
16
Sullivan Smith
9
1:17.45
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
17
Maya Peitler
9
1:21.91
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Daniel Zurakovski
9
1:17.67
FREE
COND October Fall Festival
18
Kate Masters
9
1:22.11
EAST
EAST October Time Trial Meet
18
Eric Ivry
9
1:17.75
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Annri Katoh
9
1:22.36
MAKO
AGUA Swim For The Future
19
Zach Paggi
9
1:17.80
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Sara Bowden
9
1:22.57
COND
COND October Fall Festival
20
Yuchen Wei
9
1:18.31
EAST
EAST October Time Trial Meet
21
Alixe Hoffman
9
1:22.92
MAKO
AGUA Swim For The Future
21
Matthew Temni
9
1:19.28
FREE
COND October Fall Festival
22
Athena Kong
9
1:23.27
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Maxim Konoplin
9
1:19.59
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Mary Fontanella
9
1:23.42
GAEL
CT-GRYM October Invitational
23
Oliver Jadot
9
1:20.06
EAST
EAST October Time Trial Meet
24
Keara Daly
9
1:24.20
COND
COND October Fall Festival
24
Kai Hill
9
1:20.16
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Elise Naeve
9
1:24.86
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Nicholas Vitale
9
1:20.67
EAST
EAST October Time Trial Meet
Girls   9   200 Free
Boys   9   200 Free
1
Emilia Calone
9
2:36.40
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
1
Timur Seliger
9
2:30.62
RIST
AGUA Swim For The Future
2
Grace Esposito
9
2:37.77
TRI
AGUA Swim For The Future
2
Kensei Kawahara
9
2:48.03
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Megan McGourty
9
2:45.33
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
3
Sullivan Smith
9
2:50.11
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
4
Victoria Caiazzo
9
2:55.48
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
4
Miles Menu
9
2:52.95
EHY
AGUA Swim For The Future
5
Hallie Flores
9
3:13.92
EHY
AGUA Swim For The Future
5
Ryan Sykes
9
2:59.06
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
6
Hazel McGourty
9
3:17.90
COND
COND October Fall Festival
6
Brian Wu
9
2:59.49
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Julia Messinger-Nanni
9
3:18.09
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Koa Truong
9
3:00.20
QNS
AGUA Swim For The Future
8
Ginger Griffin
9
3:20.09
EHY
AGUA Swim For The Future
8
John Haymson
9
3:06.68
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Alysse Barnecut
9
3:27.36
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Danyaal Hussain
9
3:06.71
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Maddie Linehan
9
3:39.73
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Alexander Lowe
9
3:09.56
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
11
Ben Kriegsman
9
3:11.62
EHY
AGUA Swim For The Future
 
 
 
 
 
 
12
Eddie Yang
9
3:14.27
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
 
 
 
 
 
 
13
Nick Tassier
9
3:15.88
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
 
 
 
 
 
 
14
Nicholas Chavez
9
3:20.92
EHY
AGUA Swim For The Future
 
 
 
 
 
 
15
Declan Dorner
9
3:30.97
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
16
Jaden Shaw
9
3:33.50
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
Girls   9   500 Free
Boys   9   500 Free
1
Cailin Wong
9
7:10.78
NYCC
FLY Distance Meet
1
Joseph Monahan
9
7:29.02
TVSC
TVSC 500 Time Trials
2
Ellie Finnegan
9
7:10.86
COND
COND October Fall Festival
2
Aaron Bisono
9
7:30.88
FLY
FLY Distance Meet
3
Kylie Lam
9
7:15.75
FLY
FLY Distance Meet
3
Alexander Lowe
9
8:08.99
COND
COND October Fall Festival
4
Kam Galang
9
7:37.45
FLY
FLY Distance Meet
4
Crane Lee
9
8:48.46
FLY
FLY Distance Meet
5
Dakota Barbatsoulis
9
7:58.65
NYCC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
6
Genevieve Rochlin
9
8:19.96
TVSC
TVSC 500 Time Trials
 
 
 
 
 
 
Girls   9   50 Back
Boys   9   50 Back
1
Emilia Calone
9
36.26
MWDA
NDAC Season Starter Sprint Pent
1
Cal Farrell
9
34.36
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
2
Natalie Wu
9
36.88
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
2
Peter Regenauer
9
35.83
COND
COND October Fall Festival
3
Ellie Finnegan
9
37.14
COND
COND October Fall Festival
3
Ethan Lee
9
36.98
GATE
SSC Fall Face Off
4
Sophia Gutierrez
9
37.54
GAEL
CT-GRYM October Invitational
4
Henry Xue
9
37.91
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
5
Emma Zhang
9
37.84
GATE
SSC Fall Face Off
5
Nikolai Haridasan
9
37.93
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Eva Johnson
9
38.28
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Timur Seliger
9
38.28
RIST
AGUA Swim For The Future
7
Kaitlyn Tse
9
38.32
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
7
Victor Pan
9
39.03
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Megan McGourty
9
38.35
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
8
Evan Kaplan
9
39.08
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
9
Naomi Davis
9
38.44
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Sullivan Smith
9
39.33
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
10
Louisa Wang
9
38.67
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
10
Ryan Baldwin
9
39.38
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
11
Yuna Lee
9
39.35
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
11
Andriy Badovych
9
39.80
FREE
COND October Fall Festival
12
Emily Kofsky
9
39.71
WISC
SSC Fall Face Off
12
Matthew Chang
9
39.88
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
13
Sunny Kang
9
39.87
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
13
Jonathan Packles
9
40.05
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Grace Esposito
9
40.11
TRI
AGUA Swim For The Future
14
Liam Korenblit
9
40.06
FREE
COND October Fall Festival
15
Lily Ramirez
9
40.18
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Matthew Temni
9
40.12
FREE
COND October Fall Festival
15
Keara Daly
9
40.18
COND
COND October Fall Festival
16
Elliot Goldberg
9
40.27
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Maya Peitler
9
40.23
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Brian Wu
9
40.71
AGUA
AGUA Swim For The Future
18
Anna Hu
9
40.57
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Hyun Chavez
9
40.76
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Zoe Ross Allen
9
40.66
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Miles Menu
9
40.78
EHY
AGUA Swim For The Future
20
Summer Strabuk
9
40.85
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Kensei Kawahara
9
41.08
AGUA
AGUA Swim For The Future
21
Lily Price
9
41.09
TRI
AGUA Swim For The Future
21
Eric Ivry
9
41.12
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Victoria Caiazzo
9
41.70
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
22
Jacob Comia
9
41.25
FREE
COND October Fall Festival
23
Kate Masters
9
41.90
EAST
EAST October Time Trial Meet
23
Tadija Maslo
9
41.43
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Maia Lim Laurie
9
42.07
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Reily So
9
41.64
LIAC
LIAC Saturday in October
25
Athena Kong
9
42.12
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Will McCarthy
9
42.06
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
25
Koiip Lam
9
42.12
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
 
 
 
 
 
 
Girls   9   100 Back
Boys   9   100 Back
1
Sophia Gutierrez
9
1:17.31
GAEL
CT-GRYM October Invitational
1
Timur Seliger
9
1:19.25
RIST
AGUA Swim For The Future
2
Emilia Calone
9
1:19.79
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
2
Henry Xue
9
1:22.68
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
3
Naomi Davis
9
1:22.59
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Daniel Bellach
9
1:22.72
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Bluebell Quested
9
1:22.64
PATS
COND October Fall Festival
4
Victor Pan
9
1:24.94
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Grace Esposito
9
1:24.36
TRI
AGUA Swim For The Future
5
Nikolai Haridasan
9
1:25.97
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Madelyn Gebhard
9
1:26.81
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Joseph Sarcona
9
1:26.03
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Lily Ramirez
9
1:27.28
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Hyun Chavez
9
1:26.49
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Anna Hu
9
1:27.73
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Olan Chattanond
9
1:27.04
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Fernanda Portillo
9
1:27.76
EAST
EAST October Time Trial Meet
9
Joseph Monahan
9
1:27.31
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Summer Strabuk
9
1:28.00
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Elliot Goldberg
9
1:27.65
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Victoria Caiazzo
9
1:28.86
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
11
Eric Ivry
9
1:28.58
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Athena Kong
9
1:29.62
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Charlie O'Brien
9
1:28.83
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
13
Maya Peitler
9
1:29.86
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Dylan Lemieux
9
1:29.14
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Avery Wilcox
9
1:29.99
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Matthew Schnappauf
9
1:29.82
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Dasha Zakharova
9
1:32.48
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Zach Paggi
9
1:30.12
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Maya Fung
9
1:33.50
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Tadija Maslo
9
1:30.38
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Genevieve Rochlin
9
1:35.68
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Carter Corbett
9
1:30.81
EAST
EAST October Time Trial Meet
18
Rory O'Byrne
9
1:35.96
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Koa Truong
9
1:30.95
QNS
AGUA Swim For The Future
19
Sasha Karafin
9
1:36.97
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Maxim Konoplin
9
1:31.00
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Macie Cennamo
9
1:37.31
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Sullivan Smith
9
1:31.03
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
21
Summer Li
9
1:37.42
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Matthew Simons
9
1:31.28
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Sophia Cho
9
1:37.99
UN
AGUA Swim For The Future
22
Minsoo Chae
9
1:32.32
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Lelia Washburn
9
1:38.51
FREE
COND October Fall Festival
23
Ellis Wagman
9
1:32.40
UN
EAST October Time Trial Meet
24
Abigail Haydt
9
1:40.80
NBS
NBS Red, White & Blue
24
Nick Tassier
9
1:33.17
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
25
Amelia Ward
9
1:41.66
UN
AGUA Swim For The Future
25
Quentin Delgado
9
1:34.01
MAKO
AGUA Swim For The Future
Girls   9   50 Breast
Boys   9   50 Breast
1
Alessandra Arciniegas
9
39.99
COND
COND October Fall Festival
1
Cal Farrell
9
39.40
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
2
Jessica Bassett
9
40.53
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
2
Timur Seliger
9
40.20
RIST
AGUA Swim For The Future
3
Megan McGourty
9
41.49
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
3
Peter Regenauer
9
41.18
COND
COND October Fall Festival
4
Emilia Calone
9
41.53
MWDA
NDAC Season Starter Sprint Pent
4
Owen Gjertsen
9
41.56
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
5
Louisa Wang
9
43.05
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
5
Maxim Konoplin
9
42.67
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Kaitlyn Tse
9
43.48
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
6
Carson Radnay
9
42.87
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Emma Zhang
9
43.55
GATE
SSC Fall Face Off
7
Matthew Simons
9
43.05
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Eva Johnson
9
45.02
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Ethan Lee
9
44.16
GATE
SSC Fall Face Off
9
Kallie Micena
9
45.64
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
9
Hyun Chavez
9
44.53
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Kate Donegain
9
45.77
IA
LIAC Saturday in October
10
Henry Xue
9
44.63
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
11
Keira McDonald
9
46.11
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Brian Wu
9
44.68
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Summer Li
9
46.18
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Joseph Sarcona
9
44.82
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Athena Kong
9
46.37
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Eric Ivry
9
44.96
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Koiip Lam
9
46.45
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
14
Andriy Badovych
9
45.39
FREE
COND October Fall Festival
15
Julia Messinger-Nanni
9
46.88
AGUA
AGUA Swim For The Future
15
Miles Menu
9
45.61
EHY
AGUA Swim For The Future
16
Alysse Barnecut
9
46.92
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Liam Korenblit
9
45.81
FREE
COND October Fall Festival
17
Anna Hill
9
46.97
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
17
Matthew Temni
9
46.01
FREE
COND October Fall Festival
18
Carys Egleston
9
47.01
MAKO
AGUA Swim For The Future
18
Koa Truong
9
46.35
QNS
AGUA Swim For The Future
19
Yuna Lee
9
47.24
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
19
Daniel Bellach
9
46.74
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Veronica Tom
9
47.42
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Jacob Comia
9
46.96
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
21
Maia Lim Laurie
9
47.45
AGUA
AGUA Swim For The Future
21
Kevin Duong
9
47.03
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Sophia Gutierrez
9
48.04
GAEL
CT-GRYM October Invitational
22
Charlie O'Brien
9
47.14
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Sofia Sutter
9
48.11
FREE
COND October Fall Festival
23
Michael Gauthier
9
47.41
COND
COND October Fall Festival
24
Finley White
9
48.23
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Elliot Goldberg
9
47.43
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Alixe Hoffman
9
48.27
MAKO
AGUA Swim For The Future
25
Tadija Maslo
9
47.63
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
25
Minsoo Chae
9
47.63
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   9   100 Breast
Boys   9   100 Breast
1
Alessandra Arciniegas
9
1:28.60
COND
COND October Fall Festival
1
Timur Seliger
9
1:24.40
RIST
AGUA Swim For The Future
2
Megan McGourty
9
1:31.90
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
2
Maxim Konoplin
9
1:37.72
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Emilia Calone
9
1:32.82
MWDA
NBS Red, White & Blue
3
Kevin Duong
9
1:40.12
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
4
Eva Johnson
9
1:34.40
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Koa Truong
9
1:40.99
QNS
AGUA Swim For The Future
5
Bluebell Quested
9
1:34.85
PATS
COND October Fall Festival
5
Alexander Lowe
9
1:41.57
COND
COND October Fall Festival
6
Summer Li
9
1:41.03
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Eric Ivry
9
1:41.58
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Carys Egleston
9
1:41.75
MAKO
AGUA Swim For The Future
7
Charlie O'Brien
9
1:42.06
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Alixe Hoffman
9
1:41.89
MAKO
AGUA Swim For The Future
8
Quentin Delgado
9
1:42.13
MAKO
AGUA Swim For The Future
9
Addie Larson
9
1:42.54
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
9
Nikolai Haridasan
9
1:43.12
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Lily Ramirez
9
1:43.76
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Joseph Monahan
9
1:43.60
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Finley White
9
1:44.81
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
11
Jake De Pierro
9
1:44.35
COND
COND October Fall Festival
12
Jessica Bassett
9
1:45.53
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Ivan Sorokin
9
1:44.54
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Kate Casciato
9
1:46.06
AGUA
AGUA Swim For The Future
13
Tadija Maslo
9
1:44.58
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Victoria Caiazzo
9
1:46.96
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
14
Olan Chattanond
9
1:44.85
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Elise Naeve
9
1:47.90
AGUA
AGUA Swim For The Future
15
Jonathan Packles
9
1:47.11
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Maia Lim Laurie
9
1:48.17
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Joseph Froehlich
9
1:47.25
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Zoe Ross Allen
9
1:48.28
AGUA
AGUA Swim For The Future
17
Ryan Sykes
9
1:47.29
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
18
Sara Bowden
9
1:50.00
COND
COND October Fall Festival
18
Dylan Lemieux
9
1:48.65
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
19
Natalie Lovig
9
1:50.21
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Eddie Yang
9
1:49.22
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Claire Croft
9
1:50.43
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Daniel Zurakovski
9
1:50.98
FREE
COND October Fall Festival
21
Cecilia Won
9
1:50.63
AGUA
AGUA Swim For The Future
21
Justin Tong
9
1:51.10
QNS
AGUA Swim For The Future
22
Alessandra Verfaillie
9
1:51.24
MAKO
AGUA Swim For The Future
22
Dylan Zucker
9
1:51.23
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Genevieve Rochlin
9
1:51.77
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Michael McLoughlin
9
1:51.75
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Avery Wilcox
9
1:52.27
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Landon Emmerich
9
1:52.52
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Vivienne Zangaro
9
1:52.95
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Julian Mehler
9
1:52.94
AGUA
AGUA Swim For The Future
Girls   9   50 Fly
Boys   9   50 Fly
1
Lori Jiang
9
33.98
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
1
Cal Farrell
9
34.98
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
2
Emilia Calone
9
35.44
MWDA
NDAC Season Starter Sprint Pent
2
Peter Regenauer
9
35.92
COND
COND October Fall Festival
3
Alessandra Arciniegas
9
37.12
COND
COND October Fall Festival
3
Matthew Chang
9
36.19
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
4
Bluebell Quested
9
37.24
PATS
COND October Fall Festival
4
Ryan Baldwin
9
36.60
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
5
Sophia Gutierrez
9
37.58
GAEL
CT-GRYM October Invitational
5
Nikolai Haridasan
9
36.79
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Anna Hu
9
37.75
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Charlie O'Brien
9
37.28
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Eva Johnson
9
38.03
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Andriy Badovych
9
37.66
FREE
COND October Fall Festival
8
Zoe Ross Allen
9
38.20
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Eric Ivry
9
37.95
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Serena Dugan
9
38.22
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Ethan Lee
9
38.40
GATE
SSC Fall Face Off
10
Naomi Davis
9
38.34
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Kensei Kawahara
9
39.02
AGUA
AGUA Swim For The Future
11
Natalie Wu
9
38.45
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
11
Brian Wu
9
39.38
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Sunny Kang
9
39.64
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
12
Hyun Chavez
9
39.48
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Louisa Wang
9
39.86
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
13
Zach Paggi
9
39.63
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Kaitlyn Tse
9
40.23
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
14
Joseph Froehlich
9
39.67
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Madelyn Gebhard
9
41.50
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Henry Xue
9
40.09
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
16
Yuna Lee
9
41.81
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
16
Jacob Comia
9
40.49
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
17
Ellie Finnegan
9
42.02
COND
COND October Fall Festival
17
Frankie Dragan
9
41.33
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
18
Sophia Cho
9
42.31
UN
AGUA Swim For The Future
18
Michael McLoughlin
9
41.39
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Victoria Caiazzo
9
42.38
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
19
Evan Kaplan
9
41.66
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
20
Megan McGourty
9
43.03
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Joseph Monahan
9
41.66
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Maia Lim Laurie
9
43.44
AGUA
AGUA Swim For The Future
21
Carson Radnay
9
42.40
AGUA
AGUA Swim For The Future
22
Fernanda Portillo
9
43.80
EAST
EAST October Time Trial Meet
22
Yuchen Wei
9
42.59
EAST
EAST October Time Trial Meet
23
Athena Kong
9
43.88
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Liam Korenblit
9
42.66
FREE
COND October Fall Festival
24
Andraya Giagios
9
43.95
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
24
Matthew Schnappauf
9
42.93
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Kallie Micena
9
44.32
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
25
Minsoo Chae
9
43.12
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   9   100 Fly
Boys   9   100 Fly
1
Bluebell Quested
9
1:22.01
PATS
COND October Fall Festival
1
Alexander DeStefano
9
1:19.34
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Alessandra Arciniegas
9
1:23.91
COND
COND October Fall Festival
2
Eric Ivry
9
1:28.32
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Emilia Calone
9
1:24.46
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
3
Joseph Monahan
9
1:32.34
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Victoria Caiazzo
9
1:36.74
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
4
Nikolai Haridasan
9
1:33.32
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Lily Price
9
1:38.18
TRI
AGUA Swim For The Future
5
Hantao Lu
9
1:44.56
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
6
Kenna Kozlowski
9
1:40.58
MAKO
AGUA Swim For The Future
6
Dylan Lemieux
9
1:49.60
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Avery Wilcox
9
1:45.59
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Tadija Maslo
9
1:53.33
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Vivienne Zangaro
9
1:46.12
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
8
Jaden Shaw
9
2:39.68
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
9
Lily Ramirez
9
1:47.55
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
10
Maya Fung
9
1:54.65
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
11
Felicity Tan
9
2:02.62
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
12
Carolyn McBreen
9
2:05.42
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
Girls   9   100 IM
Boys   9   100 IM
1
Alessandra Arciniegas
9
1:20.43
COND
COND October Fall Festival
1
Owen Gjertsen
9
1:16.35
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Lori Jiang
9
1:20.52
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Cal Farrell
9
1:18.22
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
3
Emilia Calone
9
1:21.73
MWDA
NDAC Season Starter Sprint Pent
3
Peter Regenauer
9
1:19.06
COND
COND October Fall Festival
4
Eva Johnson
9
1:23.11
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Andriy Badovych
9
1:21.95
FREE
COND October Fall Festival
5
Megan McGourty
9
1:24.06
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Evan Kaplan
9
1:24.95
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
6
Bluebell Quested
9
1:24.84
PATS
COND October Fall Festival
6
Charlie O'Brien
9
1:25.11
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Anna Hill
9
1:25.38
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
7
Miles Menu
9
1:25.72
EHY
AGUA Swim For The Future
8
Grace Esposito
9
1:26.78
TRI
AGUA Swim For The Future
8
Yuchen Wei
9
1:26.04
EAST
EAST October Time Trial Meet
9
Ellie Finnegan
9
1:27.13
COND
COND October Fall Festival
9
Henry Xue
9
1:26.12
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Zoe Ross Allen
9
1:27.21
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Joseph Froehlich
9
1:26.91
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Fernanda Portillo
9
1:27.33
EAST
EAST October Time Trial Meet
11
Zach Paggi
9
1:26.94
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Anna Hu
9
1:27.94
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Brian Wu
9
1:27.46
AGUA
AGUA Swim For The Future
13
Kallie Micena
9
1:28.03
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
13
Liam Korenblit
9
1:27.79
FREE
COND October Fall Festival
14
Victoria Caiazzo
9
1:30.82
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
14
Olan Chattanond
9
1:27.94
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Alixe Hoffman
9
1:31.79
MAKO
AGUA Swim For The Future
15
Koa Truong
9
1:28.58
QNS
AGUA Swim For The Future
16
Emily Kofsky
9
1:31.83
WISC
SSC Fall Face Off
16
Dylan Lemieux
9
1:28.68
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Lily Price
9
1:32.12
TRI
AGUA Swim For The Future
17
Ethan Lee
9
1:28.96
GATE
NCAC September First Sprint Mee
18
Annri Katoh
9
1:33.57
MAKO
AGUA Swim For The Future
18
Joseph Monahan
9
1:30.06
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
19
Alexandra Masella
9
1:33.61
MAKO
AGUA Swim For The Future
19
Matthew Temni
9
1:31.51
FREE
COND October Fall Festival
20
Avery Wilcox
9
1:33.97
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Ellis Wagman
9
1:33.03
UN
EAST October Time Trial Meet
21
Jessica Bassett
9
1:34.75
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Quentin Delgado
9
1:33.35
MAKO
AGUA Swim For The Future
22
Gianna Fountain
9
1:34.81
COND
COND October Fall Festival
22
Carter Corbett
9
1:34.31
EAST
EAST October Time Trial Meet
23
Mackenzie Cabello
9
1:34.86
EAST
EAST October Time Trial Meet
23
Jake De Pierro
9
1:34.95
COND
COND October Fall Festival
24
Alba Iacobazzi
9
1:35.63
EAST
EAST October Time Trial Meet
24
Ryan Ho
9
1:35.77
QNS
AGUA Swim For The Future
25
Genevieve Rochlin
9
1:36.59
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Jacob Comia
9
1:36.27
FREE
COND October Fall Festival
Girls   9   200 IM
Boys   9   200 IM
1
Emilia Calone
9
2:53.34
MWDA
NBS Red, White & Blue
1
Conor Lenihan
9
3:19.49
COND
COND October Fall Festival
2
Leah Walsh
9
3:47.51
NBS
NBS Red, White & Blue
2
Alexander Lowe
9
3:26.77
COND
COND October Fall Festival
3
Carmen Burgarelli
9
3:49.83
NBS
NBS Red, White & Blue
 
 
 
 
 
 
4
Hazel McGourty
9
3:53.45
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
Girls   10   50 Free
Boys   10   50 Free
1
Lucianna Gutierrez
10
28.81
GAEL
CT-GRYM October Invitational
1
Levi Skaistis
10
27.83
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Theodora D'Amelio
10
29.09
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
2
Brayden Savas
10
28.85
SSC
SSC Fall Face Off
3
Emilianna Gonzalez
10
29.22
APEX
NCAC September First Sprint Mee
3
Kieran Lee
10
28.91
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
4
Hanna Bak
10
29.65
QNS
AGUA Swim For The Future
4
James Darcy
10
29.72
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
5
Claudia Rapisarda
10
29.74
EAST
EAST October Time Trial Meet
5
Ethan Pak
10
30.05
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Kaitlyn DeSiena
10
30.14
CFJV
COND October Fall Festival
6
Fahad Hashem
10
30.16
GATE
NCAC September First Sprint Mee
7
Jacqueline Vinciguerra
10
30.23
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Tyler Gallub
10
30.29
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Claudia Retzlaff
10
30.38
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
8
Adam Kamal
10
30.34
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Keelyn Brink
10
30.42
WISC
SSC Fall Face Off
9
Lars Olsen
10
30.59
FA
LIAC Saturday in October
10
Ines Arnall
10
30.44
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Omar Mohamed
10
30.77
FREE
COND October Fall Festival
11
Madelyn Yan
10
30.68
GATE
SSC Fall Face Off
11
Troy Speare
10
30.91
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Tiwa Ojutiku
10
30.71
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
12
Oliver Shao
10
30.92
QNS
AGUA Swim For The Future
13
Alba Arnall
10
30.82
AGUA
AGUA Swim For The Future
13
Ryan Sommerstad
10
30.93
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
14
Allison Gordon
10
31.09
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Dylan Winthal
10
31.01
PATS
COND October Fall Festival
15
Nia Zagar
10
31.30
AGUA
AGUA Swim For The Future
15
Soto Iwabuchi
10
31.02
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
16
Samantha Anderson
10
31.34
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
16
Adrian Lengyel
10
31.15
RIST
NCAC September First Sprint Mee
17
Cameron Pupke
10
31.74
WISC
SSC Fall Face Off
17
Austin Perillo
10
31.22
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Gabriela Finchelstein
10
31.82
RIST
NCAC September First Sprint Mee
18
Jared Liu
10
31.24
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
19
Giuliana Vavalle
10
31.85
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
19
James Augustin
10
31.28
FA
LIAC Saturday in October
20
Robyn Chan
10
31.95
AGUA
AGUA Swim For The Future
20
Ryan McDonald
10
31.35
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Emma Henson
10
32.00
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
James Gonzalez
10
31.35
APEX
NCAC September First Sprint Mee
22
Amira Washington
10
32.03
TRI
AGUA Swim For The Future
22
David Grushovenko
10
31.39
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Leni So
10
32.04
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
22
Spencer Grayson
10
31.39
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Lola Early
10
32.05
MAKO
AGUA Swim For The Future
24
Ryan Loveless
10
31.44
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Farrah Klein
10
32.12
TS
SSC TYR September Sprint Meet
25
Alex Babej
10
31.46
AGUA
AGUA Swim For The Future
Girls   10   100 Free
Boys   10   100 Free
1
Lucianna Gutierrez
10
1:03.16
GAEL
CT-GRYM October Invitational
1
Lars Olsen
10
1:05.66
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Kaitlyn DeSiena
10
1:05.80
CFJV
COND October Fall Festival
2
Oliver Shao
10
1:05.85
QNS
AGUA Swim For The Future
3
Hanna Bak
10
1:07.03
QNS
AGUA Swim For The Future
3
Brayden Savas
10
1:06.52
SSC
SSC Fall Face Off
4
Emilianna Gonzalez
10
1:07.44
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Adam Kamal
10
1:06.73
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Antonia Sy
10
1:08.03
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
5
Dylan Winthal
10
1:08.06
PATS
COND October Fall Festival
6
Jacqueline Vinciguerra
10
1:08.24
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
6
Daniel Lezi
10
1:08.44
GAEL
CT-GRYM October Invitational
7
Madelyn Yan
10
1:08.35
GATE
SSC Fall Face Off
7
Alejandro Gonzalez
10
1:08.80
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Sara Valerio
10
1:08.98
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Adrian Lengyel
10
1:09.09
RIST
AGUA Swim For The Future
9
Gabriela Finchelstein
10
1:09.61
RIST
AGUA Swim For The Future
9
Patrick Fanshawe
10
1:09.24
COND
COND October Fall Festival
10
Grace Gerosa
10
1:10.23
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
David Grushovenko
10
1:09.41
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Tiwa Ojutiku
10
1:10.25
SSC
SSC Fall Face Off
11
Spencer Grayson
10
1:10.18
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
12
Ava Medina
10
1:10.49
COND
COND October Fall Festival
12
James Gonzalez
10
1:10.63
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Amira Washington
10
1:10.58
TRI
AGUA Swim For The Future
13
Zachary Trenczer
10
1:10.65
COND
COND October Fall Festival
14
Katie O'Donnell
10
1:10.64
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
14
Troy Speare
10
1:10.71
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Emma Henson
10
1:10.93
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Ethan Isak
10
1:11.25
EAST
EAST October Time Trial Meet
16
Lola Early
10
1:11.28
MAKO
AGUA Swim For The Future
16
Derin Karadeniz
10
1:11.38
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Sophia Lamar
10
1:11.62
FREE
COND October Fall Festival
17
Kian Olsson
10
1:11.39
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Mikalah Kunca
10
1:11.67
CFJV
COND October Fall Festival
18
Douglas Sims
10
1:12.17
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Riko Suzuki
10
1:12.12
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Austin Perillo
10
1:12.36
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Daisy Pitches
10
1:12.17
EHY
AGUA Swim For The Future
20
Deaglan Farrell
10
1:12.78
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Sophia Lengyel
10
1:12.57
RIST
AGUA Swim For The Future
21
Nikita Michin
10
1:13.06
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Davia Richardson
10
1:13.03
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Tyler Gallub
10
1:13.24
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Kaitlyn Tse
10
1:13.17
SSC
SSC Fall Face Off
23
Connor Holland
10
1:13.54
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
24
Leah Gregersen
10
1:13.26
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
24
Ryan Kittilsen
10
1:13.59
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Kira Casucci
10
1:13.34
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Ben Fusco
10
1:13.94
GAEL
CT-GRYM October Invitational
Girls   10   200 Free
Boys   10   200 Free
1
Lucianna Gutierrez
10
2:22.20
GAEL
CT-GRYM October Invitational
1
Levi Skaistis
10
2:14.92
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Kaitlyn DeSiena
10
2:24.89
CFJV
COND October Fall Festival
2
Adrian Lengyel
10
2:25.27
RIST
AGUA Swim For The Future
3
Hanna Bak
10
2:26.96
QNS
AGUA Swim For The Future
3
Adam Kamal
10
2:27.86
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
4
Sara Valerio
10
2:27.17
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Alejandro Gonzalez
10
2:28.47
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Ines Arnall
10
2:27.66
AGUA
AGUA Swim For The Future
5
Julien Shao
10
2:32.84
QNS
AGUA Swim For The Future
6
Leah Gregersen
10
2:29.41
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
6
Alex Babej
10
2:33.17
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Alba Arnall
10
2:29.79
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Ethan Pak
10
2:34.45
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Katie O'Donnell
10
2:30.54
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
8
James Gonzalez
10
2:34.75
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Gabriela Finchelstein
10
2:31.52
RIST
AGUA Swim For The Future
9
Willem Anton
10
2:35.23
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Nia Zagar
10
2:32.12
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Turo Gereltod
10
2:35.43
AGUA
AGUA Swim For The Future
11
Emilianna Gonzalez
10
2:32.44
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Derin Karadeniz
10
2:35.75
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Emma Henson
10
2:32.63
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Patrick Fanshawe
10
2:36.27
COND
COND October Fall Festival
13
Ava Emmerich
10
2:32.84
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
13
Austin Perillo
10
2:36.58
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Daisy Pitches
10
2:33.11
EHY
AGUA Swim For The Future
14
Daniel Mente
10
2:36.75
AGUA
AGUA Swim For The Future
15
Kayla Dwyer
10
2:34.44
COND
COND October Fall Festival
15
Ben Fusco
10
2:37.19
GAEL
CT-GRYM October Invitational
16
Ava Medina
10
2:34.65
COND
COND October Fall Festival
16
Spencer Grayson
10
2:38.04
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
17
Grace Gerosa
10
2:35.49
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
17
Iain Fulnecky
10
2:38.59
AGUA
AGUA Swim For The Future
18
Nikko Tjahaya
10
2:36.38
AGUA
AGUA Swim For The Future
18
Ryan McDonald
10
2:41.45
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Kristen Gazzara
10
2:36.39
COND
COND October Fall Festival
19
Ryan Loveless
10
2:43.77
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Davia Richardson
10
2:37.85
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Liam Knight
10
2:44.08
EHY
AGUA Swim For The Future
21
Sophia Lengyel
10
2:38.85
RIST
AGUA Swim For The Future
21
Ian Remor
10
2:45.60
RIST
AGUA Swim For The Future
22
Doriana Tirch
10
2:39.05
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Vincent Gookin
10
2:46.14
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Riko Suzuki
10
2:39.42
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
23
Salvatore Bove
10
2:49.92
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Charlize Tavitian
10
2:44.60
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Jay Kim
10
2:52.32
COND
COND October Fall Festival
25
Lylah Metz
10
2:46.89
EHY
AGUA Swim For The Future
25
Jonas Balcetis
10
2:55.01
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
Girls   10   500 Free
Boys   10   500 Free
1
Lila Monti
10
6:17.46
TVSC
TVSC 500 Time Trials
1
Oliver Shao
10
6:29.12
QNS
FLY Distance Meet
2
Jacqueline Vinciguerra
10
6:17.78
TVSC
TVSC 500 Time Trials
2
Aidan Chan
10
6:34.03
FLY
FLY Distance Meet
3
Kaitlyn DeSiena
10
6:35.88
CFJV
COND October Fall Festival
3
Deaglan Farrell
10
6:46.04
TVSC
TVSC 500 Time Trials
4
Leah Gregersen
10
6:41.10
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
4
Patrick Fanshawe
10
6:53.13
COND
COND October Fall Festival
5
Noor Nassar
10
6:43.72
LGAC
FLY Distance Meet
5
Ismael Minchala
10
6:56.98
FLY
FLY Distance Meet
6
Ava Emmerich
10
6:49.85
TVSC
TVSC 500 Time Trials
6
Zachary Trenczer
10
7:01.78
COND
COND October Fall Festival
7
Megan Pattanakul
10
6:56.68
QNS
FLY Distance Meet
7
Linus Lin
10
7:02.99
FLY
FLY Distance Meet
8
Pelagia Chazov
10
6:58.57
FREE
COND October Fall Festival
8
Junyi Jiang
10
7:04.53
FLY
FLY Distance Meet
9
Kristen Gazzara
10
7:04.73
COND
COND October Fall Festival
9
Matthew Chang
10
7:11.70
FLY
FLY Distance Meet
10
Ava Medina
10
7:08.18
COND
COND October Fall Festival
10
Jack Pacifico
10
7:19.54
TVSC
TVSC 500 Time Trials
11
Kallie Micena
10
7:19.99
TVSC
TVSC 500 Time Trials
11
Aidan Dwyer
10
7:41.84
COND
COND October Fall Festival
12
Meghan Brady
10
7:22.07
TVSC
TVSC 500 Time Trials
12
Maksim Klaric
10
7:54.08
TVSC
TVSC 500 Time Trials
13
Julianna Tribble
10
8:00.06
TVSC
TVSC 500 Time Trials
 
 
 
 
 
 
Girls   10   50 Back
Boys   10   50 Back
1
Ines Arnall
10
34.54
AGUA
AGUA Swim For The Future
1
Levi Skaistis
10
32.56
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Theodora D'Amelio
10
34.66
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
2
Brayden Savas
10
33.94
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
3
Kate Connor
10
34.92
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
3
James Darcy
10
34.27
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
4
Mackinzie Sabol
10
35.15
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
4
Adam Kamal
10
34.64
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Jacqueline Vinciguerra
10
35.16
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
Omar Mohamed
10
34.80
FREE
COND October Fall Festival
6
Samantha Anderson
10
35.28
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
6
Lars Olsen
10
34.88
FA
LIAC Saturday in October
7
Madelyn Yan
10
35.37
GATE
SSC Fall Face Off
7
Tyler Gallub
10
34.98
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Daisy Pitches
10
35.38
EHY
AGUA Swim For The Future
8
Oliver Shao
10
35.06
QNS
AGUA Swim For The Future
9
Kaitlyn DeSiena
10
35.40
CFJV
COND October Fall Festival
9
Thomas Mackey
10
35.17
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
10
Alba Arnall
10
35.52
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Derrick Kuo
10
35.18
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
11
Tiwa Ojutiku
10
35.64
SSC
SSC Fall Face Off
11
Vincent Wang
10
35.67
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Hanna Bak
10
35.83
QNS
AGUA Swim For The Future
12
Dylan Winthal
10
35.76
PATS
PATS September Time Trial
13
Leni So
10
35.94
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
13
Henry Ma
10
35.97
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
14
Claudia Retzlaff
10
36.00
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
14
Jared Liu
10
36.01
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
15
Gabriela Finchelstein
10
36.42
RIST
AGUA Swim For The Future
15
Alejandro Gonzalez
10
36.13
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Robyn Chan
10
36.49
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Andrew Wong
10
36.28
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
17
Antonia Sy
10
36.53
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Aidan Dwyer
10
36.33
COND
COND October Fall Festival
18
Lila Monti
10
36.55
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Douglas Sims
10
36.42
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Sara Valerio
10
36.57
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Zachary Trenczer
10
36.44
COND
COND October Fall Festival
20
Farrah Klein
10
36.67
TS
SSC TYR September Sprint Meet
20
Ryan Kittilsen
10
36.52
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Mikalah Kunca
10
36.73
CFJV
COND October Fall Festival
21
Ryan Sommerstad
10
36.56
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
22
Katie O'Donnell
10
36.76
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
22
Connor Holland
10
36.68
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
23
Nikko Tjahaya
10
36.88
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Edward Hwang
10
36.70
TS
SSC TYR September Sprint Meet
24
Ava Medina
10
37.07
COND
COND October Fall Festival
24
Adrian Lengyel
10
37.07
RIST
NCAC September First Sprint Mee
25
Davia Richardson
10
37.10
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Iain Fulnecky
10
37.08
AGUA
AGUA Swim For The Future
Girls   10   100 Back
Boys   10   100 Back
1
Jacqueline Vinciguerra
10
1:15.49
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
1
Adam Kamal
10
1:15.07
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
2
Mackinzie Sabol
10
1:15.62
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
2
Dylan Winthal
10
1:17.30
PATS
COND October Fall Festival
3
Lila Monti
10
1:16.29
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
David Grushovenko
10
1:17.50
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Gabriela Finchelstein
10
1:17.94
RIST
AGUA Swim For The Future
4
Tyler Gallub
10
1:17.55
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
Antonia Sy
10
1:18.09
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
5
Ethan Isak
10
1:18.21
EAST
EAST October Time Trial Meet
6
Emma Henson
10
1:18.70
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
6
Douglas Sims
10
1:18.64
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Sara Valerio
10
1:19.11
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Paul Moody
10
1:20.46
PATS
COND October Fall Festival
8
Mikalah Kunca
10
1:20.37
CFJV
COND October Fall Festival
8
Patrick Fanshawe
10
1:20.74
COND
COND October Fall Festival
9
Ava Medina
10
1:20.51
COND
COND October Fall Festival
9
Julien Shao
10
1:20.85
QNS
AGUA Swim For The Future
10
Leah Gregersen
10
1:20.82
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
10
Vincent Wang
10
1:21.13
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Sophia Ramoino
10
1:20.87
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
11
Nikita Michin
10
1:21.19
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Allison Gordon
10
1:21.48
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Ben Fusco
10
1:21.75
GAEL
CT-GRYM October Invitational
13
Amira Washington
10
1:21.63
TRI
AGUA Swim For The Future
13
Derin Karadeniz
10
1:21.92
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Molly Doran
10
1:22.41
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Ryan Kittilsen
10
1:21.98
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Ava Emmerich
10
1:22.87
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Lars Olsen
10
1:22.72
FA
SSC TYR September Sprint Meet
16
Doriana Tirch
10
1:22.99
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Elan Borukhov
10
1:22.80
QNS
AGUA Swim For The Future
17
Josie Weber
10
1:23.57
BKR
AGUA Swim For The Future
17
Joshua Insdorf
10
1:23.49
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Pelagia Chazov
10
1:23.98
FREE
COND October Fall Festival
18
Zachary Mehlman
10
1:23.54
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Grace Gerosa
10
1:24.00
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Deaglan Farrell
10
1:23.69
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Emilianna Gonzalez
10
1:24.80
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Brian Teplitsky
10
1:23.83
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Sienna Brun
10
1:25.41
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Aidan Zhu
10
1:24.94
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Meghan Brady
10
1:25.78
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Spencer Grayson
10
1:25.87
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
23
Xiomara Llerena
10
1:26.17
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
John Crouchley
10
1:25.92
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Grace Bruder
10
1:26.29
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Ryan McDonald
10
1:26.36
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Kira Casucci
10
1:26.47
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
James Gonzalez
10
1:26.53
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   10   50 Breast
Boys   10   50 Breast
1
Emilianna Gonzalez
10
38.50
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Levi Skaistis
10
34.00
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Daisy Pitches
10
38.60
EHY
AGUA Swim For The Future
2
Andrew Koek
10
35.76
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
3
Nia Zagar
10
38.90
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Derrick Kuo
10
36.24
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
4
Theodora D'Amelio
10
38.91
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
4
Kieran Lee
10
36.47
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
5
Davia Richardson
10
39.05
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
5
David Grushovenko
10
37.28
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Lila Monti
10
39.41
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Omar Mohamed
10
37.32
FREE
COND October Fall Festival
7
Pelagia Chazov
10
39.73
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
7
Ryan McDonald
10
37.78
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Claudia Rapisarda
10
40.27
EAST
EAST October Time Trial Meet
8
Fahad Hashem
10
37.94
GATE
NCAC September First Sprint Mee
9
Yasmeen Best
10
40.65
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Ethan Pak
10
39.52
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Gabriela Finchelstein
10
40.97
RIST
NCAC September First Sprint Mee
10
Oliver Shao
10
39.68
QNS
AGUA Swim For The Future
11
Nikko Tjahaya
10
41.27
AGUA
AGUA Swim For The Future
11
Alex Babej
10
39.69
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Grace Gerosa
10
41.30
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
12
James Augustin
10
40.15
FA
LIAC Saturday in October
13
Audrey Ho
10
41.36
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
13
Kantaro Kohara
10
40.57
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
14
Mackinzie Sabol
10
41.38
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
14
Daniel Mente
10
40.64
AGUA
AGUA Swim For The Future
15
Cherry Lee
10
41.69
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
15
James Darcy
10
40.85
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
16
Giuliana Vavalle
10
41.86
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
16
Brayden Savas
10
40.94
SSC
SSC Fall Face Off
17
Claudia Retzlaff
10
41.99
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
17
Willem Anton
10
41.14
AGUA
AGUA Swim For The Future
17
Cindy Chen
10
41.99
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
18
Lars Olsen
10
41.20
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
19
Sophia Suiu
10
42.05
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Keisuke Ogaki
10
41.40
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Keelyn Brink
10
42.13
WISC
SSC Fall Face Off
20
Ryan Sommerstad
10
41.72
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
21
Sophia Kearney
10
42.19
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Deaglan Farrell
10
42.10
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Emma Guo
10
42.32
SSL
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Derin Karadeniz
10
42.43
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Lauren Fishbein
10
42.36
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Micah Jones
10
42.58
EAST
EAST October Time Trial Meet
24
Ava Emmerich
10
42.40
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Turo Gereltod
10
43.18
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Kristen Gazzara
10
42.70
COND
COND October Fall Festival
25
Sam Cave
10
43.20
GAEL
CT-GRYM October Invitational
Girls   10   100 Breast
Boys   10   100 Breast
1
Emilianna Gonzalez
10
1:20.60
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Omar Mohamed
10
1:23.40
FREE
COND October Fall Festival
2
Lila Monti
10
1:23.89
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
David Grushovenko
10
1:24.82
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Daisy Pitches
10
1:27.20
EHY
AGUA Swim For The Future
3
Daniel Mente
10
1:25.73
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Gabriela Finchelstein
10
1:28.10
RIST
AGUA Swim For The Future
4
Oliver Shao
10
1:29.23
QNS
AGUA Swim For The Future
5
Grace Gerosa
10
1:29.16
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Derin Karadeniz
10
1:32.75
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
6
Pelagia Chazov
10
1:29.69
FREE
COND October Fall Festival
6
Deaglan Farrell
10
1:32.92
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Ava Emmerich
10
1:30.90
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Aidan Zhu
10
1:35.06
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Davia Richardson
10
1:31.59
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Nikita Michin
10
1:35.93
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Alexa Gelinas
10
1:31.64
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Ben Van Wormer
10
1:36.19
PATS
COND October Fall Festival
10
Kristen Gazzara
10
1:32.06
COND
COND October Fall Festival
10
Nickolas Tuminello
10
1:36.96
FREE
COND October Fall Festival
11
Audrey Ho
10
1:32.30
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
11
Ian Remor
10
1:37.83
RIST
AGUA Swim For The Future
12
Claudia Retzlaff
10
1:32.49
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Jay Kim
10
1:38.57
COND
COND October Fall Festival
13
Tamsin Coulthard
10
1:32.60
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
13
Connor Finn
10
1:39.06
TRI
AGUA Swim For The Future
14
Antonia Sy
10
1:32.98
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Spencer Grayson
10
1:39.09
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
15
Taryn Morris
10
1:33.24
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Ryan Loveless
10
1:39.52
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Emma Guo
10
1:33.26
SSL
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Oliver Carr
10
1:39.78
AGUA
AGUA Swim For The Future
17
Emma Henson
10
1:34.23
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Sebastian Divina
10
1:40.38
MAKO
AGUA Swim For The Future
18
Caroline Hardart
10
1:34.44
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Adrian Lengyel
10
1:40.47
RIST
AGUA Swim For The Future
19
Sophia Lengyel
10
1:34.48
RIST
AGUA Swim For The Future
19
Sam Cave
10
1:41.08
GAEL
CT-GRYM October Invitational
20
Sophia Suiu
10
1:34.65
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Kian Olsson
10
1:42.16
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Amani Sodhi
10
1:34.85
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Joshua Insdorf
10
1:43.00
MWDA
NBS Red, White & Blue
22
Katie Cho
10
1:34.95
COND
COND October Fall Festival
22
Jack Lalley
10
1:43.03
QNS
AGUA Swim For The Future
23
Imogen Miller
10
1:35.43
FREE
COND October Fall Festival
23
Connor Scollans
10
1:43.19
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Sophia Coppola
10
1:35.71
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Ryan Yang
10
1:43.49
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Allison Gordon
10
1:35.79
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Jonas Balcetis
10
1:43.99
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
Girls   10   50 Fly
Boys   10   50 Fly
1
Ines Arnall
10
32.22
AGUA
AGUA Swim For The Future
1
Levi Skaistis
10
30.40
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Alba Arnall
10
32.37
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
James Darcy
10
31.59
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
3
Lucianna Gutierrez
10
32.92
GAEL
CT-GRYM October Invitational
3
Omar Mohamed
10
32.21
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
4
Jacqueline Vinciguerra
10
33.45
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Lars Olsen
10
32.90
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
Sara Valerio
10
33.62
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Kieran Lee
10
33.15
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
6
Claudia Retzlaff
10
33.67
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Brayden Savas
10
33.98
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
7
Emilianna Gonzalez
10
33.68
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Troy Speare
10
34.27
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
8
Samantha Anderson
10
33.96
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
8
Daniel Lezi
10
34.70
GAEL
CT-GRYM October Invitational
9
Madelyn Yan
10
34.06
GATE
SSC Fall Face Off
9
Ethan Pak
10
35.01
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Giuliana Vavalle
10
34.27
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
10
Alejandro Gonzalez
10
35.04
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Tiwa Ojutiku
10
34.48
SSC
SSC Fall Face Off
11
Thomas Mackey
10
35.22
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
12
Kayla Dwyer
10
34.49
COND
COND October Fall Festival
12
Matthew Franklin
10
35.32
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
13
Cameron Pupke
10
34.76
WISC
SSC Fall Face Off
13
Kian Olsson
10
35.34
NDAC
NDAC Season Starter Sprint Pent
14
Davia Richardson
10
35.01
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Alex Babej
10
35.44
AGUA
AGUA Swim For The Future
15
Katie O'Donnell
10
35.04
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
15
James Gonzalez
10
35.69
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Amira Washington
10
35.07
TRI
AGUA Swim For The Future
16
Iain Fulnecky
10
35.99
AGUA
AGUA Swim For The Future
17
Pelagia Chazov
10
35.57
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
16
Joshua Insdorf
10
35.99
MWDA
NDAC Season Starter Sprint Pent
18
Sophia Ramoino
10
35.71
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Jared Liu
10
36.00
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
19
Nikko Tjahaya
10
35.76
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Henry Ma
10
36.01
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
20
Audrey Ho
10
35.83
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Edward Hwang
10
36.11
TS
SSC TYR September Sprint Meet
21
Cindy Chen
10
35.96
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
21
Ethan Isak
10
36.26
EAST
EAST October Time Trial Meet
22
Mackinzie Sabol
10
36.05
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
22
Nikita Michin
10
36.29
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Emma Henson
10
36.18
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Tyler Gallub
10
36.44
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
24
Allison Gordon
10
36.24
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
24
Fahad Hashem
10
36.45
GATE
NCAC September First Sprint Mee
25
Keira Singer
10
36.40
WISC
SSC Fall Face Off
25
Andrew Koek
10
36.59
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
Girls   10   100 Fly
Boys   10   100 Fly
1
Kayla Dwyer
10
1:13.43
COND
COND October Fall Festival
1
Omar Mohamed
10
1:13.33
FREE
COND October Fall Festival
2
Lucianna Gutierrez
10
1:15.59
GAEL
CT-GRYM October Invitational
2
Lars Olsen
10
1:14.02
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Sara Valerio
10
1:16.87
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Alejandro Gonzalez
10
1:19.18
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Jacqueline Vinciguerra
10
1:18.40
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Kian Olsson
10
1:21.25
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
5
Antonia Sy
10
1:18.93
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
5
Nikita Michin
10
1:22.31
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Katie O'Donnell
10
1:19.28
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
6
Joshua Insdorf
10
1:22.47
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
7
Audrey Ho
10
1:21.66
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
7
James Gonzalez
10
1:22.83
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Amira Washington
10
1:23.84
TRI
AGUA Swim For The Future
8
Tyler Gallub
10
1:24.94
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Lila Monti
10
1:24.66
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Troy Speare
10
1:25.96
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
10
Emma Henson
10
1:27.89
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
10
Adrian Lengyel
10
1:26.60
RIST
AGUA Swim For The Future
11
Pelagia Chazov
10
1:28.78
FREE
COND October Fall Festival
11
Julien Shao
10
1:28.14
QNS
AGUA Swim For The Future
12
Ava Emmerich
10
1:30.03
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Aidan Zhu
10
1:30.59
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Lucia Xiao
10
1:35.81
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Ryan Kittilsen
10
1:32.49
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Kallie Micena
10
1:38.00
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Brian Teplitsky
10
1:33.20
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Claire Comisarow
10
1:38.10
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Austin Perillo
10
1:47.50
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Leah Gregersen
10
1:39.46
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Ryan Yang
10
1:51.02
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Sophia Lengyel
10
1:40.04
RIST
AGUA Swim For The Future
17
Maksim Klaric
10
1:54.16
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Grace Schramm
10
1:41.23
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Bryce Frederick
10
1:57.46
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Ashley Ross
10
1:45.82
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Charlie Gibbons
10
2:02.85
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Skylar Mack
10
1:46.01
PATS
COND October Fall Festival
20
Oliver Burger
10
2:06.94
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Olivia Vassilas
10
1:46.52
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Daniel Liang
10
2:16.19
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Kayla Seale
10
1:48.30
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Josh Blaustein
10
2:17.31
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Alethea Lambros
10
1:49.64
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
24
Bridget Tran
10
1:52.14
ST
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
25
Tyler McKibben
10
1:55.20
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
Girls   10   100 IM
Boys   10   100 IM
1
Hanna Bak
10
1:15.41
QNS
AGUA Swim For The Future
1
Levi Skaistis
10
1:07.15
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Nia Zagar
10
1:15.78
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Derrick Kuo
10
1:12.18
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
3
Lila Monti
10
1:16.04
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Brayden Savas
10
1:13.30
SSC
SSC Fall Face Off
4
Ines Arnall
10
1:16.05
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Omar Mohamed
10
1:13.38
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
5
Claudia Retzlaff
10
1:17.17
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
Lars Olsen
10
1:16.12
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Mackinzie Sabol
10
1:17.49
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
6
Ethan Pak
10
1:16.93
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Giuliana Vavalle
10
1:17.62
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
7
Ryan Sommerstad
10
1:17.07
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
8
Alba Arnall
10
1:17.77
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Oliver Shao
10
1:17.12
QNS
AGUA Swim For The Future
9
Daisy Pitches
10
1:18.11
EHY
AGUA Swim For The Future
9
Alex Babej
10
1:17.35
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Antonia Sy
10
1:18.25
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
10
Fahad Hashem
10
1:17.64
GATE
NCAC September First Sprint Mee
11
Emilianna Gonzalez
10
1:18.41
APEX
NCAC September First Sprint Mee
11
Daniel Lezi
10
1:18.39
GAEL
CT-GRYM October Invitational
12
Nikko Tjahaya
10
1:18.71
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Ethan Isak
10
1:18.42
EAST
EAST October Time Trial Meet
13
Gabriela Finchelstein
10
1:18.83
RIST
AGUA Swim For The Future
13
Julien Shao
10
1:18.66
QNS
AGUA Swim For The Future
14
Katie O'Donnell
10
1:19.22
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
14
Soto Iwabuchi
10
1:18.79
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
15
Pelagia Chazov
10
1:19.30
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
15
Turo Gereltod
10
1:19.96
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Grace Gerosa
10
1:19.54
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
16
Willem Anton
10
1:20.01
AGUA
AGUA Swim For The Future
17
Tiwa Ojutiku
10
1:19.90
SSC
SSC Fall Face Off
17
Paul Moody
10
1:20.32
PATS
COND October Fall Festival
18
Kaitlyn DeSiena
10
1:21.00
CFJV
COND October Fall Festival
18
Daniel Mente
10
1:20.37
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Cameron Pupke
10
1:21.23
WISC
SSC Fall Face Off
19
Dylan Winthal
10
1:20.39
PATS
COND October Fall Festival
20
Lola Early
10
1:21.37
MAKO
AGUA Swim For The Future
20
Adrian Lengyel
10
1:20.68
RIST
AGUA Swim For The Future
21
Jacqueline Vinciguerra
10
1:21.47
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Ben Fusco
10
1:21.02
GAEL
CT-GRYM October Invitational
22
Audrey Ho
10
1:21.90
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
22
Alejandro Gonzalez
10
1:21.37
APEX
NCAC September First Sprint Mee
23
Alegra Teixidor-Salerno
10
1:21.92
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Tyler Gallub
10
1:21.45
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Audrey Li
10
1:22.52
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
24
Spencer Grayson
10
1:21.46
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
25
Keelyn Brink
10
1:22.61
WISC
SSC Fall Face Off
25
Keisuke Ogaki
10
1:21.76
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
Girls   10   200 IM
Boys   10   200 IM
1
Kayla Dwyer
10
2:45.89
COND
COND October Fall Festival
1
David Grushovenko
10
2:48.77
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Sara Valerio
10
2:51.26
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Adam Kamal
10
2:58.50
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
3
Kaitlyn DeSiena
10
2:52.15
CFJV
COND October Fall Festival
3
Joshua Insdorf
10
2:58.90
MWDA
NBS Red, White & Blue
4
Ava Medina
10
2:53.32
COND
COND October Fall Festival
4
Ben Van Wormer
10
3:08.71
PATS
COND October Fall Festival
5
Mackinzie Sabol
10
2:56.44
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
5
Yamen Ghaly
10
3:40.24
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
6
Ava Emmerich
10
2:59.06
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
 
 
 
 
 
 
7
Pelagia Chazov
10
2:59.74
FREE
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
8
Renata Martinez
10
3:17.78
PATS
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
9
Kaelynn Odums
10
3:19.80
PATS
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
10
Chelsea Murray
10
3:20.40
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
11
Sophia Suiu
10
3:23.77
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
 
 
 
 
 
 
12
Skylar Mack
10
3:28.84
PATS
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
13
Amari Hofbauer
10
3:32.13
PATS
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
14
Cayden Veit
10
3:33.15
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
 
 
 
 
 
 
Girls   11   50 Free
Boys   11   50 Free
1
Emily Herr
11
27.24
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
1
Aidan Levine
11
27.06
TRI
AGUA Swim For The Future
2
Isabella Vega
11
27.59
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Denys Mialkovskyi
11
27.11
RIST
NCAC September First Sprint Mee
3
Neala Klein
11
27.81
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
3
Strahinja Maslo
11
27.15
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Erica Czeremcha
11
28.15
TS
SSC TYR September Sprint Meet
4
Ethan Zhou
11
27.16
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Makani Lam
11
28.24
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
5
Harrison Smith
11
27.68
MAKO
AGUA Swim For The Future
6
Madison Ebanks
11
28.63
TRI
AGUA Swim For The Future
6
Ethan Nus
11
27.74
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
7
Heidi Wu
11
28.70
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Connor McHugh
11
28.01
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
8
Syd Berger
11
28.76
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Gregory Bazylko
11
28.24
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Theodora D'Amelio
11
28.77
FREE
COND October Fall Festival
9
David Kushnirsky
11
28.79
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
10
Ariana Ma
11
28.81
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Lorenzo Aquilino
11
28.81
FA
LIAC Saturday in October
10
Laura Moran
11
28.81
UNAT
NCAC September First Sprint Mee
11
Harrison Zoccoli
11
28.83
TS
SSC TYR September Sprint Meet
12
Adrianna Bridgemanhel
11
28.97
TS
SSC TYR September Sprint Meet
12
Lucas Brown
11
28.85
TS
SSC TYR September Sprint Meet
13
Storey Shefferman
11
29.29
MAKO
AGUA Swim For The Future
13
Mykhaylo Filimonov
11
28.94
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Meredith Lee
11
29.42
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
13
Cooper Lee
11
28.94
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
15
April Chun
11
29.44
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
15
David Gutin
11
29.05
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Lauren Woody
11
29.50
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
16
Owen Daniels
11
29.13
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Grace Saidmuratov
11
29.53
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Sean Green
11
29.20
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
18
Sarah Larsen
11
29.56
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
18
Kyle Terri
11
29.22
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Savanah Strabuk
11
29.59
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
19
Beau Chan
11
29.24
MAKO
AGUA Swim For The Future
19
Joy Kang
11
29.59
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
20
Andrew Krivenko
11
29.31
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
21
Morgan Hannon
11
29.61
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Zander Auth
11
29.33
AGUA
AGUA Swim For The Future
22
Amelia Griffin
11
29.81
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
22
Matt Zhao
11
29.52
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
23
Tessa Feld
11
29.90
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Colin Veit
11
29.58
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Gillian Asch
11
29.90
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Zachary Arnold
11
29.63
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Lily Griffin
11
30.00
EHY
AGUA Swim For The Future
25
Daniel Burg
11
29.66
AGUA
AGUA Swim For The Future
Girls   11   100 Free
Boys   11   100 Free
1
Emily Herr
11
58.77
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
1
Isaih Francis
11
57.15
COND
COND October Fall Festival
2
Annabel Dimaculangan
11
59.26
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Denys Mialkovskyi
11
58.73
RIST
AGUA Swim For The Future
3
Erica Czeremcha
11
59.70
TS
SSC TYR September Sprint Meet
2
Strahinja Maslo
11
58.73
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Martyna Kaps
11
1:00.75
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Harrison Smith
11
1:00.00
MAKO
AGUA Swim For The Future
5
Storey Shefferman
11
1:02.36
MAKO
AGUA Swim For The Future
5
Ethan Zhou
11
1:00.74
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
6
Theodora D'Amelio
11
1:03.00
FREE
COND October Fall Festival
6
Aidan Levine
11
1:01.21
TRI
AGUA Swim For The Future
7
Melania Petriccione
11
1:04.11
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
7
Aiden Moy
11
1:02.07
EAST
EAST October Time Trial Meet
8
Elina Del Castillo
11
1:04.61
COND
COND October Fall Festival
8
Noah Barrett
11
1:02.99
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Charlotte LePage
11
1:05.13
UN
EAST October Time Trial Meet
9
Lorenzo Aquilino
11
1:03.69
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Grace Saidmuratov
11
1:05.31
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Kyle Terri
11
1:03.88
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
11
Sabrina Lisica
11
1:05.39
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Mark Milgram
11
1:04.02
FREE
COND October Fall Festival
12
Manon Jadot
11
1:05.52
EAST
EAST October Time Trial Meet
12
Beau Chan
11
1:04.03
MAKO
AGUA Swim For The Future
13
Isabel Vilensky
11
1:05.64
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Colin Veit
11
1:04.06
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Sophia Dugan
11
1:05.81
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
14
Connor McHugh
11
1:04.25
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
15
Loretta Santora
11
1:06.27
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
David Gutin
11
1:04.46
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Jackie Rivera
11
1:06.55
NBS
NBS Red, White & Blue
16
Andrew Krivenko
11
1:04.84
FREE
COND October Fall Festival
17
Amy Chen
11
1:06.74
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Ryan Sommerstad
11
1:05.09
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Vivienne Kuliecza
11
1:07.04
MAKO
AGUA Swim For The Future
18
Gregory Bazylko
11
1:05.49
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Eliza Babyak
11
1:07.04
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Liam Dunn
11
1:05.51
TRI
AGUA Swim For The Future
20
Chloe Resnick
11
1:07.14
UN
AGUA Swim For The Future
20
Ethan Placencia-Nazareno
11
1:05.70
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Lauren Woody
11
1:07.21
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Seth Graber
11
1:05.70
EAST
EAST October Time Trial Meet
22
Laura Moran
11
1:07.24
UN
SSC Fall Face Off
22
Zander Auth
11
1:06.32
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Ema Cani
11
1:07.78
FREE
COND October Fall Festival
23
Shawn Liang
11
1:06.40
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Adriana Scanga
11
1:07.85
COND
COND October Fall Festival
24
Mykhaylo Filimonov
11
1:06.69
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Lauren Edge
11
1:08.03
YBAR
NBS Red, White & Blue
25
Benjamin Chang
11
1:06.73
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
25
Ava Loftus
11
1:08.03
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
 
 
 
 
 
 
Girls   11   200 Free
Boys   11   200 Free
1
Elizabeth Vursta
11
2:14.45
COND
COND October Fall Festival
1
Denys Mialkovskyi
11
2:03.83
RIST
AGUA Swim For The Future
2
Heidi Wu
11
2:15.97
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Strahinja Maslo
11
2:05.14
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Melania Petriccione
11
2:17.64
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
3
Isaih Francis
11
2:09.67
COND
COND October Fall Festival
4
Elina Del Castillo
11
2:20.74
COND
COND October Fall Festival
4
Zachary Arnold
11
2:19.91
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Tessa Feld
11
2:22.95
AGUA
AGUA Swim For The Future
5
Liam Dunn
11
2:22.06
TRI
AGUA Swim For The Future
6
Emily Salazar
11
2:23.07
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Mark Milgram
11
2:22.70
FREE
COND October Fall Festival
7
Deborah Lazarev
11
2:23.90
RIST
AGUA Swim For The Future
7
Daniel Burg
11
2:24.06
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Syd Berger
11
2:24.78
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Ilyan Lomeyko
11
2:24.58
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Katie Hsu
11
2:25.20
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Owen Daniels
11
2:25.35
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
10
Eliza Babyak
11
2:26.42
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Christian Burke
11
2:27.66
COND
COND October Fall Festival
11
Molly Mc Clafferty
11
2:28.10
COND
COND October Fall Festival
11
Charlie O'Sullivan
11
2:28.09
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Lily Griffin
11
2:28.37
EHY
AGUA Swim For The Future
12
Joe Ciurcina
11
2:28.14
TRI
AGUA Swim For The Future
13
Gillian Asch
11
2:28.58
AGUA
AGUA Swim For The Future
13
Jacob Kim
11
2:28.20
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Aurey Tong
11
2:28.91
QNS
AGUA Swim For The Future
14
Jake Henschel
11
2:28.94
AGUA
AGUA Swim For The Future
15
Chloe Resnick
11
2:29.72
UN
AGUA Swim For The Future
15
Konstantinos Koufalis
11
2:28.96
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Isabella Castano
11
2:31.20
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Zander Auth
11
2:32.19
AGUA
AGUA Swim For The Future
17
Avery Lankford
11
2:32.55
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Jared Wagner
11
2:32.56
AGUA
AGUA Swim For The Future
18
Rebecca Randall
11
2:33.58
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Ronan White
11
2:33.64
PATS
COND October Fall Festival
19
Sienna Wiggins
11
2:34.81
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Or Mazo
11
2:34.95
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Sara Goldberg
11
2:35.47
COND
COND October Fall Festival
20
Robbie Showers
11
2:35.64
GAEL
CT-GRYM October Invitational
21
Ashley Leon
11
2:35.96
EHY
AGUA Swim For The Future
21
Benjamin Robins
11
2:36.15
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Madison Wu
11
2:36.53
ST
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Alex Tollit
11
2:36.74
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Jema Dosembet
11
2:36.55
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Edward Chan
11
2:36.78
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Margeaux Anselmi
11
2:37.09
COND
COND October Fall Festival
24
Lucas Keahon
11
2:37.33
COND
COND October Fall Festival
25
Sabine Schaepers-Cheu
11
2:37.26
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Xavier Tula
11
2:37.59
COND
COND October Fall Festival
Girls   11   500 Free
Boys   11   500 Free
1
Emily Herr
11
5:41.99
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
1
Ryan Sommerstad
11
6:01.94
TVSC
TVSC 500 Time Trials
2
Annabel Dimaculangan
11
5:45.24
TVSC
TVSC 500 Time Trials
2
Colin Veit
11
6:05.91
TVSC
TVSC 500 Time Trials
3
Elizabeth Vursta
11
5:59.42
COND
COND October Fall Festival
3
Zachary Arnold
11
6:23.01
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Elina Del Castillo
11
6:05.43
COND
COND October Fall Festival
4
Thomas Carley
11
6:24.62
CFJV
COND October Fall Festival
5
Loretta Santora
11
6:05.63
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
5
Ethan Placencia-Nazareno
11
6:27.73
TVSC
TVSC 500 Time Trials
6
Felicity Zhao
11
6:17.45
FLY
FLY Distance Meet
6
Charlie O'Sullivan
11
6:31.65
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Rayna Parikh
11
6:20.78
NYCC
FLY Distance Meet
7
Ronan White
11
6:31.84
PATS
COND October Fall Festival
8
Tamara Tesovic
11
6:21.65
LGAC
FLY Distance Meet
8
Matthew Renwick
11
6:32.63
NYCC
FLY Distance Meet
9
Sabrina Lisica
11
6:23.53
TVSC
TVSC 500 Time Trials
9
Sergei Boudreau
11
6:35.09
TVSC
TVSC 500 Time Trials
10
Jacqueline Wong
11
6:26.25
NYCC
FLY Distance Meet
10
Konstantinos Koufalis
11
6:40.56
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Patricia Mendoza
11
6:30.41
FLY
FLY Distance Meet
11
Andrew Krivenko
11
6:41.33
FREE
COND October Fall Festival
12
Lauren Woody
11
6:32.07
TVSC
TVSC 500 Time Trials
12
Colm Driscoll
11
6:44.11
COND
COND October Fall Festival
13
Lisia Edwards
11
6:34.21
NYCC
FLY Distance Meet
13
Johnny Casalinuovo
11
6:53.78
TVSC
TVSC 500 Time Trials
14
Theodora D'Amelio
11
6:39.24
FREE
COND October Fall Festival
14
Lucas Keahon
11
7:07.61
COND
COND October Fall Festival
15
Adriana Scanga
11
6:41.90
COND
COND October Fall Festival
15
Oliver Wu
11
7:10.24
TVSC
TVSC 500 Time Trials
16
Amy Chen
11
6:43.39
TVSC
TVSC 500 Time Trials
16
Matthew Miele
11
7:21.53
TVSC
TVSC 500 Time Trials
17
Eliana Calone
11
6:44.09
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Benjamin Dorner
11
7:38.60
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Casey Murray
11
6:52.06
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Jacob Field
11
7:42.17
TVSC
TVSC 500 Time Trials
19
Sara Goldberg
11
6:53.34
COND
COND October Fall Festival
19
Alexander Soltowski
11
7:45.11
CFJV
COND October Fall Festival
20
Stella Svrcek
11
7:01.83
CFJV
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
21
Isabella Flores
11
7:04.17
FLY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
22
Alyssa Casalinuovo
11
7:05.50
TVSC
TVSC 500 Time Trials
 
 
 
 
 
 
23
Megan Chan
11
7:06.02
FLY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
24
Natalie Sztorc
11
7:06.43
TVSC
TVSC 500 Time Trials
 
 
 
 
 
 
25
Vivian Angerthal
11
7:12.71
CFJV
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
Girls   11   1000 Free
Boys   11   1000 Free
1
Loretta Santora
11
12:35.29
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
Girls   11   50 Back
Boys   11   50 Back
1
Elizabeth Vursta
11
31.39
COND
COND October Fall Festival
1
Andrew Krivenko
11
25.34
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
2
Madison Ebanks
11
31.79
TRI
AGUA Swim For The Future
2
Denys Mialkovskyi
11
29.87
RIST
NCAC September First Sprint Mee
3
Martyna Kaps
11
31.88
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Aidan Levine
11
30.52
TRI
AGUA Swim For The Future
4
Makani Lam
11
31.99
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
4
Isaih Francis
11
30.68
COND
COND October Fall Festival
5
Isabel Vilensky
11
32.36
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Ethan Zhou
11
31.12
WEST
NCAC September First Sprint Mee
6
Sophia Bondikov
11
32.46
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
6
Strahinja Maslo
11
31.64
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Savanah Strabuk
11
32.55
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
7
Ethan Nus
11
32.09
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
8
Joy Kang
11
32.98
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
8
Noah Barrett
11
32.11
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Storey Shefferman
11
33.19
MAKO
AGUA Swim For The Future
9
David Kushnirsky
11
32.17
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
9
April Chun
11
33.19
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
10
David Gutin
11
32.43
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Laura Moran
11
33.30
UNAT
NCAC September First Sprint Mee
11
Finn Olsen
11
32.49
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
12
Heidi Wu
11
33.31
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Sean Green
11
32.63
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
13
Theodora D'Amelio
11
33.55
FREE
COND October Fall Festival
13
Aiden Moy
11
32.93
EAST
EAST October Time Trial Meet
14
Syd Berger
11
33.62
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Matt Zhao
11
33.31
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
15
Deborah Lazarev
11
33.77
RIST
AGUA Swim For The Future
15
Beau Chan
11
33.62
MAKO
AGUA Swim For The Future
16
Grace Saidmuratov
11
33.87
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Harrison Smith
11
33.69
MAKO
AGUA Swim For The Future
17
Sarah Larsen
11
33.96
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
17
Thomas Peng
11
33.71
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
18
Calista Chen
11
34.10
UN
NYSA 12 & Under Fall Classic
18
Kevin Hertel
11
33.75
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
19
Lauren Woody
11
34.20
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
19
Ethan Silver
11
33.78
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
20
Hannah Chang
11
34.25
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
20
Frank Brzozowski
11
33.91
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
21
Tessa Feld
11
34.36
AGUA
AGUA Swim For The Future
21
Connor McHugh
11
33.92
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
22
Alexis Kung
11
34.38
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
22
Taylor Fernandez
11
34.20
TS
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Vivienne Kuliecza
11
34.50
MAKO
AGUA Swim For The Future
23
Zachary Arnold
11
34.26
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Jahzara Wilson
11
34.74
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Will Siegel
11
34.27
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
25
Loretta Santora
11
34.81
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Patrick O'Hagan
11
34.41
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
Girls   11   100 Back
Boys   11   100 Back
1
Elizabeth Vursta
11
1:06.35
COND
COND October Fall Festival
1
Denys Mialkovskyi
11
1:02.88
RIST
AGUA Swim For The Future
2
Emily Herr
11
1:08.45
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Isaih Francis
11
1:04.86
COND
COND October Fall Festival
3
Martyna Kaps
11
1:09.66
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Strahinja Maslo
11
1:05.90
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Annabel Dimaculangan
11
1:11.31
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Aidan Levine
11
1:06.53
TRI
AGUA Swim For The Future
5
Grace Saidmuratov
11
1:11.91
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Ethan Zhou
11
1:08.09
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
6
Elina Del Castillo
11
1:12.21
COND
COND October Fall Festival
6
Noah Cakir
11
1:08.32
TS
SSC TYR September Sprint Meet
7
Isabel Vilensky
11
1:12.60
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Liam Dunn
11
1:11.83
TRI
AGUA Swim For The Future
8
Alexis Kung
11
1:13.42
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
8
Colin Veit
11
1:11.88
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Theodora D'Amelio
11
1:13.61
FREE
COND October Fall Festival
9
David Gutin
11
1:12.81
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Ema Cani
11
1:13.90
FREE
COND October Fall Festival
10
Owen Daniels
11
1:12.96
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
11
Lauren Wachs
11
1:14.42
EAST
EAST October Time Trial Meet
11
Charlie O'Sullivan
11
1:13.06
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Jackie Rivera
11
1:14.61
NBS
NBS Red, White & Blue
12
Andrew Krivenko
11
1:15.03
FREE
COND October Fall Festival
13
Loretta Santora
11
1:14.94
MWDA
NBS Red, White & Blue
13
Kyle Terri
11
1:15.32
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
14
Laura Moran
11
1:15.28
UN
SSC Fall Face Off
14
Zachary Arnold
11
1:15.37
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Molly McGourty
11
1:15.66
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
15
Seth Graber
11
1:15.44
EAST
EAST October Time Trial Meet
16
Alyson Tenebro
11
1:15.78
IA
LIAC Saturday in October
16
Lorenzo Aquilino
11
1:15.77
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Alicia Zhu
11
1:16.41
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
17
Ronan White
11
1:16.22
PATS
COND October Fall Festival
18
Sabrina Lisica
11
1:16.57
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Ryan Sommerstad
11
1:16.77
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
19
Adriana Scanga
11
1:17.12
COND
COND October Fall Festival
19
Ethan Placencia-Nazareno
11
1:17.87
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Victoria Skiba
11
1:17.29
SSC
SSC Fall Face Off
20
Gregory Bazylko
11
1:18.20
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Molly Mc Clafferty
11
1:17.73
COND
COND October Fall Festival
21
Brendan So
11
1:18.72
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Manon Jadot
11
1:17.80
EAST
EAST October Time Trial Meet
22
Benjamin Chang
11
1:18.78
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
23
Madison Meccia
11
1:17.96
FREE
COND October Fall Festival
23
Peter Park
11
1:18.88
EAST
EAST October Time Trial Meet
24
Charlotte LePage
11
1:18.01
UN
EAST October Time Trial Meet
24
Jacob Field
11
1:18.94
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Maura Nestler
11
1:18.21
PATS
COND October Fall Festival
25
Teo Sprague
11
1:19.02
BKR
AGUA Swim For The Future
Girls   11   200 Back
Boys   11   200 Back
1
Loretta Santora
11
2:30.89
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
2
Addison Bradley
11
2:40.60
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
3
Jami Minchak
11
2:54.60
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
Girls   11   50 Breast
Boys   11   50 Breast
1
Emily Herr
11
34.72
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
1
Thomas Peng
11
34.86
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Madison Ebanks
11
34.89
TRI
AGUA Swim For The Future
2
Ilyan Lomeyko
11
35.06
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Isabella Vega
11
35.31
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
3
Matt Zhao
11
35.28
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
4
Martyna Kaps
11
35.74
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
4
David Kushnirsky
11
35.41
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
5
Makani Lam
11
36.12
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
5
Ethan Nus
11
36.14
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
6
April Chun
11
36.48
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
6
Aiden Moy
11
36.83
EAST
EAST October Time Trial Meet
7
Nila Harish
11
37.16
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
7
Mark Milgram
11
36.95
FREE
COND October Fall Festival
7
Sabrina Lisica
11
37.16
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Ethan Zhou
11
37.83
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Maggie Kwan
11
37.40
UNAT
NCAC September First Sprint Mee
9
Benjamin Chang
11
38.01
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
10
Erica Czeremcha
11
37.54
TS
SSC TYR September Sprint Meet
10
Sergei Boudreau
11
38.29
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
11
Heidi Wu
11
37.61
AGUA
AGUA Swim For The Future
11
Keanne Hernandez
11
38.30
SSC
SSC Fall Face Off
12
Sophia Lord
11
37.79
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
12
Andrew Woo
11
38.32
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Mary McDonald
11
38.08
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
13
Owen Daniels
11
38.34
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Ariana Ma
11
38.34
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Jed Wei
11
38.58
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
15
Madison Meccia
11
38.42
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
15
Noah Barrett
11
38.61
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
16
Calista Chen
11
38.64
UN
NYSA 12 & Under Fall Classic
16
Jake Henschel
11
38.71
AGUA
AGUA Swim For The Future
17
Addison Bradley
11
38.69
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
17
Zachary Arnold
11
38.87
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Lauren Woody
11
38.80
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
18
Solomon Li
11
38.91
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
19
Josie Gield
11
39.04
PATS
COND October Fall Festival
19
Pj Stonsby
11
38.99
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Syd Berger
11
39.08
AGUA
AGUA Swim For The Future
20
Jem Furniss
11
39.08
EAST
EAST October Time Trial Meet
21
Sarah Larsen
11
39.13
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
21
Jared Gallegos
11
39.14
TS
SSC TYR September Sprint Meet
22
Kate Vitti
11
39.19
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
22
Konstantinos Koufalis
11
39.20
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Kayla Lopez
11
39.22
TRI
AGUA Swim For The Future
23
Jason Shapiro
11
39.33
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
24
Neala Klein
11
39.38
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
24
Patrick O'Hagan
11
39.46
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
25
Grace Saidmuratov
11
39.43
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Chance Townsend
11
39.81
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
Girls   11   100 Breast
Boys   11   100 Breast
1
Emily Herr
11
1:15.02
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
1
Noah Cakir
11
1:13.81
TS
SSC TYR September Sprint Meet
2
Annabel Dimaculangan
11
1:18.42
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Ilyan Lomeyko
11
1:16.95
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Madison Ebanks
11
1:18.66
TRI
AGUA Swim For The Future
3
Denys Mialkovskyi
11
1:19.92
RIST
AGUA Swim For The Future
4
Sabrina Lisica
11
1:20.89
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Mark Milgram
11
1:20.83
FREE
COND October Fall Festival
5
Addison Bradley
11
1:22.45
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
5
Sergei Boudreau
11
1:23.75
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Madison Meccia
11
1:22.80
FREE
COND October Fall Festival
6
Ethan Zhou
11
1:23.77
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
7
Grace Saidmuratov
11
1:23.08
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Owen Daniels
11
1:23.91
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
8
Elina Del Castillo
11
1:23.82
COND
COND October Fall Festival
8
Benjamin Chang
11
1:24.00
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Kate Vitti
11
1:23.85
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Keizo Chen-Suzuki
11
1:24.49
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
10
Melania Petriccione
11
1:25.31
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
10
Beau Chan
11
1:24.71
MAKO
AGUA Swim For The Future
11
Meredith Lee
11
1:25.47
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
11
Seth Graber
11
1:25.34
EAST
EAST October Time Trial Meet
12
Theodora D'Amelio
11
1:26.29
FREE
COND October Fall Festival
12
Alex Zhu
11
1:27.08
PATS
COND October Fall Festival
13
Amy Chen
11
1:27.40
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
13
Konstantinos Koufalis
11
1:27.40
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Deborah Lazarev
11
1:27.52
RIST
AGUA Swim For The Future
14
Jason Shapiro
11
1:27.47
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Alexis Kung
11
1:27.55
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
15
Justin Lerner
11
1:27.64
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Lily Griffin
11
1:27.79
EHY
AGUA Swim For The Future
16
Ryan Sommerstad
11
1:28.30
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Eliza Babyak
11
1:28.17
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Colin Veit
11
1:28.41
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Parker Slarskey
11
1:28.25
MAKO
AGUA Swim For The Future
18
Dylan Liu
11
1:28.83
FREE
COND October Fall Festival
19
Chloe Resnick
11
1:28.64
UN
AGUA Swim For The Future
19
Pj Stonsby
11
1:29.95
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Menna Abbas
11
1:28.82
TRI
AGUA Swim For The Future
20
Vivek Malik
11
1:30.10
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
21
Vivienne Kuliecza
11
1:28.90
MAKO
AGUA Swim For The Future
21
Sam Button
11
1:30.31
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Abigail Ivry
11
1:28.94
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Dillon Singer
11
1:30.69
FREE
COND October Fall Festival
23
Ellie Qu
11
1:28.99
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Harrison Smith
11
1:31.19
MAKO
AGUA Swim For The Future
24
Molly McGourty
11
1:29.12
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Peter Park
11
1:31.39
EAST
EAST October Time Trial Meet
25
Mackenzie Lynton
11
1:29.32
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Kyle Terri
11
1:31.76
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
Girls   11   200 Breast
Boys   11   200 Breast
1
Margeaux Anselmi
11
3:07.55
COND
COND October Fall Festival
1
Jacob Cerrato
11
3:28.64
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
2
Casey Murray
11
3:13.27
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
3
Ellie Qu
11
3:15.16
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
Girls   11   50 Fly
Boys   11   50 Fly
1
Martyna Kaps
11
28.70
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Denys Mialkovskyi
11
28.55
RIST
NCAC September First Sprint Mee
2
Emily Herr
11
28.81
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Isaih Francis
11
28.82
COND
COND October Fall Festival
3
Madison Ebanks
11
30.64
TRI
AGUA Swim For The Future
3
Finn Olsen
11
28.86
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
4
Makani Lam
11
30.89
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
4
Strahinja Maslo
11
29.02
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Syd Berger
11
31.10
AGUA
AGUA Swim For The Future
5
Aidan Levine
11
29.42
TRI
AGUA Swim For The Future
6
Sophia Bondikov
11
31.19
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
6
Ethan Nus
11
29.64
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
7
Annabel Dimaculangan
11
31.23
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Aiden Moy
11
30.15
EAST
EAST October Time Trial Meet
8
Tessa Feld
11
31.34
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Harrison Smith
11
30.50
MAKO
AGUA Swim For The Future
9
Neala Klein
11
31.35
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
8
Noah Barrett
11
30.50
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Zoe Chung
11
31.52
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
10
Beau Chan
11
31.35
MAKO
AGUA Swim For The Future
11
Storey Shefferman
11
31.54
MAKO
AGUA Swim For The Future
11
Gregory Bazylko
11
31.50
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Elizabeth Vursta
11
31.89
COND
COND October Fall Festival
12
Lorenzo Aquilino
11
31.69
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
13
Melania Petriccione
11
31.95
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
13
Sean Green
11
31.98
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
14
April Chun
11
32.38
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
14
Chance Townsend
11
32.12
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
15
Sarah Larsen
11
32.40
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
15
Connor McHugh
11
32.30
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
16
Heidi Wu
11
32.51
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Colin Veit
11
32.53
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Nila Harish
11
32.65
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
17
Lucas Brown
11
32.56
TS
SSC TYR September Sprint Meet
18
Ema Elizondo
11
32.77
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
18
Ethan Zhou
11
32.76
WEST
NCAC September First Sprint Mee
19
Lauren Woody
11
32.79
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
19
Jared Gallegos
11
32.92
TS
SSC TYR September Sprint Meet
20
Samantha Schnappauf
11
32.83
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
20
Will Siegel
11
33.13
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
21
Grace Saidmuratov
11
32.95
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Zachary Arnold
11
33.31
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Ava Loftus
11
33.06
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
22
Nicholas Castano
11
33.38
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
23
Isabella Castano
11
33.11
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Patrick O'Hagan
11
33.51
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
24
Lauren Edge
11
33.13
YBAR
NBS Red, White & Blue
23
Jake Henschel
11
33.51
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Amy Chen
11
33.16
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Nicolas Kurachenkov
11
33.53
LIAC
LIAC Saturday in October
Girls   11   100 Fly
Boys   11   100 Fly
1
Emily Herr
11
1:04.76
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
1
Denys Mialkovskyi
11
1:02.02
RIST
AGUA Swim For The Future
2
Martyna Kaps
11
1:08.37
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Noah Cakir
11
1:03.15
TS
SSC TYR September Sprint Meet
3
Annabel Dimaculangan
11
1:09.41
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Strahinja Maslo
11
1:05.70
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Storey Shefferman
11
1:10.86
MAKO
AGUA Swim For The Future
4
Aidan Levine
11
1:06.62
TRI
AGUA Swim For The Future
5
Ariana Ma
11
1:12.85
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Isaih Francis
11
1:07.42
COND
COND October Fall Festival
6
Melania Petriccione
11
1:13.07
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
6
Lorenzo Aquilino
11
1:12.36
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Elizabeth Vursta
11
1:13.17
COND
COND October Fall Festival
7
Colin Veit
11
1:12.53
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Kate Vitti
11
1:14.42
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
8
Ilyan Lomeyko
11
1:14.21
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Grace Saidmuratov
11
1:14.68
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Gregory Bazylko
11
1:15.15
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Elina Del Castillo
11
1:15.39
COND
COND October Fall Festival
10
David Gutin
11
1:15.90
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Manon Jadot
11
1:15.82
EAST
EAST October Time Trial Meet
11
Mykhaylo Filimonov
11
1:16.63
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Meredith Lee
11
1:16.21
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
12
Seth Graber
11
1:18.76
EAST
EAST October Time Trial Meet
13
Lauren Wachs
11
1:17.40
EAST
EAST October Time Trial Meet
13
Ethan Placencia-Nazareno
11
1:20.85
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Sabrina Lisica
11
1:17.60
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Allen Punnoose
11
1:21.72
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
15
Adriana Scanga
11
1:18.53
COND
COND October Fall Festival
15
Peter Park
11
1:21.83
EAST
EAST October Time Trial Meet
16
Loretta Santora
11
1:19.54
MWDA
NBS Red, White & Blue
16
Konstantinos Koufalis
11
1:21.96
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Jackie Rivera
11
1:20.84
NBS
NBS Red, White & Blue
17
Vivek Malik
11
1:22.44
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
18
Nicholette Pecorale
11
1:20.92
TRI
AGUA Swim For The Future
18
Lucas Keahon
11
1:22.58
COND
COND October Fall Festival
19
Madison Meccia
11
1:21.76
FREE
COND October Fall Festival
19
Sergei Boudreau
11
1:23.01
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Charlotte LePage
11
1:22.96
UN
EAST October Time Trial Meet
20
Christopher Hovet
11
1:25.08
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Isabel Vilensky
11
1:24.39
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Ryan Sommerstad
11
1:25.66
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Rebecca Randall
11
1:24.87
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Winston Kan
11
1:26.13
FREE
COND October Fall Festival
23
Casey Murray
11
1:25.17
MWDA
NBS Red, White & Blue
23
Jem Furniss
11
1:26.83
EAST
EAST October Time Trial Meet
24
Emma Phillips
11
1:25.28
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Oliver Wu
11
1:27.39
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Natalie Sztorc
11
1:26.01
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Dylan Liu
11
1:27.96
FREE
COND October Fall Festival
Girls   11   200 Fly
Boys   11   200 Fly
1
Loretta Santora
11
2:45.93
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
2
Melania Petriccione
11
2:47.42
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
3
Ellie Qu
11
3:29.16
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
Girls   11   100 IM
Boys   11   100 IM
1
Emily Herr
11
1:05.31
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
1
Noah Cakir
11
1:04.70
TS
SSC TYR September Sprint Meet
2
Madison Ebanks
11
1:07.98
TRI
AGUA Swim For The Future
2
Denys Mialkovskyi
11
1:06.58
RIST
AGUA Swim For The Future
3
Annabel Dimaculangan
11
1:09.12
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Thomas Peng
11
1:08.41
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
4
Sophia Bondikov
11
1:09.65
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
4
Finn Olsen
11
1:09.97
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
5
Heidi Wu
11
1:10.36
AGUA
AGUA Swim For The Future
5
Ethan Zhou
11
1:10.43
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
6
Zoe Chung
11
1:10.68
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
6
Noah Barrett
11
1:11.73
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
7
Erica Czeremcha
11
1:10.85
TS
SSC TYR September Sprint Meet
7
Harrison Smith
11
1:12.51
MAKO
AGUA Swim For The Future
8
Tessa Feld
11
1:12.85
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Jake Henschel
11
1:12.94
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Syd Berger
11
1:12.88
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Beau Chan
11
1:13.18
MAKO
AGUA Swim For The Future
10
Storey Shefferman
11
1:13.28
MAKO
AGUA Swim For The Future
10
Liam Dunn
11
1:13.33
TRI
AGUA Swim For The Future
11
Manon Jadot
11
1:13.59
EAST
EAST October Time Trial Meet
11
Lorenzo Aquilino
11
1:13.70
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Sabrina Lisica
11
1:14.68
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Andrew Krivenko
11
1:13.86
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
13
Lauren Woody
11
1:14.70
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
13
Owen Daniels
11
1:14.08
NDAC
NDAC Season Starter Sprint Pent
14
Isabella Castano
11
1:14.78
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Mark Milgram
11
1:14.44
FREE
COND October Fall Festival
15
Laura Moran
11
1:14.88
UN
SSC Fall Face Off
15
Jacob Kim
11
1:14.72
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Theodora D'Amelio
11
1:15.25
FREE
COND October Fall Festival
16
Daniel Sichtnik
11
1:15.53
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
17
Addison Bradley
11
1:16.41
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
16
Kyle Terri
11
1:15.53
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
18
Ema Cani
11
1:16.47
FREE
COND October Fall Festival
18
Benjamin Chang
11
1:15.69
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
18
Kate Vitti
11
1:16.47
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Jared Wagner
11
1:16.50
AGUA
AGUA Swim For The Future
20
Charlotte LePage
11
1:16.54
UN
EAST October Time Trial Meet
20
Chance Townsend
11
1:16.52
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
21
Morgan Hannon
11
1:16.85
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Ethan Placencia-Nazareno
11
1:16.62
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Amy Chen
11
1:17.52
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Daniel Burg
11
1:17.03
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Catherine MacLennan
11
1:17.54
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Sergei Boudreau
11
1:17.05
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Vivienne Kuliecza
11
1:17.54
MAKO
AGUA Swim For The Future
24
Edward Chan
11
1:18.00
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Deborah Lazarev
11
1:17.70
RIST
AGUA Swim For The Future
25
Keanne Hernandez
11
1:18.48
SSC
SSC Fall Face Off
Girls   11   200 IM
Boys   11   200 IM
1
Isabella Vega
11
2:20.75
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
1
Strahinja Maslo
11
2:18.66
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Elizabeth Vursta
11
2:34.56
COND
COND October Fall Festival
2
Colin Veit
11
2:36.41
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Nicole Euyoque
11
2:36.59
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
3
David Gutin
11
2:38.26
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Melania Petriccione
11
2:37.40
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
4
Owen Daniels
11
2:41.09
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
4
Elina Del Castillo
11
2:37.40
COND
COND October Fall Festival
5
Jake Del Rosario
11
2:42.91
PATS
COND October Fall Festival
6
Kate Vitti
11
2:40.83
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
6
Benjamin Chang
11
2:43.09
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
7
Sophia Lord
11
2:41.66
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
7
Mykhaylo Filimonov
11
2:43.21
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Loretta Santora
11
2:42.01
MWDA
NBS Red, White & Blue
8
Ethan Placencia-Nazareno
11
2:46.53
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Alexis Kung
11
2:43.29
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Pj Stonsby
11
2:46.76
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Sadie DeGeorge
11
2:45.89
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
10
Rhyse Ruffy
11
2:47.08
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
11
Maura Nestler
11
2:48.81
PATS
COND October Fall Festival
11
Jed Wei
11
2:47.27
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
12
Molly McGourty
11
2:49.82
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
12
Sergei Boudreau
11
2:47.36
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
13
Adriana Scanga
11
2:50.63
COND
COND October Fall Festival
13
Andrew Krivenko
11
2:50.00
FREE
COND October Fall Festival
14
Margeaux Anselmi
11
2:50.92
COND
COND October Fall Festival
14
Allen Punnoose
11
2:51.09
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
15
Casey Murray
11
2:51.49
MWDA
NBS Red, White & Blue
15
Lucas Keahon
11
2:53.39
COND
COND October Fall Festival
16
Alicia Zhu
11
2:52.23
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
16
Thomas Locitzer
11
2:54.85
PATS
COND October Fall Festival
17
Eliana Calone
11
2:54.16
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Vivek Malik
11
2:54.95
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
18
Vivian Angerthal
11
2:54.40
CFJV
COND October Fall Festival
18
Colm Driscoll
11
3:02.63
COND
COND October Fall Festival
19
Molly Mc Clafferty
11
2:56.75
COND
COND October Fall Festival
19
Jacob Field
11
3:02.74
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Riley Hendrickson
11
2:58.86
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Christian Burke
11
3:03.72
COND
COND October Fall Festival
21
Karlie Shatoff
11
2:58.90
COND
COND October Fall Festival
21
Jacob Cerrato
11
3:05.06
MWDA
NBS Red, White & Blue
22
Olivia Lee
11
2:59.90
COND
COND October Fall Festival
22
Nathaniel Ruiz
11
3:05.67
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Rebecca Randall
11
3:01.20
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Johnny Casalinuovo
11
3:06.45
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Ellie Qu
11
3:01.81
MWDA
NBS Red, White & Blue
24
Adam Yastion
11
3:12.25
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Zoe Brown
11
3:02.24
COND
COND October Fall Festival
25
Jackson Cooper
11
3:16.66
NBS
NBS Red, White & Blue
Girls   11   400 IM
Boys   11   400 IM
1
Ava Pusing
11
5:25.10
LGAC
FLY Distance Meet
1
Isaih Francis
11
4:56.76
COND
COND October Fall Festival
2
Loretta Santora
11
5:34.93
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
2
Sun-Jin Shah
11
5:45.35
NYCC
FLY Distance Meet
3
Margeaux Anselmi
11
5:50.05
COND
COND October Fall Festival
3
Winston Kan
11
6:11.39
FREE
COND October Fall Festival
4
Aurey Tong
11
5:52.92
QNS
FLY Distance Meet
4
Dillon Singer
11
6:22.44
FREE
COND October Fall Festival
Girls   12   50 Free
Boys   12   50 Free
1
Madison Connor
12
26.26
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Zachary Pestrikov
12
24.99
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Kait Sweeney
12
26.63
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Vincent Vinciguerra
12
25.58
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Olivia Brown
12
26.70
TS
SSC TYR September Sprint Meet
3
Alex Trzaskowski
12
25.64
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
4
Maya Foley
12
26.78
TS
SSC TYR September Sprint Meet
4
Timothy Park
12
25.77
TS
SSC TYR September Sprint Meet
5
Brooke Armstrong
12
26.87
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
5
Keilan Moran
12
25.79
UNAT
NCAC September First Sprint Mee
6
Kimberly Gingrass
12
26.89
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Valerii Pidhoretskyy
12
25.99
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Campbell Clark
12
26.95
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
7
Eric Slavin
12
26.03
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Sofia Burns
12
27.22
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
8
Kevin Jiang
12
26.05
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
9
Madison Donohoe
12
27.25
COND
COND October Fall Festival
9
Aidan Lee
12
26.42
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
10
Ursula Ott
12
27.26
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Jason Muroski
12
26.56
CFJV
COND October Fall Festival
11
Violet Dorsey-Reyes
12
27.31
MAKO
AGUA Swim For The Future
11
Floyd Diaz
12
26.67
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Jacqueline Constantine
12
27.38
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
12
Oliver Griffin
12
26.82
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
13
Abby Han
12
27.55
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
13
Satya Agashiwala
12
26.96
MAKO
AGUA Swim For The Future
14
Fiona Bell
12
27.56
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Edmund Wilson
12
26.97
NDAC
NDAC Season Starter Sprint Pent
15
Olivia Dewar
12
27.62
MAKO
AGUA Swim For The Future
15
Patrick Faughnan
12
26.99
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Ally Pfeiffer
12
27.63
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
16
Ryan Ng
12
27.02
GATE
NCAC September First Sprint Mee
17
Alexandra Martinez
12
27.64
SSC
SSC Fall Face Off
17
Eyton Ng
12
27.23
FREE
COND October Fall Festival
18
Mia Slowik
12
27.74
UN
AGUA Swim For The Future
18
Anthony Scalia
12
27.35
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
19
Caroline Crouchley
12
27.77
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
19
Miles Clyde
12
27.40
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Isabella Goodwin
12
27.78
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Jagger Stachtiaris
12
27.44
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Kiara Cekic
12
27.78
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Thomas Demaio
12
27.52
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Kailee Dennis
12
27.81
COND
COND October Fall Festival
22
Sebastian Gomez
12
27.65
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
23
Kelly Hsu
12
27.84
MAKO
AGUA Swim For The Future
23
David Angelou
12
27.66
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Elizabeth Kuznetsov
12
27.84
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Ryan Majumdar
12
27.66
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Kelly Tula
12
27.93
COND
COND October Fall Festival
25
Matthew Peitler
12
27.68
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
25
Makayla Lee
12
27.93
SSC
SSC Fall Face Off
 
 
 
 
 
 
Girls   12   100 Free
Boys   12   100 Free
1
Lauren Lee
12
56.72
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
1
Vincent Vinciguerra
12
55.45
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Madison Connor
12
56.92
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Timothy Park
12
55.75
TS
SSC TYR September Sprint Meet
3
Beth Ebrahimpour
12
58.52
UN
COND October Fall Festival
3
Ryan Hwang
12
55.92
TS
SSC TYR September Sprint Meet
4
Kimberly Gingrass
12
58.62
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Valerii Pidhoretskyy
12
56.67
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Violet Dorsey-Reyes
12
58.78
MAKO
AGUA Swim For The Future
5
Jason Muroski
12
59.08
CFJV
COND October Fall Festival
6
Madison Donohoe
12
59.01
COND
COND October Fall Festival
6
Eric Slavin
12
59.20
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Kiara Cekic
12
59.46
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
7
Vince Delgado
12
59.22
COND
COND October Fall Festival
8
Kelly Hsu
12
59.70
MAKO
AGUA Swim For The Future
8
Keilan Moran
12
59.28
UN
SSC Fall Face Off
9
Alexandra Martinez
12
59.84
SSC
SSC Fall Face Off
8
Will Fagan
12
59.28
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Olivia Dewar
12
59.87
MAKO
AGUA Swim For The Future
10
David Angelou
12
59.44
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Campbell Clark
12
59.87
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
11
Satya Agashiwala
12
59.72
MAKO
AGUA Swim For The Future
12
Julia Vincente
12
1:00.34
TRI
AGUA Swim For The Future
12
Eyton Ng
12
59.96
FREE
COND October Fall Festival
13
Kate Anderson
12
1:00.39
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
13
Edmund Wilson
12
1:00.12
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Alyssa Golden
12
1:00.61
SSC
SSC Fall Face Off
14
Luke Dwyer
12
1:00.14
COND
COND October Fall Festival
15
Chelsea Calvin
12
1:00.69
SSL
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Floyd Diaz
12
1:00.31
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Elizabeth Kuznetsov
12
1:00.83
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Patrick Faughnan
12
1:00.36
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Sofia Paggi
12
1:00.89
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Brendan Morgan
12
1:00.58
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
18
Sofia Fenton
12
1:01.21
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
18
Timmy Brady
12
1:00.78
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
19
Alexa Deng
12
1:01.27
FREE
COND October Fall Festival
18
Thomas Demaio
12
1:00.78
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Sayjel Tan
12
1:01.32
QNS
AGUA Swim For The Future
20
Richie Hall Iii
12
1:00.80
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Isabella Goodwin
12
1:01.45
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Matthew Abbruzzese
12
1:00.84
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Dorothy Amato
12
1:01.52
TS
SSC TYR September Sprint Meet
22
Ryan Ng
12
1:01.03
GATE
SSC Fall Face Off
23
Makayla Lee
12
1:01.57
SSC
SSC Fall Face Off
23
Edward Baranov
12
1:01.40
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Ursula Ott
12
1:01.60
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Jesse Abramson
12
1:01.65
AGMV
NBS Red, White & Blue
25
Fiona Bell
12
1:01.66
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
George Erich Gill
12
1:01.70
AGUA
AGUA Swim For The Future
Girls   12   200 Free
Boys   12   200 Free
1
Kimberly Gingrass
12
2:06.39
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
1
David Angelou
12
2:07.85
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Kailee Dennis
12
2:06.81
COND
COND October Fall Festival
2
Vince Delgado
12
2:08.36
COND
COND October Fall Festival
3
Madison Connor
12
2:07.83
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Luke Dwyer
12
2:09.69
COND
COND October Fall Festival
4
Zoe Brita
12
2:08.13
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Satya Agashiwala
12
2:10.67
MAKO
AGUA Swim For The Future
5
Violet Dorsey-Reyes
12
2:10.75
MAKO
AGUA Swim For The Future
5
Edmund Wilson
12
2:15.43
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
6
Mati Dixon
12
2:10.78
COND
COND October Fall Festival
6
Wesley Tung
12
2:18.74
QNS
AGUA Swim For The Future
7
Mia Slowik
12
2:11.60
UN
AGUA Swim For The Future
7
Jagger Stachtiaris
12
2:18.89
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Maichina Gennarelli
12
2:12.13
COND
COND October Fall Festival
8
Erick Sanchez
12
2:18.96
COND
COND October Fall Festival
9
Madison Donohoe
12
2:13.56
COND
COND October Fall Festival
9
Isaiah Fernandez
12
2:19.95
COND
COND October Fall Festival
9
Laura Arciniegas
12
2:13.56
COND
COND October Fall Festival
10
Alexander Stewart
12
2:20.59
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Isabella Goodwin
12
2:13.63
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
11
Kouros Javaheri
12
2:24.52
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Beth Ebrahimpour
12
2:14.52
UN
COND October Fall Festival
12
Daniel Tollit
12
2:24.84
AGUA
AGUA Swim For The Future
13
Erica Sava
12
2:14.77
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Kenta Ferval-Shioya
12
2:26.46
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Annabel Hardart
12
2:15.38
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Naoki Shibata
12
2:26.60
UN
AGUA Swim For The Future
15
Alex Pette
12
2:16.00
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Harry Finnegan
12
2:27.15
COND
COND October Fall Festival
16
Rowan Van Wormer
12
2:16.21
PATS
COND October Fall Festival
16
Gebran Kastoun
12
2:27.79
AGUA
AGUA Swim For The Future
17
Anna Karacheva
12
2:16.80
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Matthew Bellach
12
2:28.39
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Ursula Ott
12
2:18.03
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Nicholas Sosa
12
2:28.79
COND
COND October Fall Festival
19
Julia Vincente
12
2:18.35
TRI
AGUA Swim For The Future
19
Jack Rinaldi
12
2:30.79
TRI
AGUA Swim For The Future
20
Anisa Basler
12
2:18.40
AGUA
AGUA Swim For The Future
20
Kai Lomvardas
12
2:31.89
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Kejin Huang
12
2:19.62
QNS
AGUA Swim For The Future
21
Jeremy Victoria
12
2:32.15
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Carmela Suozzi
12
2:19.72
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Eric Slutsky
12
2:33.32
COND
COND October Fall Festival
23
Samantha Zacarias
12
2:19.74
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Vlad Zarytov
12
2:35.47
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Rosemary Horgan
12
2:20.17
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
24
Aiden Rhee
12
2:37.58
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Abigail Posner
12
2:20.35
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Brandon Minaker
12
2:38.06
AGUA
AGUA Swim For The Future
Girls   12   500 Free
Boys   12   500 Free
1
Zoe Brita
12
5:38.99
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Vincent Vinciguerra
12
5:33.10
TVSC
TVSC 500 Time Trials
2
Julian Wu
12
5:45.03
LGAC
FLY Distance Meet
2
Sean Su
12
5:33.26
QNS
FLY Distance Meet
3
Campbell Clark
12
5:45.80
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
3
James Lim
12
5:42.20
FLY
FLY Distance Meet
4
Alyssa Golden
12
5:47.43
SSC
SSC Fall Face Off
4
Jason Muroski
12
5:44.06
CFJV
COND October Fall Festival
5
Mati Dixon
12
5:48.38
COND
COND October Fall Festival
5
Timmy Brady
12
5:45.37
TVSC
TVSC 500 Time Trials
6
Alex Pette
12
5:51.05
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Isaiah Fernandez
12
5:59.13
COND
COND October Fall Festival
7
Alexandra Martinez
12
5:55.46
SSC
SSC Fall Face Off
7
Cian Bice
12
6:01.48
UN
FLY Distance Meet
8
Makayla Lee
12
5:57.85
SSC
SSC Fall Face Off
8
Richie Hall Iii
12
6:03.19
TVSC
TVSC 500 Time Trials
9
Hanna Matheson
12
5:58.83
TVSC
TVSC 500 Time Trials
9
Manoli Mountantonakis
12
6:05.94
FLY
FLY Distance Meet
10
Salma Nassar
12
6:01.67
LGAC
FLY Distance Meet
10
Thomas Demaio
12
6:07.89
TVSC
TVSC 500 Time Trials
11
Fiona Gil
12
6:04.44
LGAC
FLY Distance Meet
11
Lance Leung
12
6:08.05
FLY
FLY Distance Meet
12
Morgan Lee
12
6:08.45
SSC
SSC Fall Face Off
12
James Monahan
12
6:11.22
TVSC
TVSC 500 Time Trials
13
Anna Albert
12
6:14.19
TVSC
TVSC 500 Time Trials
13
Wesley Tung
12
6:11.82
QNS
FLY Distance Meet
14
Daphne Hicyilmaz
12
6:20.24
SSC
SSC Fall Face Off
14
Ayden Baxter
12
6:16.15
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Lauren Jeon
12
6:20.97
FLY
FLY Distance Meet
15
David Granucci
12
6:16.96
SSC
SSC Fall Face Off
16
Brooke Davies
12
6:22.56
SSC
SSC Fall Face Off
16
Jayden Lee
12
6:18.74
FLY
FLY Distance Meet
17
Lesly Minchala
12
6:23.40
FLY
FLY Distance Meet
17
Zachary Shulyar
12
6:19.07
NYCC
FLY Distance Meet
18
Sarah Seale
12
6:25.48
TVSC
TVSC 500 Time Trials
18
Thomas Miele
12
6:20.30
TVSC
TVSC 500 Time Trials
19
Marissa DeMarco
12
6:26.72
TVSC
TVSC 500 Time Trials
19
Harry Finnegan
12
6:28.00
COND
COND October Fall Festival
20
Michelle Wu
12
6:29.22
TVSC
TVSC 500 Time Trials
20
Nicholas Sosa
12
6:32.11
COND
COND October Fall Festival
21
Paulina Pereira
12
6:32.65
SSC
SSC Fall Face Off
21
Evan Kazlauskas
12
6:32.83
TVSC
TVSC 500 Time Trials
22
Mya Barbatsoulis
12
6:37.66
NYCC
FLY Distance Meet
22
Danny Dwyer
12
6:36.69
CIY
FLY Distance Meet
23
MaryGrace Waring
12
6:39.93
SSC
SSC Fall Face Off
23
Yannis Khudaynatov
12
6:46.12
FREE
COND October Fall Festival
24
Naomi Kamiyama
12
6:43.46
COND
COND October Fall Festival
24
Matthew Cerniglia
12
6:47.58
SSC
SSC Fall Face Off
25
Kelly Gazzara
12
6:52.05
COND
COND October Fall Festival
25
Ruimin Zhang
12
6:57.16
CFJV
COND October Fall Festival
Girls   12   1000 Free
Boys   12   1000 Free
1
Kailee Dennis
12
11:21.33
COND
COND October Fall Festival
1
Ayden Baxter
12
12:40.30
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
2
Maichina Gennarelli
12
11:28.39
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
Girls   12   50 Back
Boys   12   50 Back
1
Jacqueline Constantine
12
29.36
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
1
Anthony Scalia
12
29.70
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Olivia Dewar
12
29.77
MAKO
AGUA Swim For The Future
2
Alex Trzaskowski
12
30.02
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
3
Ally Pfeiffer
12
29.78
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
3
Keilan Moran
12
30.03
UNAT
NCAC September First Sprint Mee
4
Violet Dorsey-Reyes
12
30.55
MAKO
AGUA Swim For The Future
3
Andrew Leung
12
30.03
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
5
Madison Donohoe
12
30.69
COND
COND October Fall Festival
5
Luke Dwyer
12
30.07
COND
COND October Fall Festival
6
Rowan Van Wormer
12
30.82
PATS
COND October Fall Festival
6
Valerii Pidhoretskyy
12
30.21
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Praise Okodogbe
12
31.04
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
7
Eric Slavin
12
30.40
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Abby Han
12
31.08
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
8
Hudson Pepper
12
30.43
FREE
COND October Fall Festival
9
Lauren Patalano
12
31.11
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
9
Oliver Griffin
12
30.44
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
10
Kait Sweeney
12
31.29
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
10
Matthew Peitler
12
31.12
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
11
Alex Pette
12
31.45
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Sebastian Gomez
12
31.30
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
12
Kimberly Gingrass
12
31.55
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Jagger Stachtiaris
12
31.38
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Makayla Lee
12
31.57
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
13
Edmund Wilson
12
31.46
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Mia Slowik
12
31.68
UN
AGUA Swim For The Future
14
Finn Franks
12
32.27
EAST
EAST October Time Trial Meet
15
Campbell Clark
12
31.89
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Aidan McCarthy
12
32.29
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
16
Audrey Alexander
12
31.91
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Thomas Vollaro
12
32.36
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
16
Charley Goldstein
12
31.91
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
17
Ryan Ng
12
32.38
GATE
NCAC September First Sprint Mee
18
Keira Sullivan
12
31.95
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Eyton Ng
12
32.38
FREE
COND October Fall Festival
19
Daniela Zunich
12
31.97
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
19
Connor McHugh
12
32.53
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Isabella Goodwin
12
31.99
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Stefanos Salas
12
32.75
UNAT
NCAC September First Sprint Mee
21
Sofia Fenton
12
32.00
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
21
Timmy Brady
12
32.78
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
22
Alexandra Martinez
12
32.06
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
22
Edward Baranov
12
32.84
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Katelin Wu
12
32.24
QNS
AGUA Swim For The Future
23
Richie Hall Iii
12
32.85
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Fiona Bell
12
32.24
AGUA
AGUA Swim For The Future
24
Albert Li
12
32.87
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
25
Delaney Karpf
12
32.40
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Kandrew Morrison
12
32.97
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
Girls   12   100 Back
Boys   12   100 Back
1
Maya Foley
12
1:03.47
TS
SSC TYR September Sprint Meet
1
Aidan Lee
12
1:01.94
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Alexa Reyna
12
1:03.49
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Luke Dwyer
12
1:04.76
COND
COND October Fall Festival
3
Lauren Lee
12
1:03.91
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
3
Vince Delgado
12
1:05.12
COND
COND October Fall Festival
4
Sayjel Tan
12
1:04.95
QNS
AGUA Swim For The Future
4
Anthony Scalia
12
1:05.27
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
Rowan Van Wormer
12
1:05.83
PATS
COND October Fall Festival
5
Hudson Pepper
12
1:05.56
FREE
COND October Fall Festival
6
Violet Dorsey-Reyes
12
1:05.90
MAKO
AGUA Swim For The Future
6
Valerii Pidhoretskyy
12
1:05.64
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Madison Donohoe
12
1:06.09
COND
COND October Fall Festival
7
Jason Muroski
12
1:06.01
CFJV
COND October Fall Festival
8
Kimberly Gingrass
12
1:06.29
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Keilan Moran
12
1:06.64
UN
SSC Fall Face Off
9
Zoe Brita
12
1:06.46
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Will Fagan
12
1:07.30
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Hanna Matheson
12
1:07.24
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Patrick Faughnan
12
1:07.51
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
11
Makayla Lee
12
1:07.25
SSC
SSC Fall Face Off
11
Jagger Stachtiaris
12
1:08.02
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Madison Connor
12
1:07.39
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Alex Trzaskowski
12
1:08.44
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
13
Alex Pette
12
1:07.51
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
David Angelou
12
1:08.54
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Laura Arciniegas
12
1:07.55
COND
COND October Fall Festival
14
Eyton Ng
12
1:08.67
FREE
COND October Fall Festival
15
Kate Anderson
12
1:07.85
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
15
Jack Cornish
12
1:09.57
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
16
Charley Goldstein
12
1:08.21
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
16
Richie Hall Iii
12
1:09.71
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Alexandra Martinez
12
1:08.83
SSC
SSC Fall Face Off
17
Timmy Brady
12
1:10.02
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Campbell Clark
12
1:09.04
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Stefanos Salas
12
1:10.38
UN
SSC Fall Face Off
19
Keira Sullivan
12
1:09.34
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Tomek Oakes
12
1:10.67
PBAC
NBS Red, White & Blue
20
Alyssa Golden
12
1:09.39
SSC
SSC Fall Face Off
20
Isaiah Fernandez
12
1:11.10
COND
COND October Fall Festival
21
Morgan Lee
12
1:09.40
SSC
SSC Fall Face Off
20
David Granucci
12
1:11.10
SSC
SSC Fall Face Off
22
Katelin Wu
12
1:09.49
QNS
AGUA Swim For The Future
22
Brendan Morgan
12
1:11.58
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
23
Katie McPartland
12
1:09.50
MAKO
AGUA Swim For The Future
23
Thomas Demaio
12
1:12.45
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Isabella Goodwin
12
1:09.60
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
24
Alexander Stewart
12
1:12.52
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Julia Vincente
12
1:09.88
TRI
AGUA Swim For The Future
25
Matthew Abbruzzese
12
1:12.59
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
Girls   12   200 Back
Boys   12   200 Back
1
Laura Arciniegas
12
2:22.63
COND
COND October Fall Festival
1
Ayden Baxter
12
2:46.22
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
2
Isabella Goodwin
12
2:26.64
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
3
Teagan O'Connell
12
3:13.56
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
4
Maayan Tabibian
12
3:16.45
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
Girls   12   50 Breast
Boys   12   50 Breast
1
Kimberly Gingrass
12
34.27
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Vincent Vinciguerra
12
32.56
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Ursula Ott
12
34.50
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Timothy Park
12
32.84
TS
SSC TYR September Sprint Meet
3
Brianna Law
12
34.51
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Zachary Pestrikov
12
32.86
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
4
Ava Liu
12
34.57
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
4
Edward Baranov
12
33.12
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Marissa DeMarco
12
35.09
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
Ryan Ng
12
33.16
GATE
SSC Fall Face Off
6
Olivia Brown
12
35.22
TS
SSC TYR September Sprint Meet
6
Jason Muroski
12
34.01
CFJV
COND October Fall Festival
7
Alyssa Golden
12
35.36
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
7
Thomas Vollaro
12
34.29
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
8
Abigail Posner
12
35.38
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Naoki Shibata
12
34.41
UN
AGUA Swim For The Future
9
Madison Dominger
12
35.61
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
9
Thomas Miele
12
34.67
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Makenna O'Brien
12
35.64
TS
SSC TYR September Sprint Meet
10
Alex Trzaskowski
12
34.77
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
11
Charley Goldstein
12
35.77
UN
NYSA 12 & Under Fall Classic
11
Oliver Griffin
12
35.34
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
12
Samantha Zacarias
12
35.86
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Timmy Brady
12
35.36
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
13
Mia Slowik
12
35.90
UN
AGUA Swim For The Future
13
Hudson Pepper
12
35.65
FREE
COND October Fall Festival
14
Anna Karacheva
12
36.23
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Aidan McCarthy
12
35.67
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
15
Morgan Lee
12
36.36
SSC
SSC Fall Face Off
15
Ethan Yi
12
35.68
MAKO
AGUA Swim For The Future
16
Cailinn Kiley
12
36.52
FA
SSC TYR September Sprint Meet
16
Sebastian Gomez
12
35.84
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
17
Alexandra Martinez
12
36.64
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
17
Thomas Demaio
12
35.85
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Afia Sarpong
12
36.64
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Mark Haynes
12
36.13
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
19
Lauren Patalano
12
36.88
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
19
Jayden Holmes
12
36.14
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
20
Elizabeth Kuznetsov
12
37.00
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Patrick Faughnan
12
36.17
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Kiera Naughton
12
37.05
UN
NYSA 12 & Under Fall Classic
21
Eyton Ng
12
36.31
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
22
Kait Sweeney
12
37.09
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
22
Floyd Diaz
12
36.35
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Jacqueline Constantine
12
37.11
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
23
Will Fagan
12
36.48
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Caroline Crouchley
12
37.19
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
24
Dylan Schimmel
12
36.52
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Jessica Cronin
12
37.27
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
24
Ty Corbett
12
36.52
WISC
SSC Fall Face Off
25
Mylie Carano
12
37.27
CFJV
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
Girls   12   100 Breast
Boys   12   100 Breast
1
Beth Ebrahimpour
12
1:12.17
UN
COND October Fall Festival
1
Aidan Lee
12
1:10.22
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Alexa Reyna
12
1:13.73
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Ryan Hwang
12
1:10.39
TS
SSC TYR September Sprint Meet
3
Kimberly Gingrass
12
1:15.59
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Jason Muroski
12
1:12.00
CFJV
COND October Fall Festival
4
Ursula Ott
12
1:16.08
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Kevin Jiang
12
1:14.08
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
5
Brianna Law
12
1:16.91
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Vincent Vinciguerra
12
1:14.67
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Makenna O'Brien
12
1:17.39
TS
SSC TYR September Sprint Meet
6
Edward Baranov
12
1:15.18
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Zoe Brita
12
1:17.50
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Timmy Brady
12
1:16.95
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Anna Karacheva
12
1:17.76
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Will Fagan
12
1:17.64
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Charley Goldstein
12
1:17.94
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Hudson Pepper
12
1:17.82
FREE
COND October Fall Festival
10
Samantha Zacarias
12
1:18.38
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Thomas Miele
12
1:18.15
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Marissa DeMarco
12
1:18.40
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Ethan Yi
12
1:19.11
MAKO
AGUA Swim For The Future
12
Fiona Bell
12
1:18.48
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Patrick Faughnan
12
1:19.21
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
13
Maichina Gennarelli
12
1:18.72
COND
COND October Fall Festival
13
Dylan Schimmel
12
1:19.29
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Olivia Dewar
12
1:19.92
MAKO
AGUA Swim For The Future
14
Erik Nadecki
12
1:19.40
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
15
Morgan Demirci
12
1:20.67
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Eric Slavin
12
1:20.05
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Delaney Karpf
12
1:20.74
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
16
Eyton Ng
12
1:20.13
FREE
COND October Fall Festival
17
Delaney Pece
12
1:20.83
PATS
COND October Fall Festival
17
Thomas Demaio
12
1:21.82
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Hanna Matheson
12
1:21.55
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
George Erich Gill
12
1:22.12
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Olivia Glaser
12
1:21.95
FA
LIAC Saturday in October
19
Jesse Abramson
12
1:22.14
AGMV
NBS Red, White & Blue
20
Silvia Bilenky
12
1:22.47
PATS
COND October Fall Festival
20
Harry Finnegan
12
1:22.25
COND
COND October Fall Festival
21
Ava Guglielmo
12
1:22.56
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Alexander Stewart
12
1:22.40
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Cara Neary
12
1:22.74
AGUA
AGUA Swim For The Future
22
Gavin Spodek
12
1:22.86
COND
COND October Fall Festival
23
Chisa Ogaki
12
1:22.89
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
23
Richie Hall Iii
12
1:22.99
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Dorothy Amato
12
1:23.16
TS
SSC TYR September Sprint Meet
24
Matthew Abbruzzese
12
1:23.17
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Michelle Zgrivets
12
1:23.56
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Ruimin Zhang
12
1:24.92
CFJV
COND October Fall Festival
Girls   12   200 Breast
Boys   12   200 Breast
1
Beth Ebrahimpour
12
2:39.51
UN
COND October Fall Festival
1
Timmy Brady
12
2:44.98
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Maichina Gennarelli
12
2:43.56
COND
COND October Fall Festival
2
Dylan Schimmel
12
2:51.79
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
3
Marissa DeMarco
12
2:53.09
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Harry Finnegan
12
2:58.48
COND
COND October Fall Festival
4
Naomi Kamiyama
12
3:05.22
COND
COND October Fall Festival
4
Ayden Baxter
12
3:09.85
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
5
Laura Londono Arias
12
3:07.16
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
Girls   12   50 Fly
Boys   12   50 Fly
1
Praise Okodogbe
12
28.53
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
1
Vincent Vinciguerra
12
27.70
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Makayla Lee
12
29.33
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
2
Valerii Pidhoretskyy
12
28.33
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Madison Connor
12
29.36
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Luke Dwyer
12
28.77
COND
COND October Fall Festival
4
Sofia Fenton
12
29.47
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
4
David Angelou
12
29.21
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Elizabeth Kuznetsov
12
29.57
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Eric Slavin
12
29.23
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Brooke Armstrong
12
29.77
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
6
Satya Agashiwala
12
29.43
MAKO
AGUA Swim For The Future
7
Sayjel Tan
12
29.81
QNS
AGUA Swim For The Future
7
Hudson Pepper
12
29.64
FREE
COND October Fall Festival
8
Briana Racanello
12
29.82
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
8
Brendan Morgan
12
29.82
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
8
Brianna Law
12
29.82
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Will Fagan
12
29.87
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Alyssa Golden
12
29.86
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
10
Oliver Griffin
12
29.92
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
11
Olivia Dewar
12
29.94
MAKO
AGUA Swim For The Future
11
Ryan Ng
12
30.02
GATE
NCAC September First Sprint Mee
11
Lauren Patalano
12
29.94
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
12
Floyd Diaz
12
30.05
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Campbell Clark
12
29.95
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Vince Delgado
12
30.05
COND
COND October Fall Festival
14
Erica Sava
12
30.09
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Timmy Brady
12
30.20
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Alexandra Martinez
12
30.23
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
15
Connor McHugh
12
30.26
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
16
Kelly Hsu
12
30.25
MAKO
AGUA Swim For The Future
16
Eyton Ng
12
30.27
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
16
Rowan Van Wormer
12
30.25
PATS
COND October Fall Festival
17
Aidan McCarthy
12
30.29
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
18
Morgan Lee
12
30.39
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
18
Thomas Vollaro
12
30.31
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Alexa Deng
12
30.46
FREE
COND October Fall Festival
19
Thomas Demaio
12
30.32
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
20
Brooke Baldwin
12
30.47
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
20
Alex Trzaskowski
12
30.41
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
21
Hanna Matheson
12
30.50
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Andrew Leung
12
30.51
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
22
Afia Sarpong
12
30.52
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Edmund Wilson
12
30.60
NDAC
NDAC Season Starter Sprint Pent
23
Jacqueline Constantine
12
30.57
LIAC
NYSA 12 & Under Fall Classic
23
Anthony Scalia
12
30.63
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Olivia Glaser
12
30.72
FA
LIAC Saturday in October
24
David Granucci
12
30.64
SSC
SSC Fall Face Off
24
Isabella Goodwin
12
30.72
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Keilan Moran
12
31.01
UNAT
NCAC September First Sprint Mee
24
Kiara Cekic
12
30.72
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
Girls   12   100 Fly
Boys   12   100 Fly
1
Olivia Brown
12
1:03.31
TS
SSC TYR September Sprint Meet
1
Vincent Vinciguerra
12
1:02.31
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Maya Foley
12
1:03.38
TS
SSC TYR September Sprint Meet
2
Ryan Hwang
12
1:02.77
TS
SSC TYR September Sprint Meet
3
Madison Connor
12
1:04.28
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Valerii Pidhoretskyy
12
1:04.01
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Alexa Reyna
12
1:05.31
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
4
Zachary Pestrikov
12
1:04.86
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
5
Hanna Matheson
12
1:06.32
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
David Angelou
12
1:05.33
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Lauren Lee
12
1:06.51
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
6
Will Fagan
12
1:06.41
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
7
Makenna O'Brien
12
1:06.88
TS
SSC TYR September Sprint Meet
7
Brendan Morgan
12
1:06.64
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
8
Kailee Dennis
12
1:07.50
COND
COND October Fall Festival
7
Timmy Brady
12
1:06.64
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Rowan Van Wormer
12
1:07.55
PATS
COND October Fall Festival
9
Kevin Jiang
12
1:06.88
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
10
Laura Arciniegas
12
1:07.63
COND
COND October Fall Festival
10
Satya Agashiwala
12
1:07.44
MAKO
AGUA Swim For The Future
11
Campbell Clark
12
1:07.65
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
11
Edward Baranov
12
1:09.00
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Erica Sava
12
1:07.84
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Connor McHugh
12
1:09.30
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
13
Elizabeth Kuznetsov
12
1:08.08
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Finn Franks
12
1:10.21
EAST
EAST October Time Trial Meet
14
Brianna Law
12
1:08.24
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Floyd Diaz
12
1:10.84
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Simone Lilavois
12
1:08.62
MAKO
AGUA Swim For The Future
14
Thomas Vollaro
12
1:10.84
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
16
Kelly Hsu
12
1:08.97
MAKO
AGUA Swim For The Future
16
Matthew Abbruzzese
12
1:13.20
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Mati Dixon
12
1:09.35
COND
COND October Fall Festival
17
Thomas Demaio
12
1:13.26
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
18
Alex Pette
12
1:09.43
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Alex Trzaskowski
12
1:13.80
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
19
Ava Guglielmo
12
1:09.88
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Swim Beast Weingarten
12
1:14.76
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Kiara Cekic
12
1:10.56
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Erick Sanchez
12
1:16.03
COND
COND October Fall Festival
21
Katelin Wu
12
1:10.69
QNS
AGUA Swim For The Future
21
Gavin Spodek
12
1:17.04
COND
COND October Fall Festival
22
Zoe Brita
12
1:11.25
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
James Monahan
12
1:19.26
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Katie McPartland
12
1:11.60
MAKO
AGUA Swim For The Future
23
Marc Staiano
12
1:20.12
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
24
Madeline Siris
12
1:11.64
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Jack Rinaldi
12
1:20.20
TRI
AGUA Swim For The Future
25
Catalina Rodriguez
12
1:12.07
QNS
AGUA Swim For The Future
25
Jason Subillaga-Dubon
12
1:20.72
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
Girls   12   200 Fly
Boys   12   200 Fly
1
Mati Dixon
12
2:38.77
COND
COND October Fall Festival
1
Ayden Baxter
12
3:00.56
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
2
Sophie Stemkowski
12
3:06.83
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
Girls   12   100 IM
Boys   12   100 IM
1
Maya Foley
12
1:03.60
TS
SSC TYR September Sprint Meet
1
Ryan Hwang
12
1:01.83
TS
SSC TYR September Sprint Meet
2
Olivia Brown
12
1:05.17
TS
SSC TYR September Sprint Meet
2
Timothy Park
12
1:02.38
TS
SSC TYR September Sprint Meet
3
Violet Dorsey-Reyes
12
1:06.81
MAKO
AGUA Swim For The Future
3
Vincent Vinciguerra
12
1:03.85
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Ally Pfeiffer
12
1:06.82
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
4
Ryan Ng
12
1:06.88
GATE
SSC Fall Face Off
5
Makayla Lee
12
1:07.12
SSC
SSC Fall Face Off
5
Luke Dwyer
12
1:06.94
COND
COND October Fall Festival
6
Beth Ebrahimpour
12
1:07.23
UN
COND October Fall Festival
6
Thomas Vollaro
12
1:06.98
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
7
Mia Slowik
12
1:07.87
UN
AGUA Swim For The Future
7
Will Fagan
12
1:07.35
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
8
Alyssa Golden
12
1:07.96
SSC
SSC Fall Face Off
8
Timmy Brady
12
1:07.84
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Alexandra Martinez
12
1:08.20
SSC
SSC Fall Face Off
9
Hudson Pepper
12
1:07.94
FREE
COND October Fall Festival
10
Olivia Dewar
12
1:08.22
MAKO
AGUA Swim For The Future
10
Satya Agashiwala
12
1:08.20
MAKO
AGUA Swim For The Future
11
Morgan Lee
12
1:08.55
SSC
SSC Fall Face Off
11
Alex Trzaskowski
12
1:08.35
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Campbell Clark
12
1:08.56
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Vince Delgado
12
1:08.37
COND
COND October Fall Festival
13
Makenna O'Brien
12
1:08.87
TS
SSC TYR September Sprint Meet
13
Finn Franks
12
1:08.79
EAST
EAST October Time Trial Meet
14
Olivia Glaser
12
1:08.99
FA
SSC TYR September Sprint Meet
14
Ethan Yi
12
1:08.92
MAKO
AGUA Swim For The Future
15
Kiara Cekic
12
1:09.02
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Patrick Faughnan
12
1:09.26
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Kelly Hsu
12
1:09.38
MAKO
AGUA Swim For The Future
16
Eyton Ng
12
1:09.35
FREE
COND October Fall Festival
17
Hanna Matheson
12
1:09.40
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Anthony Scalia
12
1:10.24
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Fiona Bell
12
1:09.69
AGUA
AGUA Swim For The Future
18
Connor McHugh
12
1:10.59
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Mako Suzuki
12
1:10.06
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Edmund Wilson
12
1:10.67
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Charley Goldstein
12
1:11.29
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Thomas Demaio
12
1:10.90
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Katelin Wu
12
1:11.49
QNS
AGUA Swim For The Future
21
Jack Cornish
12
1:11.00
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
22
Katie McPartland
12
1:11.64
MAKO
AGUA Swim For The Future
22
Richie Hall Iii
12
1:11.03
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Simone Lilavois
12
1:12.03
MAKO
AGUA Swim For The Future
23
David Granucci
12
1:11.56
SSC
SSC Fall Face Off
24
Ava Guglielmo
12
1:12.05
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
24
Swim Beast Weingarten
12
1:11.95
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Anisa Basler
12
1:12.20
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Matthew Abbruzzese
12
1:12.11
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
Girls   12   200 IM
Boys   12   200 IM
1
Alexa Reyna
12
2:17.73
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
1
Valerii Pidhoretskyy
12
2:19.86
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Zoe Brita
12
2:22.66
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Jason Muroski
12
2:24.83
CFJV
COND October Fall Festival
3
Kate Anderson
12
2:23.42
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
3
Will Fagan
12
2:25.75
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
4
Kiara Cekic
12
2:25.69
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
3
Vince Delgado
12
2:25.75
COND
COND October Fall Festival
5
Beth Ebrahimpour
12
2:25.72
UN
COND October Fall Festival
5
Thomas Vollaro
12
2:26.84
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
6
Madison Connor
12
2:26.93
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
David Angelou
12
2:27.82
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Charley Goldstein
12
2:27.41
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
7
Andrew Leung
12
2:28.73
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
8
Kimberly Gingrass
12
2:27.60
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Connor McHugh
12
2:33.66
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Laura Arciniegas
12
2:28.00
COND
COND October Fall Festival
9
Jagger Stachtiaris
12
2:36.39
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Hanna Matheson
12
2:28.91
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Isaiah Fernandez
12
2:36.43
COND
COND October Fall Festival
11
Sofia Fenton
12
2:30.24
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
11
Edmund Wilson
12
2:36.87
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Maichina Gennarelli
12
2:31.83
COND
COND October Fall Festival
12
Erik Nadecki
12
2:37.96
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
13
Isabella Goodwin
12
2:32.65
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
13
Jason Equiano
12
2:38.06
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Ava Guglielmo
12
2:33.11
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
13
Elias Garcia
12
2:38.06
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
15
Madeline Siris
12
2:33.57
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Alexander Stewart
12
2:40.30
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Erica Sava
12
2:33.94
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Brendan Morgan
12
2:40.79
UN
NYSA 12 & Under Fall Classic
17
Samantha Zacarias
12
2:34.43
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Tyler Briceno
12
2:45.38
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
18
Paige Fagan
12
2:35.06
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
18
Joseph Lopez
12
2:46.38
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Kiera Naughton
12
2:36.97
UN
NYSA 12 & Under Fall Classic
19
Matthew Bellach
12
2:46.67
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Vesa Kyqykaliu
12
2:37.96
NYSA
NYSA 12 & Under Fall Classic
20
Harry Finnegan
12
2:47.02
COND
COND October Fall Festival
21
Naomi Kamiyama
12
2:42.51
COND
COND October Fall Festival
21
Ayden Baxter
12
2:47.10
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Rosemary Horgan
12
2:42.55
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Lj Gulotta
12
2:49.92
BGNW
NYSA 12 & Under Fall Classic
23
Silvia Bilenky
12
2:42.78
PATS
COND October Fall Festival
23
David Barbulet
12
2:50.39
CFJV
COND October Fall Festival
24
Mirabel Solomon
12
2:43.08
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Ruimin Zhang
12
2:50.41
CFJV
COND October Fall Festival
25
Carmela Suozzi
12
2:44.03
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Yannis Khudaynatov
12
2:54.75
FREE
COND October Fall Festival
Girls   12   400 IM
Boys   12   400 IM
1
Laura Arciniegas
12
5:08.54
COND
COND October Fall Festival
1
Luke Dwyer
12
5:04.49
COND
COND October Fall Festival
2
Madison Donohoe
12
5:14.19
COND
COND October Fall Festival
2
Mohamed Youssef
12
5:09.63
LGAC
FLY Distance Meet
3
Rowan Van Wormer
12
5:18.18
PATS
COND October Fall Festival
3
Vince Delgado
12
5:13.28
COND
COND October Fall Festival
4
Anna Karacheva
12
5:18.83
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Eyton Ng
12
5:13.56
FREE
COND October Fall Festival
5
Naomi Horiuchi
12
5:19.03
LGAC
FLY Distance Meet
5
Edward Baranov
12
5:14.37
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Emma Haimson
12
5:19.15
LGAC
FLY Distance Meet
6
Yahro Pique
12
5:39.49
LGAC
FLY Distance Meet
7
Abigail Posner
12
5:32.09
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Ayden Baxter
12
5:44.86
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
8
Allison Mullin
12
5:44.54
LGAC
FLY Distance Meet
8
David Barbulet
12
5:50.80
CFJV
COND October Fall Festival
9
Saoirse O'Sullivan
12
5:45.05
LGAC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
10
Jade O'Neill
12
5:45.94
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
11
Carolina Corcuera
12
5:50.65
LGAC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
12
Samantha Carroll
12
6:56.75
FREE
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
Girls   13   50 Free
Boys   13   50 Free
1
Izabella Cimino
13
25.17
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
1
Nick Londono
13
24.89
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
2
Sophia Zhao
13
25.32
TS
SSC TYR September Sprint Meet
2
Jackson Redfield
13
25.10
SSC
SSC Fall Face Off
3
Sophia Seliger
13
26.01
RIST
NCAC September First Sprint Mee
3
Frankie Andersen
13
25.16
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
4
Sunell Zorgman
13
26.35
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
4
Liam Campbell
13
25.23
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Leah Treglia
13
26.42
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
5
Vladyslav Khanas
13
25.27
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Katelyn Capuano
13
26.92
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Noah Giunta
13
25.36
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Jaelynn Taylor
13
26.92
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Michael Jang
13
25.42
TS
SSC TYR September Sprint Meet
8
Ali Merone
13
26.93
COND
COND October Fall Festival
8
John Holler
13
25.48
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
9
Dina Jolia
13
27.09
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Ryan Yu
13
25.54
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Annie Vallamattam
13
27.10
PATS
COND October Fall Festival
10
Anthony Park
13
25.56
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Raya Cohen
13
27.12
TS
SSC TYR September Sprint Meet
11
Finn Quested
13
25.64
PATS
COND October Fall Festival
12
Catherine Dean
13
27.18
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Saadeddin Saadeddin
13
25.72
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Hannah Ullinger
13
27.44
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
13
Ryan Burke
13
25.82
COND
COND October Fall Festival
14
Isabel Xu
13
27.45
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Alexander Gorzula
13
25.92
CFJV
COND October Fall Festival
15
Nicole Gerosa
13
27.49
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
15
Mike Nasta
13
25.95
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
16
Lucy Walker
13
27.52
SS
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Jake Agranovich
13
25.95
COND
COND October Fall Festival
17
Mia Mc Clafferty
13
27.59
COND
COND October Fall Festival
17
Calvin Chau
13
26.01
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
18
Brooke Touti
13
27.78
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Gabriel Rzezwicki
13
26.08
CFJV
COND October Fall Festival
19
Isabel Gonzalez
13
27.79
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Patrick Tirch
13
26.12
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Katie Lynch
13
27.82
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Stephen McDonald
13
26.30
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Olivia Schlegel
13
27.82
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
21
Antonio Vavalle
13
26.32
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
22
Kylie Martinez
13
27.97
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
22
Ernest Kopec
13
26.37
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Kathleen Tevlin
13
28.00
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Evan Fine
13
26.50
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
24
AvaGrace Monti
13
28.02
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Jeremy Shen
13
26.54
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Hannah Lin
13
28.02
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Dylan Thomas
13
26.54
PATS
COND October Fall Festival
Girls   13   100 Free
Boys   13   100 Free
1
Lucy Walker
13
56.78
SS
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Dylan Zhang
13
49.92
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Sophia Seliger
13
56.94
RIST
AGUA Swim For The Future
2
Eric Zhang
13
52.01
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Daniella Condon
13
57.55
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
3
Aidan Rikic
13
53.19
TRI
AGUA Swim For The Future
4
Jane Brierley
13
58.69
EHY
AGUA Swim For The Future
4
Hudson Chung
13
53.63
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
5
Summer Jones
13
58.73
EHY
AGUA Swim For The Future
5
Anthony Park
13
54.15
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Dina Jolia
13
58.74
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Finn Quested
13
55.13
PATS
COND October Fall Festival
7
Delilah Skaistis
13
58.83
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Noah Giunta
13
55.18
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Michelle Guan
13
58.97
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
David Sacca
13
55.27
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Ali Merone
13
59.17
COND
COND October Fall Festival
9
Jackson Redfield
13
55.48
SSC
SSC Fall Face Off
10
Hannah Lin
13
59.43
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Nick Londono
13
55.53
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Olivia Schlegel
13
59.48
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Thomas Huh
13
55.55
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Annie Vallamattam
13
59.60
PATS
COND October Fall Festival
12
Michael Jang
13
55.58
TS
SSC TYR September Sprint Meet
13
Brooke Touti
13
59.82
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Vladyslav Khanas
13
55.65
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Allison Gash
13
59.89
PATS
COND October Fall Festival
14
Rodin McKenna
13
55.69
AGUA
AGUA Swim For The Future
15
Hannah Ullinger
13
59.93
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Brian Anzalone
13
55.83
TS
SSC TYR September Sprint Meet
16
Sinead Devaney
13
1:00.04
COND
COND October Fall Festival
16
Alexander Gorzula
13
56.12
CFJV
COND October Fall Festival
17
Isabel Xu
13
1:00.09
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Liam Campbell
13
56.19
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Katie Lynch
13
1:00.11
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Jake Agranovich
13
56.19
COND
COND October Fall Festival
19
Annabelle Kung
13
1:00.17
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Fernando Arce
13
56.33
AGUA
AGUA Swim For The Future
20
Izabella Cimino
13
1:00.30
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Daniel Zhang
13
56.47
CFJV
COND October Fall Festival
21
Nicole Gerosa
13
1:00.47
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
21
Ryan Burke
13
56.52
COND
COND October Fall Festival
22
Sasha Casey
13
1:00.50
MAKO
AGUA Swim For The Future
22
Joe Coleman
13
56.70
COND
COND October Fall Festival
23
Abigail Greenberg
13
1:00.52
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Nicholas Kim
13
56.89
COND
COND October Fall Festival
24
Mia Mc Clafferty
13
1:00.68
COND
COND October Fall Festival
24
Asher Raboy
13
56.99
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Cindy Wang
13
1:00.77
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
25
Stephen McDonald
13
57.18
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   13   200 Free
Boys   13   200 Free
1
Katelyn Capuano
13
2:05.57
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Stephen McDonald
13
2:01.29
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Lucy Walker
13
2:05.84
SS
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Alexander Gorzula
13
2:01.92
CFJV
COND October Fall Festival
3
Kylie Martinez
13
2:08.18
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Finn Quested
13
2:02.86
PATS
COND October Fall Festival
4
Nicole Gerosa
13
2:08.48
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
4
Luke McNamara
13
2:03.85
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Katie Lynch
13
2:10.00
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
5
Joe Coleman
13
2:04.44
COND
COND October Fall Festival
6
Brooke Touti
13
2:10.65
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Nick Londono
13
2:05.27
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Sunell Zorgman
13
2:11.18
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
7
Nicholas Kim
13
2:05.47
COND
COND October Fall Festival
8
Hannah Ullinger
13
2:11.28
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
8
Ryan Burke
13
2:05.64
COND
COND October Fall Festival
9
Hannah Lin
13
2:11.30
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Patrick Cortelli
13
2:05.77
COND
COND October Fall Festival
10
Mia Mc Clafferty
13
2:11.57
COND
COND October Fall Festival
10
Brian Kern
13
2:06.10
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Samantha Dring
13
2:11.90
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Jake Agranovich
13
2:06.59
COND
COND October Fall Festival
12
Jaden Bascon
13
2:12.19
COND
COND October Fall Festival
12
Patrick Tirch
13
2:07.55
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
13
Ali Merone
13
2:12.57
COND
COND October Fall Festival
13
Evan Wohl
13
2:07.64
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
14
Annette Park
13
2:12.77
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Tyler Wu
13
2:07.95
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Molly Green
13
2:12.80
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Ronald Sanchez
13
2:08.19
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Julia Gunster
13
2:13.28
GAEL
CT-GRYM October Invitational
16
Dylan Thomas
13
2:10.72
PATS
COND October Fall Festival
17
Kaitlin Minchak
13
2:13.46
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Eddie Smith
13
2:10.83
IA
LIAC Saturday in October
18
Sarah Convery
13
2:13.85
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
18
Liam Campbell
13
2:11.34
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Isabel Gonzalez
13
2:14.74
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Timothy Landgraf
13
2:12.55
FREE
COND October Fall Festival
20
Kathleen Tevlin
13
2:15.18
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Jack Keene
13
2:12.80
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Madison Milla
13
2:15.43
COND
COND October Fall Festival
21
Jonathan Lee
13
2:13.78
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Gianna Gennarelli
13
2:15.48
COND
COND October Fall Festival
22
Travis Scott
13
2:13.87
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Trinity Fourie
13
2:15.69
COND
COND October Fall Festival
23
Ryan Yu
13
2:14.11
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Karsten Pergan
13
2:15.75
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Ernest Kopec
13
2:14.35
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Abby Claps
13
2:15.87
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Joshua Kim
13
2:14.48
COND
COND October Fall Festival
Girls   13   500 Free
Boys   13   500 Free
1
AvaGrace Monti
13
5:38.91
TVSC
TVSC 500 Time Trials
1
Noah Giunta
13
5:24.89
TVSC
TVSC 500 Time Trials
2
Hannah Lin
13
5:48.82
TVSC
TVSC 500 Time Trials
2
Stephen McDonald
13
5:25.99
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Olivia Schlegel
13
5:50.95
TVSC
TVSC 500 Time Trials
3
Luke McNamara
13
5:27.20
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Karsten Pergan
13
5:54.82
TVSC
TVSC 500 Time Trials
4
Hunter Emerson
13
5:29.22
TVSC
TVSC 500 Time Trials
5
Ava Corrigan
13
5:55.69
SSC
SSC Fall Face Off
5
Peter Sloniewsky
13
5:30.09
TVSC
TVSC 500 Time Trials
6
Isabel Xu
13
5:57.12
TVSC
TVSC 500 Time Trials
6
Frankie Andersen
13
5:40.35
SSC
SSC Fall Face Off
7
Hannah Ullinger
13
5:57.89
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
7
Brian Kern
13
5:42.38
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Katie Lynch
13
6:01.97
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
8
Patrick Tirch
13
5:48.81
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
9
Isabella Somma
13
6:02.51
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Aaron Young
13
5:49.74
SSC
SSC Fall Face Off
10
Morgan Rietmann
13
6:08.07
SSC
SSC Fall Face Off
10
Evan Fine
13
5:59.53
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Jordan Profeta
13
6:20.14
TVSC
TVSC 500 Time Trials
11
Travis Scott
13
6:07.89
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Abby Dimaculangan
13
6:20.77
TVSC
TVSC 500 Time Trials
12
Tim Martin
13
6:11.40
SSC
SSC Fall Face Off
13
Esther Zadov
13
7:06.73
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
13
Justin Perillo
13
6:16.19
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Grace Michels
13
7:19.57
SSC
SSC Fall Face Off
14
Zander Klaric
13
6:23.34
TVSC
TVSC 500 Time Trials
 
 
 
 
 
 
15
Jack D'Andrea
13
6:28.17
SSC
SSC Fall Face Off
 
 
 
 
 
 
16
Ian Mei
13
6:38.03
SSC
SSC Fall Face Off
 
 
 
 
 
 
17
Lorenzo Cepeda
13
6:45.73
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
18
Jalen Scott
13
6:46.58
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
19
Gabe Martin
13
6:54.15
SSC
SSC Fall Face Off
 
 
 
 
 
 
20
Jagger Viox
13
7:13.51
SSC
SSC Fall Face Off
Girls   13   1000 Free
Boys   13   1000 Free
1
Madison Milla
13
12:10.50
COND
COND October Fall Festival
1
Alexander Gorzula
13
11:14.15
CFJV
COND October Fall Festival
2
Ellie Taragano
13
13:11.31
COND
COND October Fall Festival
2
Joe Coleman
13
11:21.92
COND
COND October Fall Festival
3
Bekah Field
13
13:34.28
COND
COND October Fall Festival
3
Gabriel Rzezwicki
13
11:35.20
CFJV
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
4
Timothy Landgraf
13
12:04.37
FREE
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
5
Jay Wilkinson
13
12:13.59
CFJV
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
6
Jaydon Shatoff
13
12:50.31
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
7
Justin Perillo
13
12:53.60
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
Girls   13   1650 Free
Boys   13   1650 Free
1
Aizel Pusing
13
20:17.00
LGAC
FLY Distance Meet
1
Ethan Miao
13
18:08.82
LGAC
FLY Distance Meet
2
Marisa Mamak
13
20:26.47
FLY
FLY Distance Meet
2
Kieran Egan
13
19:41.43
LGAC
FLY Distance Meet
3
Song-Yi Park
13
20:47.49
QNS
FLY Distance Meet
3
Andrew Zhou
13
20:55.64
FLY
FLY Distance Meet
Girls   13   100 Back
Boys   13   100 Back
1
Raya Cohen
13
1:02.50
TS
SSC TYR September Sprint Meet
1
Dylan Zhang
13
55.16
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Sophia Zhao
13
1:03.38
TS
SSC TYR September Sprint Meet
2
Noah Giunta
13
58.94
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Dina Jolia
13
1:04.03
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Eric Zhang
13
59.01
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Olivia Schlegel
13
1:04.08
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Finn Quested
13
59.69
PATS
COND October Fall Festival
5
Morgan Rietmann
13
1:04.16
SSC
SSC Fall Face Off
5
Thomas Huh
13
1:01.61
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Daniella Condon
13
1:05.44
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
6
David Sacca
13
1:01.71
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Noelle Jordan
13
1:05.72
IA
LIAC Saturday in October
7
Aidan Rikic
13
1:02.58
TRI
AGUA Swim For The Future
8
Caitlyn Riordan
13
1:06.67
TS
SSC TYR September Sprint Meet
8
Rodin McKenna
13
1:02.79
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Delilah Skaistis
13
1:06.72
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Anthony Park
13
1:02.97
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Kaitlin Minchak
13
1:07.04
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
10
Brian Kern
13
1:03.34
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Isabel Xu
13
1:07.63
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Vladyslav Khanas
13
1:03.51
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Sinead Devaney
13
1:07.75
COND
COND October Fall Festival
12
Hunter Emerson
13
1:03.83
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
13
Isabel Gonzalez
13
1:07.88
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Brian Anzalone
13
1:04.74
TS
SSC TYR September Sprint Meet
14
Cami Hatch
13
1:08.16
EHY
AGUA Swim For The Future
14
Michael Puccio
13
1:04.86
TRI
AGUA Swim For The Future
15
Michaela Moore
13
1:08.25
TRI
AGUA Swim For The Future
15
Evan Wohl
13
1:05.04
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
16
Michelle Guan
13
1:08.33
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Skylar Yoham
13
1:05.08
AGUA
AGUA Swim For The Future
17
Jessica Konsky
13
1:08.46
TS
SSC TYR September Sprint Meet
17
Frankie Andersen
13
1:05.11
SSC
SSC Fall Face Off
18
Kathleen Tevlin
13
1:08.53
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Stephen McDonald
13
1:05.19
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
AvaGrace Monti
13
1:08.57
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
19
Fernando Arce
13
1:05.22
AGUA
AGUA Swim For The Future
20
Jaelynn Taylor
13
1:08.67
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Matthew McManus
13
1:05.23
TS
SSC TYR September Sprint Meet
21
Sasha Casey
13
1:08.69
MAKO
AGUA Swim For The Future
21
Luke McNamara
13
1:05.27
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Nicole Gerosa
13
1:08.74
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
22
Peter Sloniewsky
13
1:05.31
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Mia Mc Clafferty
13
1:08.82
COND
COND October Fall Festival
23
Timothy Landgraf
13
1:05.66
FREE
COND October Fall Festival
24
Ali Merone
13
1:08.85
COND
COND October Fall Festival
24
Jake Agranovich
13
1:06.24
COND
COND October Fall Festival
25
Hannah Ullinger
13
1:08.90
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Saadeddin Saadeddin
13
1:06.32
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   13   200 Back
Boys   13   200 Back
1
Dina Jolia
13
2:20.24
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Noah Giunta
13
2:06.85
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Olivia Schlegel
13
2:20.42
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Finn Quested
13
2:09.24
PATS
COND October Fall Festival
3
Kaitlin Minchak
13
2:21.50
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
3
Thomas Huh
13
2:12.60
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Sinead Devaney
13
2:23.09
COND
COND October Fall Festival
4
Brian Kern
13
2:15.19
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Nicole Gerosa
13
2:23.58
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Luke McNamara
13
2:15.58
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Mia Mc Clafferty
13
2:25.45
COND
COND October Fall Festival
6
Stephen McDonald
13
2:15.87
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
AvaGrace Monti
13
2:25.56
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Peter Sloniewsky
13
2:16.05
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Sunell Zorgman
13
2:26.30
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
8
Josh Chasteen
13
2:16.71
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Jasmine Lee
13
2:26.89
COND
COND October Fall Festival
9
Gabriel Rzezwicki
13
2:19.47
CFJV
COND October Fall Festival
10
Isabel Xu
13
2:27.32
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Timothy Landgraf
13
2:21.92
FREE
COND October Fall Festival
11
Ali Merone
13
2:27.40
COND
COND October Fall Festival
11
Russell Geller
13
2:24.35
FREE
COND October Fall Festival
12
Kathleen Tevlin
13
2:27.73
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Nicholas Kim
13
2:25.20
COND
COND October Fall Festival
13
Brooke Touti
13
2:28.60
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Anthony Deguzman
13
2:26.21
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Karsten Pergan
13
2:29.90
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Max Buchen
13
2:28.10
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Isabel Gonzalez
13
2:30.16
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Ryan Burke
13
2:28.78
COND
COND October Fall Festival
16
Annette Park
13
2:30.27
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Luke Okounev
13
2:31.88
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Kylie Martinez
13
2:31.58
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Joshua Kim
13
2:32.15
COND
COND October Fall Festival
18
Isabella Somma
13
2:32.03
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Jeremy Shen
13
2:33.53
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Jenna Nus
13
2:32.36
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Justin Perillo
13
2:35.73
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Greta Stroka
13
2:32.49
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Jonathan Lee
13
2:36.40
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Annabelle Kung
13
2:33.30
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
21
Zander Klaric
13
2:36.94
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Katie Yee
13
2:33.46
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Sean Dalton
13
2:38.35
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
23
Laura MacDonald
13
2:34.50
CFJV
COND October Fall Festival
23
Zachari Zegadlo
13
2:39.65
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Jaden Bascon
13
2:34.81
COND
COND October Fall Festival
24
Michael O'Donnell
13
2:44.35
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
25
Molly Green
13
2:35.25
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Nicholas Markowitz
13
2:45.45
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
Girls   13   100 Breast
Boys   13   100 Breast
1
Jane Brierley
13
1:10.95
EHY
AGUA Swim For The Future
1
Justin Hyacinthe
13
1:05.49
TRI
AGUA Swim For The Future
2
Sophia Seliger
13
1:11.20
RIST
AGUA Swim For The Future
2
Arie Ioselevich
13
1:07.78
TRI
AGUA Swim For The Future
3
Lucy Walker
13
1:12.93
SS
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Anthony Park
13
1:08.29
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Nicole Gerosa
13
1:13.43
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
4
Joe Coleman
13
1:08.76
COND
COND October Fall Festival
5
Sunell Zorgman
13
1:14.15
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Hudson Chung
13
1:10.29
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
6
Hannah Lin
13
1:14.16
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Garrett Wider
13
1:11.23
IA
LIAC Saturday in October
7
Jordan Carpentieri
13
1:14.31
IA
LIAC Saturday in October
7
Josh Gluzman
13
1:11.33
TRI
AGUA Swim For The Future
8
Cindy Wang
13
1:14.58
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
8
Alexander Gorzula
13
1:12.01
CFJV
COND October Fall Festival
9
Katie Lynch
13
1:14.77
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
9
Bryan Yuk
13
1:12.40
TS
SSC TYR September Sprint Meet
10
Carolyn Shao
13
1:15.52
PATS
COND October Fall Festival
10
Hunter Emerson
13
1:12.63
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Julia Sun
13
1:16.55
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
11
Max Buchen
13
1:12.90
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Olivia Schlegel
13
1:16.92
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Jackson Redfield
13
1:13.08
SSC
SSC Fall Face Off
13
Caitlyn Riordan
13
1:18.16
TS
SSC TYR September Sprint Meet
13
Brian Anzalone
13
1:13.61
TS
SSC TYR September Sprint Meet
14
Jordan Profeta
13
1:18.18
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Gabriel Rzezwicki
13
1:13.79
CFJV
COND October Fall Festival
15
Sinead Devaney
13
1:18.42
COND
COND October Fall Festival
15
Maxim Reznik
13
1:13.84
FREE
COND October Fall Festival
16
Kelly Byrne
13
1:18.92
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
16
Vladyslav Khanas
13
1:13.89
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Laura MacDonald
13
1:19.01
CFJV
COND October Fall Festival
17
Evan Fine
13
1:14.62
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Kelly Shashaty
13
1:19.07
TRI
AGUA Swim For The Future
18
Patrick Tirch
13
1:14.64
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Catherine Dean
13
1:19.31
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Tyler Wu
13
1:14.87
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Samantha Dring
13
1:19.54
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Nicholas Kim
13
1:14.98
COND
COND October Fall Festival
21
Raquel Gomerman
13
1:19.78
TS
SSC TYR September Sprint Meet
21
Kevin Euyoque
13
1:15.47
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
22
Samantha Zaets
13
1:20.23
TRI
AGUA Swim For The Future
22
Ryan Yu
13
1:15.80
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Natalia Brulinski
13
1:20.71
UN
SSC Fall Face Off
23
Oscar Kaye
13
1:15.82
MAKO
AGUA Swim For The Future
24
Ashley Meade
13
1:20.72
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
24
Daniel Tantsyura
13
1:15.96
SS
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Kathleen Tevlin
13
1:20.81
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Dylan Thomas
13
1:16.36
PATS
COND October Fall Festival
Girls   13   200 Breast
Boys   13   200 Breast
1
Hannah Lin
13
2:40.49
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
1
Anthony Park
13
2:30.18
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Nicole Gerosa
13
2:42.37
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
2
Maxim Reznik
13
2:40.75
FREE
COND October Fall Festival
3
Lucy Walker
13
2:42.48
SS
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Evan Fine
13
2:42.75
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Julia Sun
13
2:43.49
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
4
Tyler Wu
13
2:43.17
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Sunell Zorgman
13
2:43.98
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Daniel Zhang
13
2:45.83
CFJV
COND October Fall Festival
6
Ashley Meade
13
2:46.09
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
6
Dylan Thomas
13
2:46.34
PATS
COND October Fall Festival
7
Jasmine Lee
13
2:46.68
COND
COND October Fall Festival
7
Luke Okounev
13
2:47.70
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Carolyn Shao
13
2:49.77
PATS
COND October Fall Festival
8
Daniel Tantsyura
13
2:48.96
SS
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Isabella Somma
13
2:52.77
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Michael Tayban
13
2:49.50
FREE
COND October Fall Festival
10
Jordan Profeta
13
2:55.19
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Patrick Cortelli
13
2:49.52
COND
COND October Fall Festival
11
Gianna Gennarelli
13
2:55.40
COND
COND October Fall Festival
11
Andrew Kravtsov
13
2:50.09
FREE
COND October Fall Festival
12
Madison Milla
13
2:55.71
COND
COND October Fall Festival
12
James Wu
13
2:50.11
COND
COND October Fall Festival
13
Sidney Bensabeur
13
2:57.63
CFJV
COND October Fall Festival
13
Peter Sloniewsky
13
2:51.63
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Izabella Cimino
13
2:59.36
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Nicholas Markowitz
13
2:53.00
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Kylie Martinez
13
3:04.06
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Russell Geller
13
2:55.78
FREE
COND October Fall Festival
16
Ellie Slive
13
3:04.74
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
16
Jonathan Lee
13
2:56.10
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Fiona Andrew
13
3:10.27
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Dennis Prokopenko
13
2:57.91
LIE
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Nicole Platti
13
3:10.37
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Sean Dalton
13
2:58.45
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Abby Claps
13
3:11.33
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
19
Anthony Deguzman
13
2:58.85
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Laura Williams
13
3:12.16
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Lorenzo Cepeda
13
2:59.06
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Taryn Becerra
13
3:12.99
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
21
Zander Klaric
13
3:01.48
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Campbell Magee
13
3:15.77
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
22
Justin Perillo
13
3:06.94
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Maggie Sckalor
13
3:16.40
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Nicholas Byrd
13
3:13.42
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Joyce Chen
13
3:20.50
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Rohan Malik
13
3:21.98
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
25
Maura Daly
13
3:22.00
COND
COND October Fall Festival
25
Aidan Galler
13
3:22.63
CFJV
COND October Fall Festival
Girls   13   100 Fly
Boys   13   100 Fly
1
Summer Jones
13
1:03.19
EHY
AGUA Swim For The Future
1
Aidan Rikic
13
57.09
TRI
AGUA Swim For The Future
2
Raya Cohen
13
1:04.91
TS
SSC TYR September Sprint Meet
2
Noah Giunta
13
59.24
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
3
Dina Jolia
13
1:05.60
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Joe Coleman
13
1:00.89
COND
COND October Fall Festival
4
Daniella Condon
13
1:06.19
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
4
Anthony Park
13
1:01.07
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Annabelle Kung
13
1:06.28
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Michael Jang
13
1:01.30
TS
SSC TYR September Sprint Meet
6
Olivia Schlegel
13
1:06.33
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Justin Hyacinthe
13
1:01.83
TRI
AGUA Swim For The Future
7
Samantha Dring
13
1:06.46
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Calvin Chau
13
1:01.89
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
8
Katelyn Capuano
13
1:06.92
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Tenzin Tamang
13
1:02.33
EHY
AGUA Swim For The Future
9
AvaGrace Monti
13
1:06.95
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Nick Londono
13
1:02.81
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Hannah Lin
13
1:07.44
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Brian Kern
13
1:02.97
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Allison Gash
13
1:07.86
PATS
COND October Fall Festival
10
Saadeddin Saadeddin
13
1:02.97
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Jaden Bascon
13
1:08.80
COND
COND October Fall Festival
12
Alexander Gorzula
13
1:03.14
CFJV
COND October Fall Festival
13
Ali Merone
13
1:08.92
COND
COND October Fall Festival
13
Patrick Tirch
13
1:03.19
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Madison Milla
13
1:08.96
COND
COND October Fall Festival
14
Finn Quested
13
1:03.22
PATS
COND October Fall Festival
15
Katie Lynch
13
1:09.50
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Frankie Andersen
13
1:03.27
SSC
SSC Fall Face Off
16
Kelly Shashaty
13
1:09.52
TRI
AGUA Swim For The Future
15
Jake Agranovich
13
1:03.27
COND
COND October Fall Festival
17
Samantha Zaets
13
1:09.96
TRI
AGUA Swim For The Future
17
Arie Ioselevich
13
1:03.40
TRI
AGUA Swim For The Future
18
Brooke Touti
13
1:10.47
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Vladyslav Khanas
13
1:03.48
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Ellie Taragano
13
1:10.98
COND
COND October Fall Festival
19
Thomas Huh
13
1:03.88
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Isabel Gonzalez
13
1:11.03
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Luke McNamara
13
1:04.15
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Katie Yee
13
1:11.19
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Hunter Emerson
13
1:04.53
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Jaelynn Taylor
13
1:11.30
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Patrick Cortelli
13
1:05.46
COND
COND October Fall Festival
23
Jasmine Lee
13
1:11.45
COND
COND October Fall Festival
23
Stephen McDonald
13
1:05.92
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Molly Green
13
1:11.58
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Lucas Aquino-Grimaldi
13
1:06.24
TS
SSC TYR September Sprint Meet
25
Jenna Nus
13
1:11.93
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Jay Wilkinson
13
1:06.45
CFJV
COND October Fall Festival
Girls   13   200 Fly
Boys   13   200 Fly
1
Olivia Schlegel
13
2:25.61
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
1
Noah Giunta
13
2:07.62
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
AvaGrace Monti
13
2:25.62
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Luke McNamara
13
2:17.33
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Samantha Dring
13
2:30.53
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Joe Coleman
13
2:19.18
COND
COND October Fall Festival
4
Dina Jolia
13
2:32.39
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Saadeddin Saadeddin
13
2:20.85
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Isabel Xu
13
2:33.08
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
Patrick Cortelli
13
2:22.08
COND
COND October Fall Festival
6
Kylie Martinez
13
2:39.74
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Jay Wilkinson
13
2:27.08
CFJV
COND October Fall Festival
7
Abby Dimaculangan
13
2:46.97
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Brian Kern
13
2:30.15
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Maggie Sckalor
13
2:49.88
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Peter Sloniewsky
13
2:32.33
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Carolyn Shao
13
3:04.59
PATS
COND October Fall Festival
9
Daniel Anton
13
2:37.07
COND
COND October Fall Festival
10
Esther Zadov
13
3:21.86
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
10
Evan Wohl
13
2:37.37
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
 
 
 
 
 
 
11
Dylan Gourlay
13
2:43.58
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
 
 
 
 
 
 
12
Zander Klaric
13
2:48.05
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
 
 
 
 
 
 
13
Justin Perillo
13
2:54.93
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
14
Michael O'Donnell
13
3:03.46
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
Girls   13   200 IM
Boys   13   200 IM
1
Sophia Seliger
13
2:18.10
RIST
AGUA Swim For The Future
1
Dylan Zhang
13
2:01.52
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
AvaGrace Monti
13
2:19.45
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Eric Zhang
13
2:07.03
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Delilah Skaistis
13
2:23.57
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Hudson Chung
13
2:08.24
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
4
Hannah Lin
13
2:23.98
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Noah Giunta
13
2:11.48
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
Sunell Zorgman
13
2:24.02
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Justin Hyacinthe
13
2:12.26
TRI
AGUA Swim For The Future
6
Katie Lynch
13
2:24.60
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
6
Anthony Park
13
2:13.22
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Cindy Wang
13
2:24.93
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
7
Joe Coleman
13
2:15.36
COND
COND October Fall Festival
8
Samantha Dring
13
2:25.10
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Arie Ioselevich
13
2:15.90
TRI
AGUA Swim For The Future
9
Michelle Guan
13
2:25.23
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
David Sacca
13
2:16.40
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Sinead Devaney
13
2:25.59
COND
COND October Fall Festival
10
Hunter Emerson
13
2:16.83
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Nicole Gerosa
13
2:27.31
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
11
Alexander Gorzula
13
2:17.83
CFJV
COND October Fall Festival
12
Isabel Xu
13
2:27.33
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Fernando Arce
13
2:18.76
AGUA
AGUA Swim For The Future
13
Abigail Greenberg
13
2:28.03
AGUA
AGUA Swim For The Future
13
Rodin McKenna
13
2:19.99
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Brooke Touti
13
2:28.59
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Thomas Huh
13
2:20.23
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Kylie Martinez
13
2:29.05
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Nick Londono
13
2:20.98
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
16
Kaitlin Minchak
13
2:29.30
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Michael Puccio
13
2:21.01
TRI
AGUA Swim For The Future
17
Carter Roebuck
13
2:29.35
UN
AGUA Swim For The Future
17
Vladyslav Khanas
13
2:21.46
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Hannah Ullinger
13
2:29.47
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Kevin Euyoque
13
2:21.80
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
19
Fayanne Smith-Salzberg
13
2:30.19
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Stephen McDonald
13
2:22.06
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Isabel Gonzalez
13
2:30.21
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Saadeddin Saadeddin
13
2:23.09
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Mia Mc Clafferty
13
2:30.27
COND
COND October Fall Festival
21
Skylar Yoham
13
2:23.51
AGUA
AGUA Swim For The Future
22
Kathleen Tevlin
13
2:30.28
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Asher Raboy
13
2:23.73
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Song-Yi Park
13
2:30.30
QNS
AGUA Swim For The Future
23
Patrick Tirch
13
2:23.81
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
24
Cami Hatch
13
2:31.10
EHY
AGUA Swim For The Future
24
Peter Sloniewsky
13
2:23.92
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Annette Park
13
2:31.78
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Frankie Andersen
13
2:24.00
SSC
SSC Fall Face Off
Girls   13   400 IM
Boys   13   400 IM
1
Sinead Devaney
13
4:59.98
COND
COND October Fall Festival
1
Luke McNamara
13
4:50.39
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Olivia Ronaghan
13
5:05.67
QNS
FLY Distance Meet
2
Finn Quested
13
4:52.36
PATS
COND October Fall Festival
3
Linsey Wong
13
5:11.32
NYCC
FLY Distance Meet
3
Peter Sloniewsky
13
4:59.25
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Kaitlin Minchak
13
5:15.43
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
4
Brian Kern
13
5:05.32
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Gianna Gennarelli
13
5:26.05
COND
COND October Fall Festival
5
Jake Agranovich
13
5:07.12
COND
COND October Fall Festival
6
Ali Merone
13
5:26.37
COND
COND October Fall Festival
6
Calvin Chau
13
5:09.93
CIY
FLY Distance Meet
7
Caitlin Burke
13
5:39.78
FLY
FLY Distance Meet
7
Colin Zhao
13
5:13.32
FLY
FLY Distance Meet
8
Sidney Bensabeur
13
5:42.66
CFJV
COND October Fall Festival
8
Daniel Zhang
13
5:20.23
CFJV
COND October Fall Festival
9
Nettie Lin
13
5:46.88
FLY
FLY Distance Meet
9
Adam Belovsky
13
5:22.37
COND
COND October Fall Festival
10
Jeannie Donlevy
13
5:55.31
CIY
FLY Distance Meet
10
Daniel Anton
13
5:25.52
COND
COND October Fall Festival
11
Tricia Merone
13
6:03.83
COND
COND October Fall Festival
11
James Wu
13
5:25.56
COND
COND October Fall Festival
12
Esther Zadov
13
6:22.52
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
James Trachuk
13
5:27.86
NYCC
FLY Distance Meet
13
Zamira Iza
13
6:27.07
CFJV
COND October Fall Festival
13
Russell Geller
13
5:27.95
FREE
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
14
Christian Cordova
13
5:28.23
CIY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
15
Joshua Chan
13
5:29.94
FLY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
16
Max Kwong
13
5:42.02
FLY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
17
Justin Perillo
13
5:45.40
MWDA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
18
Benjamin Manigbas
13
5:46.87
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
19
Aidan Galler
13
6:10.15
CFJV
COND October Fall Festival
Girls   14   50 Free
Boys   14   50 Free
1
Denise Phelan
14
25.11
TS
SSC TYR September Sprint Meet
1
Anthony Attenborough
14
23.05
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
2
Isabella Paez
14
25.48
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
1
Joseph Tonna
14
23.05
TS
SSC TYR September Sprint Meet
3
Kiki Kennedy
14
25.58
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Benjamin Glazebnik
14
23.34
TS
SSC TYR September Sprint Meet
4
Saige Kazlauskas
14
25.97
UN
SSC TYR September Sprint Meet
4
Jonathan Suh
14
23.35
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Hope Farrell
14
26.04
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
5
Nicholas Speres
14
23.58
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Delaney Leonard
14
26.11
CFJV
COND October Fall Festival
6
Jared Ma
14
23.67
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Melia Hwee
14
26.19
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Eric Cherny
14
23.97
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Sabrina Conrad
14
26.24
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
8
Liam Preston
14
24.03
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Sophia Varon
14
26.36
PATS
COND October Fall Festival
9
Jake Nielsen
14
24.09
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
10
Luisa Nierhoff
14
26.45
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Jonathan Carsen
14
24.17
GAEL
CT-GRYM October Invitational
11
Jessica Chen
14
26.46
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Quin Honan
14
24.29
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
12
Kathryn Brady
14
26.53
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
12
Danny Zeng
14
24.50
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Brooke Pociask
14
26.58
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
13
Omar Hammam
14
24.53
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Lauren Arnold
14
26.61
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Ryan Matheson
14
24.58
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Saige Kazlauskas
14
26.63
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Michael Ma
14
24.72
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Mary Loveless
14
26.68
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Nien Levy
14
24.73
COND
COND October Fall Festival
17
Erin Johannsen
14
26.71
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
17
Sebastian Smith
14
24.97
PATS
COND October Fall Festival
18
Makayla Pearce
14
26.82
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Tom Morgan
14
25.13
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Grace Nadecki
14
26.91
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Matthew Szypula
14
25.16
TS
SSC TYR September Sprint Meet
20
Leah Mayerhauser
14
26.92
PATS
COND October Fall Festival
20
Richie Chiarella
14
25.24
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
21
Nicole Yildiz
14
27.14
FREE
COND October Fall Festival
20
Samuel Park
14
25.24
TS
SSC TYR September Sprint Meet
22
Samantha Watson
14
27.16
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
22
Winston Tan
14
25.34
GATE
SSC Fall Face Off
23
Jennifer Dimaria
14
27.47
TS
SSC TYR September Sprint Meet
23
Devayan Roychoudhury
14
25.41
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Kelly Wong
14
27.53
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Alex Du
14
25.43
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
25
Dylan Kujawski
14
27.61
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Ilan Goldberg
14
25.44
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   14   100 Free
Boys   14   100 Free
1
Isabella Paez
14
55.34
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
1
Christian Lee
14
49.16
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Madison Wu
14
55.65
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Anthony Attenborough
14
50.46
FREE
COND October Fall Festival
2
Kiki Kennedy
14
55.65
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Jonathan Suh
14
51.18
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
4
Sabrina Conrad
14
55.74
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
4
Hallester Jimenez
14
51.54
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Melia Hwee
14
55.90
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Daijin Dorsey-Reyes
14
51.97
MAKO
AGUA Swim For The Future
6
Emma Feld
14
56.08
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Ilan Goldberg
14
52.39
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Mayumi Schaepers-Cheu
14
56.48
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Eric Cherny
14
52.41
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Grace Dwyer
14
56.57
COND
COND October Fall Festival
8
Cato Chang
14
52.84
UN
AGUA Swim For The Future
9
Lauren Arnold
14
56.70
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Danny Zeng
14
52.87
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Morgan Main
14
57.34
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Sean Halls
14
52.94
NFS
LIAC Saturday in October
11
Makayla Pearce
14
57.37
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Calvin Ye
14
53.21
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Delaney Leonard
14
57.59
CFJV
COND October Fall Festival
12
Adam Imam
14
53.43
AGUA
AGUA Swim For The Future
13
Penelope Leonard
14
57.64
AGUA
AGUA Swim For The Future
13
Colin Caraher
14
53.65
IA
LIAC Saturday in October
13
Hope Farrell
14
57.64
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Jonathan Carsen
14
53.70
GAEL
CT-GRYM October Invitational
15
Saige Kazlauskas
14
57.76
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Andrew Diano
14
53.72
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
16
Alyssa Fan
14
58.06
MAKO
AGUA Swim For The Future
16
Richie Chiarella
14
54.04
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Salma Reyna
14
58.22
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
17
Samuel Donohoe
14
54.06
MAKO
AGUA Swim For The Future
18
Cori Freeman
14
58.27
COND
COND October Fall Festival
18
Christopher Kim
14
54.09
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Ava Wang
14
58.93
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Jonathan Cho
14
54.12
COND
COND October Fall Festival
20
Emma McNulty
14
59.01
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Samuel Goncharuk
14
54.21
TRI
AGUA Swim For The Future
21
Mary Loveless
14
59.30
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Ryan Matheson
14
54.26
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Diana DiToro
14
59.35
LIAC
LIAC Saturday in October
22
Michael McGillycuddy
14
54.88
COND
COND October Fall Festival
23
Samantha Watson
14
59.36
SSC
SSC Fall Face Off
23
Max Sellami
14
54.90
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Hannah Brockman
14
59.50
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Ari Regev
14
54.93
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Olivia Olivieri
14
59.54
FREE
COND October Fall Festival
24
Daniel Shemetov
14
54.93
UN
LIAC Saturday in October
Girls   14   200 Free
Boys   14   200 Free
1
Sabi Johnston
14
1:57.44
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
1
Anthony Attenborough
14
1:50.42
FREE
COND October Fall Festival
2
Sabrina Conrad
14
1:59.64
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
2
Liam Preston
14
1:52.84
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Yilinna Collmar
14
1:59.68
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Michael Ma
14
1:53.40
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Grace Dwyer
14
2:00.47
COND
COND October Fall Festival
4
Ilan Goldberg
14
1:53.50
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Isabella Paez
14
2:01.58
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Jason Amato
14
1:53.83
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Emma McNulty
14
2:01.83
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Danny Zeng
14
1:54.13
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Kate Sommerstad
14
2:02.67
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
William Kim
14
1:54.74
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Jessica Chen
14
2:02.84
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Jonathan Suh
14
1:54.87
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Kiki Kennedy
14
2:03.28
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Thomas Cho
14
1:56.43
COND
COND October Fall Festival
10
Makayla Pearce
14
2:03.47
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Calvin Ye
14
1:56.46
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Melia Hwee
14
2:06.48
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Andrew Diano
14
1:57.22
FA
LIAC Saturday in October
12
Cori Freeman
14
2:06.86
COND
COND October Fall Festival
12
Eric Cherny
14
1:57.64
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Emma Chenski
14
2:08.10
PATS
COND October Fall Festival
13
Max Sellami
14
1:58.16
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Lauren Arnold
14
2:08.29
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Owen Glaser
14
1:58.36
FA
LIAC Saturday in October
15
Melanie Sanchez
14
2:08.59
COND
COND October Fall Festival
15
Ari Regev
14
1:58.78
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Riley Peckman
14
2:08.63
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Antonio Vavalle
14
1:58.84
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Chloe Chan
14
2:09.38
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Nicholas Speres
14
1:58.87
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Olivia Olivieri
14
2:09.89
FREE
COND October Fall Festival
18
Hallester Jimenez
14
1:59.22
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Diana DiToro
14
2:10.22
LIAC
LIAC Saturday in October
19
Ryan Matheson
14
1:59.70
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Sophia Olivieri
14
2:10.39
FREE
COND October Fall Festival
20
Steve Holan
14
2:00.01
PATS
COND October Fall Festival
21
Mary Loveless
14
2:10.68
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Jonathan Carsen
14
2:00.13
GAEL
CT-GRYM October Invitational
22
Melissa Scala
14
2:11.46
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Michael McGillycuddy
14
2:00.60
COND
COND October Fall Festival
23
Kaitlyn Gazzara
14
2:11.74
COND
COND October Fall Festival
23
Jonathan Cho
14
2:00.82
COND
COND October Fall Festival
24
Nicole Yildiz
14
2:11.76
FREE
COND October Fall Festival
24
Daniel Shemetov
14
2:02.10
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Kyla Winthal
14
2:12.04
PATS
COND October Fall Festival
25
Sebastian Smith
14
2:02.12
PATS
COND October Fall Festival
Girls   14   500 Free
Boys   14   500 Free
1
Kate Sommerstad
14
5:16.68
TVSC
TVSC 500 Time Trials
1
Jason Amato
14
5:03.66
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Emma McNulty
14
5:19.87
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Liam Preston
14
5:05.06
TVSC
TVSC 500 Time Trials
3
Makayla Pearce
14
5:23.74
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Ilan Goldberg
14
5:06.99
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Emma Anderson
14
5:25.34
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Richie Chiarella
14
5:07.90
TVSC
TVSC 500 Time Trials
5
Sabrina Conrad
14
5:27.11
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
5
Calvin Ye
14
5:13.08
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Jessica Chen
14
5:31.21
TVSC
TVSC 500 Time Trials
6
Luka Samsonov
14
5:13.82
NBS
NBS Red, White & Blue
7
Hannah Brockman
14
5:31.92
TVSC
TVSC 500 Time Trials
7
Antonio Vavalle
14
5:15.83
TVSC
TVSC 500 Time Trials
8
Brennyn Veit
14
5:41.68
TVSC
TVSC 500 Time Trials
8
Ari Regev
14
5:17.27
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Melissa Scala
14
5:42.94
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Michael Ma
14
5:17.76
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Ava Wang
14
5:42.96
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Danny Zeng
14
5:18.85
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Melia Hwee
14
5:44.24
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Nicholas Speres
14
5:21.09
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Paige Levine
14
5:44.81
SSC
SSC Fall Face Off
12
Theodore Veru
14
5:23.99
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Saige Kazlauskas
14
5:46.58
TVSC
TVSC 500 Time Trials
13
Chris Varrichio
14
5:30.30
SSC
SSC Fall Face Off
14
Alexndra Marshall
14
5:48.21
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Quin Honan
14
5:30.76
SSC
SSC Fall Face Off
15
Eva Canning
14
5:54.82
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Ryan Matheson
14
5:33.75
TVSC
TVSC 500 Time Trials
16
Samantha Watson
14
5:58.94
SSC
SSC Fall Face Off
16
Ethan Haggerty
14
5:34.30
AGMV
NBS Red, White & Blue
17
Christen Wolffer
14
6:00.68
SSC
SSC Fall Face Off
17
Jacob Tanner
14
5:38.16
SSC
SSC Fall Face Off
18
Marli Murphy
14
6:01.52
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Benjamin Hahn
14
5:39.25
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Yasmeen Kablaoui
14
6:59.90
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Nick Bibolov
14
5:42.03
TVSC
TVSC 500 Time Trials
20
Samantha Micozzi
14
7:11.32
SSC
SSC Fall Face Off
20
James Cash
14
5:42.43
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
21
Michael Kostyatnikov
14
5:42.75
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
22
Edward Horgan
14
5:43.14
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
23
Owain Herbert
14
5:49.23
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
24
Leonardo Tsai
14
6:04.19
SSC
SSC Fall Face Off
 
 
 
 
 
 
25
Sean Muller
14
6:07.14
TVSC
TVSC 500 Time Trials
Girls   14   1000 Free
Boys   14   1000 Free
1
Grace Dwyer
14
10:59.66
COND
COND October Fall Festival
1
Anthony Attenborough
14
10:02.32
FREE
COND October Fall Festival
2
Cori Freeman
14
11:17.42
COND
COND October Fall Festival
2
Michael McGillycuddy
14
10:53.26
COND
COND October Fall Festival
3
Kaitlyn Gazzara
14
11:49.38
COND
COND October Fall Festival
3
Jonathan Cho
14
11:00.47
COND
COND October Fall Festival
4
Nikoleta Kirsis
14
13:10.92
COND
COND October Fall Festival
4
Thomas Cho
14
11:06.71
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
5
Jack Sugrue-Neuendorf
14
12:35.60
COND
COND October Fall Festival
Girls   14   1650 Free
Boys   14   1650 Free
1
Katie Canty
14
19:28.01
LIE
SSC Fall Face Off
1
Nathan Sherpa
14
17:28.82
LGAC
FLY Distance Meet
2
Chelsea Miao
14
20:06.59
LGAC
FLY Distance Meet
2
Michael Leung
14
17:59.89
UN
FLY Distance Meet
3
Eliza Knapp
14
21:44.16
NYCC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
Girls   14   100 Back
Boys   14   100 Back
1
Sabi Johnston
14
59.17
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
1
Christian Lee
14
56.44
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
2
Emma Feld
14
59.94
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Ryan Mitchener
14
57.61
UN
AGUA Swim For The Future
3
Madison Wu
14
1:00.15
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Andrew Diano
14
57.81
FA
LIAC Saturday in October
4
Grace Dwyer
14
1:00.44
COND
COND October Fall Festival
4
Jared Ma
14
58.52
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Yilinna Collmar
14
1:00.79
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Thomas Cho
14
58.54
COND
COND October Fall Festival
6
Penelope Leonard
14
1:01.91
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Tom Morgan
14
58.70
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
7
Kiki Kennedy
14
1:02.11
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Ilan Goldberg
14
58.92
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Kate Sommerstad
14
1:02.41
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Owen Glaser
14
58.96
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Jessica Chen
14
1:03.67
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Michael McGillycuddy
14
59.09
COND
COND October Fall Festival
10
Hope Farrell
14
1:04.36
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Max Pintchouk
14
59.22
TRI
AGUA Swim For The Future
11
Mayumi Schaepers-Cheu
14
1:04.53
AGUA
AGUA Swim For The Future
11
Alexander MacLennan
14
59.64
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Sabrina Conrad
14
1:04.58
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Nicholas Speres
14
59.74
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Makayla Pearce
14
1:04.80
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Luka Samsonov
14
59.93
NBS
NBS Red, White & Blue
14
Salma Reyna
14
1:04.94
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
14
Matthew Szypula
14
1:00.06
TS
SSC TYR September Sprint Meet
15
Morgan Main
14
1:05.30
AGUA
AGUA Swim For The Future
15
Danny Zeng
14
1:00.25
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Kaitlyn Gazzara
14
1:05.31
COND
COND October Fall Festival
15
Calvin Ye
14
1:00.25
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Melia Hwee
14
1:06.16
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Cato Chang
14
1:00.32
UN
AGUA Swim For The Future
18
Emma Anderson
14
1:06.46
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
William Kim
14
1:00.61
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Sophia Varon
14
1:06.48
PATS
COND October Fall Festival
19
Benjamin Hahn
14
1:00.69
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Saige Kazlauskas
14
1:06.71
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Omar Hammam
14
1:01.73
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Chloe Chan
14
1:06.79
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Michael Ma
14
1:01.83
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Brennyn Veit
14
1:07.08
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Lorenz Guirre
14
1:02.07
TRI
AGUA Swim For The Future
23
Kayla Vega
14
1:07.55
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Chris Varrichio
14
1:02.19
SSC
SSC Fall Face Off
24
Joline Fong
14
1:07.75
UN
AGUA Swim For The Future
24
Theodore Veru
14
1:02.31
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Alia Basler
14
1:08.18
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Max McClung
14
1:02.79
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
Girls   14   200 Back
Boys   14   200 Back
1
Kate Sommerstad
14
2:11.10
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
1
William Kim
14
2:06.43
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Grace Dwyer
14
2:12.26
COND
COND October Fall Festival
2
Ilan Goldberg
14
2:08.20
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Kiki Kennedy
14
2:14.95
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Tom Morgan
14
2:08.84
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
4
Cori Freeman
14
2:15.86
COND
COND October Fall Festival
4
Calvin Ye
14
2:10.04
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Hope Farrell
14
2:17.50
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
Hallester Jimenez
14
2:12.08
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Makayla Pearce
14
2:17.58
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Jonathan Cho
14
2:12.63
COND
COND October Fall Festival
7
Jessica Chen
14
2:17.62
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Michael Ma
14
2:13.31
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Kaitlyn Gazzara
14
2:18.99
COND
COND October Fall Festival
8
Ari Regev
14
2:17.34
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Ava Wang
14
2:22.21
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Sebastian Smith
14
2:17.92
PATS
COND October Fall Festival
10
Melia Hwee
14
2:22.67
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Steve Holan
14
2:17.99
PATS
COND October Fall Festival
11
Isabelle Yaremenko
14
2:22.89
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
11
William Kwan
14
2:21.27
FREE
COND October Fall Festival
12
Brennyn Veit
14
2:23.68
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Devayan Roychoudhury
14
2:21.48
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
13
Chloe Chan
14
2:24.44
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Daniel Shemetov
14
2:21.62
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Sophia Olivieri
14
2:26.56
FREE
COND October Fall Festival
14
Omar Hammam
14
2:21.99
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Kyla Winthal
14
2:26.58
PATS
COND October Fall Festival
15
Andrew Ting
14
2:24.46
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Olivia Olivieri
14
2:27.65
FREE
COND October Fall Festival
16
Remy Eppner
14
2:25.60
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
17
Melissa Scala
14
2:27.94
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Romulo Valadez
14
2:26.51
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Hannah Brockman
14
2:28.01
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Adam Nack
14
2:27.37
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Kate MacDonald
14
2:29.76
CFJV
COND October Fall Festival
19
Bruce Kapp
14
2:27.62
FREE
COND October Fall Festival
20
Riley Peckman
14
2:30.43
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Matthew Finkelstein
14
2:28.30
FREE
COND October Fall Festival
21
Alyssa St Thomas
14
2:31.28
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Gregory Lipkovich
14
2:28.40
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Reed Magee
14
2:31.78
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
22
James Cash
14
2:28.65
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Chloe Deng
14
2:33.99
FREE
COND October Fall Festival
23
John Drumm
14
2:29.29
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Sophie Dzieciolowski
14
2:34.57
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Adam Albert
14
2:31.15
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Nikoleta Kirsis
14
2:34.90
COND
COND October Fall Festival
25
Jc Desmaras
14
2:31.34
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
Girls   14   100 Breast
Boys   14   100 Breast
1
Sabrina Conrad
14
1:11.02
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
1
Anthony Attenborough
14
1:01.87
FREE
COND October Fall Festival
2
Hope Farrell
14
1:11.27
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Nicholas Speres
14
1:04.56
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Luisa Nierhoff
14
1:12.36
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
3
Max Pintchouk
14
1:06.11
TRI
AGUA Swim For The Future
4
Olivia Andrews
14
1:12.71
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
4
Christian Lee
14
1:06.29
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
5
Emma Anderson
14
1:13.15
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Samuel Goncharuk
14
1:06.82
TRI
AGUA Swim For The Future
6
Cori Freeman
14
1:13.87
COND
COND October Fall Festival
6
Thomas Cho
14
1:07.28
COND
COND October Fall Festival
7
Samantha Watson
14
1:14.22
SSC
SSC Fall Face Off
7
Andrew Diano
14
1:07.36
FA
LIAC Saturday in October
8
Emily Malpeso
14
1:14.35
TRI
AGUA Swim For The Future
8
Owen Glaser
14
1:07.47
FA
LIAC Saturday in October
9
Grace Nadecki
14
1:15.21
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
9
Jonathan Suh
14
1:07.83
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Cadence O'Donnell
14
1:15.28
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Eric Konviser
14
1:07.84
TRI
AGUA Swim For The Future
11
Sophie Dzieciolowski
14
1:16.05
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Samuel Donohoe
14
1:08.10
MAKO
AGUA Swim For The Future
12
Lauren Arnold
14
1:16.10
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Max Sellami
14
1:08.51
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Sofia Popp
14
1:16.19
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
13
Jonathan Cho
14
1:08.83
COND
COND October Fall Festival
14
Jordyn Eckert
14
1:16.51
MAKO
AGUA Swim For The Future
14
Quin Honan
14
1:08.85
SSC
SSC Fall Face Off
15
Sophia Sichtnik
14
1:16.52
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
15
Eric Cherny
14
1:09.05
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Sophia Varon
14
1:16.64
PATS
COND October Fall Festival
16
Michael Kostyatnikov
14
1:09.28
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Saige Kazlauskas
14
1:16.95
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Robert Bischof
14
1:09.98
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Norah Kuduk
14
1:17.26
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Owain Herbert
14
1:10.19
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Kaitlyn Gazzara
14
1:17.32
COND
COND October Fall Festival
19
Joseph Tonna
14
1:10.66
TS
SSC TYR September Sprint Meet
20
Emma Chenski
14
1:17.72
PATS
COND October Fall Festival
20
Evan Klein
14
1:10.92
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
21
Kiana Guarino
14
1:17.80
AGUA
AGUA Swim For The Future
21
Alex Du
14
1:11.31
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
22
Nicole Yildiz
14
1:18.13
FREE
COND October Fall Festival
22
Leonardo Tsai
14
1:11.38
SSC
SSC Fall Face Off
23
Brooke Pociask
14
1:18.21
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Colin Caraher
14
1:11.41
IA
LIAC Saturday in October
24
Enza Nikolic
14
1:18.77
PATS
COND October Fall Festival
24
William Kwan
14
1:11.47
FREE
COND October Fall Festival
25
Melanie Sanchez
14
1:19.04
COND
COND October Fall Festival
25
Edward Horgan
14
1:11.51
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
Girls   14   200 Breast
Boys   14   200 Breast
1
Jessica Chen
14
2:37.33
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
1
Anthony Attenborough
14
2:16.02
FREE
COND October Fall Festival
2
Cori Freeman
14
2:38.71
COND
COND October Fall Festival
2
Jason Amato
14
2:19.81
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Sophie Dzieciolowski
14
2:42.21
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Owen Glaser
14
2:25.25
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Cadence O'Donnell
14
2:43.04
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Nicholas Speres
14
2:25.66
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Lauren Arnold
14
2:43.53
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Robert Bischof
14
2:29.09
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Emma Chenski
14
2:46.49
PATS
COND October Fall Festival
6
Ilan Goldberg
14
2:30.12
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Melanie Sanchez
14
2:46.69
COND
COND October Fall Festival
7
Max Sellami
14
2:32.52
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Brennyn Veit
14
2:48.43
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Michael Ma
14
2:32.62
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Nicole Yildiz
14
2:48.64
FREE
COND October Fall Festival
9
William Kwan
14
2:33.08
FREE
COND October Fall Festival
10
Julia Yang
14
2:52.66
GAEL
CT-GRYM October Invitational
10
Richie Chiarella
14
2:33.55
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Nikoleta Kirsis
14
2:56.87
COND
COND October Fall Festival
11
Kai Mandelbaum
14
2:34.03
ST
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Jess Hendricks-Donato
14
2:58.27
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Jonathan Suh
14
2:34.38
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
13
Alex Fitzgerald
14
2:58.47
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
13
Jorge Desmaras
14
2:35.00
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
14
Marli Murphy
14
2:59.67
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Liam Preston
14
2:35.95
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Brennan Hickey
14
3:06.18
GAEL
CT-GRYM October Invitational
15
Michael Kostyatnikov
14
2:37.40
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Christine Aery
14
3:07.17
CFJV
COND October Fall Festival
16
Gregory DeFranco
14
2:37.87
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Adrianna Santopatre
14
3:09.46
LIE
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Yousef Kamal
14
2:38.56
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
18
Amanda Williamson
14
3:10.29
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Nick Bibolov
14
2:39.02
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
19
Amber Neria
14
3:10.59
ST
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Remy Eppner
14
2:39.88
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Chloe Jeffares
14
3:17.01
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Ari Regev
14
2:42.30
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Selin Gonen
14
3:20.32
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Alex Du
14
2:42.77
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
22
Rachel Buchanan
14
3:21.88
HAA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Jonathan Carsen
14
2:43.49
GAEL
CT-GRYM October Invitational
23
Olivia Wu
14
3:23.55
ST
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Matthew Finkelstein
14
2:44.01
FREE
COND October Fall Festival
24
Annie Liang
14
3:31.77
ST
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Fillip Gold
14
2:44.65
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
25
Antonio Vavalle
14
2:45.77
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
Girls   14   100 Fly
Boys   14   100 Fly
1
Sabrina Conrad
14
59.32
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
1
Andrew Diano
14
56.85
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Sabi Johnston
14
59.84
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
2
Alexander MacLennan
14
56.91
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Emma Feld
14
1:00.00
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Jared Ma
14
57.50
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Isabella Paez
14
1:01.04
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
4
William Kim
14
57.58
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Melanie Sanchez
14
1:02.14
COND
COND October Fall Festival
5
Ryan Mitchener
14
57.74
UN
AGUA Swim For The Future
6
Delaney Leonard
14
1:02.49
CFJV
COND October Fall Festival
6
Danny Zeng
14
58.31
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Lauren Arnold
14
1:03.48
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Thomas Cho
14
58.35
COND
COND October Fall Festival
8
Kiana Guarino
14
1:03.58
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Daijin Dorsey-Reyes
14
58.68
MAKO
AGUA Swim For The Future
9
Cori Freeman
14
1:03.85
COND
COND October Fall Festival
9
Owen Glaser
14
58.69
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Makayla Pearce
14
1:04.73
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Christopher Kim
14
59.07
AGUA
AGUA Swim For The Future
11
Melia Hwee
14
1:04.97
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Eric Cherny
14
59.16
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Alyssa Fan
14
1:04.99
MAKO
AGUA Swim For The Future
12
Ryan Matheson
14
59.30
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
13
Saige Kazlauskas
14
1:05.48
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
13
Liam Preston
14
59.39
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
14
Alia Basler
14
1:05.55
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Robert Bischof
14
1:00.15
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Emma McNulty
14
1:06.02
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Jonathan Cho
14
1:00.41
COND
COND October Fall Festival
16
Emma Chenski
14
1:06.91
PATS
COND October Fall Festival
16
Calvin Ye
14
1:00.45
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Enza Nikolic
14
1:07.11
PATS
COND October Fall Festival
17
Michael McGillycuddy
14
1:00.99
COND
COND October Fall Festival
18
Emma Anderson
14
1:07.33
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Eric Konviser
14
1:01.56
TRI
AGUA Swim For The Future
19
Melissa Scala
14
1:07.98
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Max McClung
14
1:01.63
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Kate Sommerstad
14
1:09.03
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Steve Holan
14
1:01.71
PATS
COND October Fall Festival
21
Jennifer Dimaria
14
1:09.26
TS
SSC TYR September Sprint Meet
21
Lorenz Guirre
14
1:02.08
TRI
AGUA Swim For The Future
22
Samantha Watson
14
1:09.38
SSC
SSC Fall Face Off
22
Richie Chiarella
14
1:02.37
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
23
Kaitlyn Gazzara
14
1:09.40
COND
COND October Fall Festival
23
Devayan Roychoudhury
14
1:02.57
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Cadence O'Donnell
14
1:09.57
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Ari Regev
14
1:02.67
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Kayla Vega
14
1:09.57
HES
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Hallester Jimenez
14
1:02.70
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   14   200 Fly
Boys   14   200 Fly
1
Sabi Johnston
14
2:12.78
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
1
Owen Glaser
14
2:07.59
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Melanie Sanchez
14
2:15.10
COND
COND October Fall Festival
2
William Kim
14
2:11.42
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Isabella Paez
14
2:18.56
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
3
Liam Preston
14
2:12.72
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Emma McNulty
14
2:18.86
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Thomas Cho
14
2:13.52
COND
COND October Fall Festival
5
Grace Dwyer
14
2:23.34
COND
COND October Fall Festival
5
Yousef Kamal
14
2:19.77
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
6
Enza Nikolic
14
2:31.40
PATS
COND October Fall Festival
6
Michael McGillycuddy
14
2:21.18
COND
COND October Fall Festival
7
Alyssa St Thomas
14
2:38.64
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Antonio Vavalle
14
2:24.76
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Isabelle Yaremenko
14
2:39.42
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Nick Bibolov
14
2:27.83
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Brennyn Veit
14
2:40.51
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Gregory Lipkovich
14
2:31.99
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Hannah Brockman
14
2:42.32
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Adam Albert
14
2:49.58
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
Girls   14   200 IM
Boys   14   200 IM
1
Sabrina Conrad
14
2:14.02
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
1
Anthony Attenborough
14
2:02.86
FREE
COND October Fall Festival
2
Mayumi Schaepers-Cheu
14
2:14.20
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Samuel Goncharuk
14
2:06.92
TRI
AGUA Swim For The Future
3
Jessica Chen
14
2:17.18
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Owen Glaser
14
2:06.95
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Penelope Leonard
14
2:17.21
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Ilan Goldberg
14
2:07.78
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Grace Dwyer
14
2:17.84
COND
COND October Fall Festival
5
Andrew Diano
14
2:08.98
FA
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Hope Farrell
14
2:19.09
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Tom Morgan
14
2:10.33
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
7
Kate Sommerstad
14
2:19.42
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Nicholas Speres
14
2:10.78
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Lauren Arnold
14
2:19.58
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Eric Konviser
14
2:10.95
TRI
AGUA Swim For The Future
9
Kiki Kennedy
14
2:20.27
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Liam Preston
14
2:10.96
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Emma Anderson
14
2:20.72
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Eric Cherny
14
2:11.52
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Emma McNulty
14
2:20.75
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
William Kim
14
2:11.98
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Madison Wu
14
2:21.15
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Michael Ma
14
2:12.26
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Melanie Sanchez
14
2:21.52
COND
COND October Fall Festival
13
Max Sellami
14
2:13.22
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Melia Hwee
14
2:22.67
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Jonathan Cho
14
2:13.29
COND
COND October Fall Festival
15
Ava Wang
14
2:23.74
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Calvin Ye
14
2:13.73
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Makayla Pearce
14
2:23.96
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Evan Klein
14
2:13.95
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
17
Saige Kazlauskas
14
2:24.92
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Jonathan Suh
14
2:14.16
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
18
Brennyn Veit
14
2:25.05
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Robert Bischof
14
2:14.50
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Sophia Varon
14
2:25.05
PATS
COND October Fall Festival
19
Luka Samsonov
14
2:14.67
NBS
NBS Red, White & Blue
20
Enza Nikolic
14
2:25.51
PATS
COND October Fall Festival
20
Ryan Matheson
14
2:15.61
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Melissa Scala
14
2:25.88
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Danny Zeng
14
2:16.10
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Emily Malpeso
14
2:25.89
TRI
AGUA Swim For The Future
22
Antonio Vavalle
14
2:16.55
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Cadence O'Donnell
14
2:27.10
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Steve Holan
14
2:16.69
PATS
COND October Fall Festival
24
Hannah Brockman
14
2:27.39
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Jorge Desmaras
14
2:17.34
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
25
Katie Sjolander
14
2:27.40
TRI
AGUA Swim For The Future
25
Devayan Roychoudhury
14
2:17.35
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
Girls   14   400 IM
Boys   14   400 IM
1
Sabrina Conrad
14
4:38.79
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
1
Jason Amato
14
4:29.44
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Emma McNulty
14
4:49.12
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
William Kim
14
4:35.20
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Melanie Sanchez
14
4:57.06
COND
COND October Fall Festival
3
Eugene Jeong
14
4:39.77
QNS
FLY Distance Meet
4
Lauren Arnold
14
4:59.77
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Yanlei Chen
14
4:46.36
QNS
FLY Distance Meet
5
Melissa Scala
14
5:07.31
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Robert Bischof
14
4:46.92
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Brennyn Veit
14
5:10.87
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Ari Regev
14
4:47.24
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Kyla Winthal
14
5:13.10
PATS
COND October Fall Festival
7
Derrick Chia
14
4:47.37
QNS
FLY Distance Meet
8
Olivia Ugarte
14
5:26.60
FLY
FLY Distance Meet
8
Ryan Matheson
14
4:50.00
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Ashley Renwick
14
5:50.76
NYCC
FLY Distance Meet
9
Sebastian Smith
14
4:51.64
PATS
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
10
William Kwan
14
4:54.51
FREE
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
11
Kyton Lee
14
4:56.79
NYCC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
12
Antonio Vavalle
14
4:57.59
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
 
 
 
 
 
 
13
Kevin Hu
14
5:04.21
NYCC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
14
Nien Levy
14
5:05.95
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
15
Ryan Lee
14
5:13.44
FLY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
16
Pavel Kelley
14
5:51.29
COND
COND October Fall Festival
Girls   15-16   50 Free
Boys   15-16   50 Free
1
Sydney Boals
15
24.64
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
1
Mark Owens
16
22.51
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
2
Nia Thomas
15
25.48
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Ethan Law
15
22.53
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Kyra Sommerstad
16
25.56
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
3
Robert Reining
16
22.66
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
4
Deanna Caceres
15
25.71
YBAR
NBS Red, White & Blue
4
Matthew Fenlon
15
22.83
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Samantha Tan
15
25.72
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Nicholas Shopis
15
22.87
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Stella Meyerhoeffer
15
25.80
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
6
Hunter Markowitz
16
22.93
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
7
Olivia Gargiulo
15
26.07
GAEL
CT-GRYM October Invitational
7
Julien Legros
16
23.24
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
8
Gwen Gould
15
26.15
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
George Kipshidze
16
23.26
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
9
Kaitlyn Ehlers
15
26.28
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Jake Vecchio
16
23.26
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Lexi Kaufman
16
26.30
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
10
Jordan Nielsen
16
23.28
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
11
Lola Foley
15
26.41
TS
SSC TYR September Sprint Meet
11
Max Kleyer
16
23.30
FREE
COND October Fall Festival
12
Sophia Chu
16
26.48
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Henry Shemet
16
23.34
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Adriana Kamor
15
26.48
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Aidan Greenfield
15
23.35
TS
SSC TYR September Sprint Meet
14
Gabby Velazquez
16
26.50
SSC
SSC Fall Face Off
14
Andrew Spina
16
23.41
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
15
Elizabeth Park
16
26.54
TS
SSC TYR September Sprint Meet
15
Joe DiMaggio
15
23.44
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Brenna Horan
15
26.54
UN
SSC TYR September Sprint Meet
16
Hunter Kim
16
23.56
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Miya Vitale
15
26.57
PATS
COND October Fall Festival
17
Michael Passante
15
23.58
FREE
COND October Fall Festival
18
Christina Lamar
15
26.70
FREE
SSC TYR September Sprint Meet
17
Oisin O'Sullivan
16
23.58
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
19
Mia Stroub
15
26.72
WISC
SSC Fall Face Off
19
Brendan Williams
16
23.60
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Robyn Lemieux
16
26.74
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Matthew Park
16
23.63
TS
SSC TYR September Sprint Meet
21
Kathryn Brady
15
26.77
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Lucas Tack
16
23.68
TS
SSC TYR September Sprint Meet
22
Lily Devaney
16
26.82
COND
COND October Fall Festival
22
Ian Liu
16
23.70
COND
COND October Fall Festival
23
Anya Pabby
15
26.85
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Matt Merone
16
23.72
COND
COND October Fall Festival
23
Emily Cohen
15
26.85
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
24
Roger Sanchez
16
23.74
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Bella Chiulli
15
26.89
COND
COND October Fall Festival
24
Ryan Delfico
15
23.74
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
Girls   15-16   100 Free
Boys   15-16   100 Free
1
Sydney Boals
15
53.58
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
1
Robert Reining
16
49.14
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
2
Isabella Fountain
16
54.44
COND
COND October Fall Festival
2
Ethan Law
15
49.34
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Kristen Gullickson
16
54.56
TRI
AGUA Swim For The Future
3
Aidan Greenfield
15
49.43
TS
SSC TYR September Sprint Meet
4
Kymora Corbett
15
55.16
MAKO
AGUA Swim For The Future
4
Jonathan Choi
16
50.11
UN
AGUA Swim For The Future
5
Madison Petricevic
15
55.25
TRI
AGUA Swim For The Future
5
Max Kleyer
16
50.30
FREE
COND October Fall Festival
6
Sophia Zhang
16
55.35
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Nicholas Shopis
15
50.46
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Nia Thomas
15
55.38
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Eugenio Massari
16
50.51
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Olivia Gargiulo
15
55.87
GAEL
CT-GRYM October Invitational
8
Michael Faughnan
16
50.88
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
9
Sophia Swanson
15
56.06
EHY
AGUA Swim For The Future
9
Mike Dowd
16
51.29
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Joy Jiang
15
56.32
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Nicholas Evenko
15
51.39
UN
COND October Fall Festival
11
Diana Bates
16
56.44
AGUA
AGUA Swim For The Future
11
Chester Pergan Iii
16
51.47
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
12
Samantha Tan
15
56.50
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
12
Daniel Trincher
15
51.55
COND
COND October Fall Festival
12
Danielle Eforo
15
56.50
GAEL
CT-GRYM October Invitational
13
Ian Liu
16
51.60
COND
COND October Fall Festival
14
Emily Gjertsen
16
56.59
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
14
David Kantar
15
51.66
COND
COND October Fall Festival
15
Deanna Caceres
15
56.65
YBAR
NBS Red, White & Blue
15
Ari Rosenstein
15
51.81
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Sasha Uspenskaya
16
57.03
COND
COND October Fall Festival
16
Eli Meron
15
51.87
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Shamiya Guirre
15
57.30
TRI
AGUA Swim For The Future
17
Sebastien Vernhes
15
51.95
MAKO
AGUA Swim For The Future
18
Lola Foley
15
57.33
TS
SSC TYR September Sprint Meet
18
Eric Kroon
16
52.14
TRI
AGUA Swim For The Future
19
Adriana Kamor
15
57.43
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Matt Merone
16
52.14
COND
COND October Fall Festival
20
Rebecca Crane
16
57.47
IA
LIAC Saturday in October
20
TyQuann Walker
16
52.17
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Angelina Zhang
16
57.81
AGUA
AGUA Swim For The Future
20
Jack Henry Whalen
16
52.17
CFJV
COND October Fall Festival
22
Robyn Lemieux
16
57.83
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Zakhar Trifonov
16
52.24
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Gabby Velazquez
16
57.83
SSC
SSC Fall Face Off
23
Christopher Lai
15
52.47
UN
AGUA Swim For The Future
24
Miya Vitale
15
57.94
PATS
COND October Fall Festival
23
Michael Passante
15
52.47
FREE
COND October Fall Festival
25
Hailey Nyquist
15
58.06
TRI
AGUA Swim For The Future
25
Sean Madden
15
52.54
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   15-16   200 Free
Boys   15-16   200 Free
1
Kyra Sommerstad
16
1:56.09
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
1
Yugo Tsukikawa
16
1:46.92
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Sydney Boals
15
1:56.23
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Brendan Williams
16
1:47.88
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Emily Gjertsen
16
1:56.99
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Jake Vecchio
16
1:48.84
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Francesca Arciniegas
15
2:02.18
COND
COND October Fall Festival
4
Alex Liu
16
1:50.51
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
5
Miya Vitale
15
2:02.37
PATS
COND October Fall Festival
5
Henry Shemet
16
1:50.53
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Olivia Gargiulo
15
2:02.39
GAEL
CT-GRYM October Invitational
6
Zakhar Trifonov
16
1:50.75
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Danielle Eforo
15
2:03.42
GAEL
CT-GRYM October Invitational
7
Nicholas Shopis
15
1:51.17
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Riley Gavigan
15
2:03.77
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Robert Reining
16
1:51.52
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
9
Adriana Kamor
15
2:04.93
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Nicholas Evenko
15
1:51.78
UN
COND October Fall Festival
10
Sasha Uspenskaya
16
2:05.03
COND
COND October Fall Festival
10
Hunter Kim
16
1:52.44
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Nia Thomas
15
2:05.41
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Max Kleyer
16
1:52.56
FREE
COND October Fall Festival
12
Emily Rocco
15
2:05.59
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
12
Justin Disanto
15
1:53.21
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Samantha Tan
15
2:05.69
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
12
Michael Faughnan
16
1:53.21
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Nicole Ramirez
15
2:06.53
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Luke McHugh
16
1:53.24
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
15
Gillian Camperlengo
15
2:06.66
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Michael Passante
15
1:53.35
FREE
COND October Fall Festival
16
Emma Guarnieri
16
2:06.80
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Aleksandr Karachev
15
1:54.25
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Kathryn Brady
15
2:06.98
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Daniel Trincher
15
1:54.45
COND
COND October Fall Festival
18
Kaitlin Hsieh
16
2:07.34
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Roger Sanchez
16
1:54.88
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
19
April Cook
16
2:07.86
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Evan Barr
16
1:55.61
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Lily Devaney
16
2:08.44
COND
COND October Fall Festival
20
Sean Madden
15
1:55.94
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Rebecca Crane
16
2:08.92
IA
LIAC Saturday in October
21
Patrick Yan
15
1:56.04
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Erin Quinlan
15
2:08.95
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Jake Bogen
16
1:56.79
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Bella Chiulli
15
2:09.18
COND
COND October Fall Festival
23
Ryan Engel
16
1:57.50
IA
LIAC Saturday in October
24
Kaitlin Blakeslee
15
2:09.25
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Max Hardart
15
1:57.75
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Izzy Gualtiere
16
2:09.30
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
25
Mike Dowd
16
1:57.90
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
Girls   15-16   500 Free
Boys   15-16   500 Free
1
Emily Gjertsen
16
5:00.32
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Yugo Tsukikawa
16
4:33.17
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Sydney Boals
15
5:13.08
TVSC
TVSC 500 Time Trials
2
Matthew Fenlon
15
4:38.19
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Joy Jiang
15
5:17.21
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Hunter Kim
16
4:47.40
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Riley Gavigan
15
5:23.30
TVSC
TVSC 500 Time Trials
4
Zakhar Trifonov
16
4:50.97
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Elke Ott
15
5:28.68
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Alex Liu
16
4:53.33
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
6
Angelina Harris
15
5:29.35
TVSC
TVSC 500 Time Trials
6
Justin Disanto
15
4:56.97
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Adriana Kamor
15
5:30.69
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Evan Barr
16
4:59.42
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Zoe Moon
16
5:33.16
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Sean Madden
15
5:00.58
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Anya Pabby
15
5:33.35
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Max Hardart
15
5:03.35
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Mackenzie Thomas
16
5:34.32
TVSC
TVSC 500 Time Trials
10
Nicholas Shopis
15
5:03.48
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Nicole Ramirez
15
5:36.94
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
11
George Kipshidze
16
5:05.79
SSC
SSC Fall Face Off
12
Sophia Burda
16
5:38.35
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Patrick Yan
15
5:09.57
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Kaitlin Hsieh
16
5:41.12
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Chester Pergan Iii
16
5:11.60
TVSC
TVSC 500 Time Trials
14
Jillian De Reyna
16
5:41.55
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Gio Ramirez
16
5:13.28
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Erin Quinlan
15
5:42.62
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Liam Loveless
16
5:14.05
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Nia Thomas
15
5:43.52
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Aleksandr Karachev
15
5:16.88
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Carolyn DeFranco
16
5:44.57
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Brian Veit
15
5:17.55
TVSC
TVSC 500 Time Trials
18
Emma Libohova
15
5:45.84
TVSC
TVSC 500 Time Trials
18
Robert Reining
16
5:18.27
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Lucy Bischof
16
5:47.23
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Raymond Dai
16
5:19.04
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Gabby Velazquez
16
5:47.65
SSC
SSC Fall Face Off
20
Brandon Wone
15
5:19.84
SSC
SSC Fall Face Off
21
Caitlin Elsasser
15
5:48.06
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Jake Bogen
16
5:20.37
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Ciara O'Hagan
15
5:51.45
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
John Benenati
15
5:20.62
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Isabelle Marone
15
5:51.73
SSC
SSC Fall Face Off
23
Marcus Chau
15
5:21.08
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Angelina Somma
15
5:52.46
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Jack Byrne
15
5:21.70
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Carlotta Piantanida
16
5:53.71
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Michael Faughnan
16
5:21.89
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
Girls   15-16   1000 Free
Boys   15-16   1000 Free
1
Francesca Arciniegas
15
11:17.21
COND
COND October Fall Festival
1
Daniel Trincher
15
10:19.53
COND
COND October Fall Festival
2
April Cook
16
11:35.74
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
2
Ian Liu
16
10:36.09
COND
COND October Fall Festival
3
Alexa Tyberg
15
12:03.00
CFJV
COND October Fall Festival
3
Justin Han
15
11:17.14
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
4
Sean Dennis
16
11:32.63
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
5
Stephen Chen
15
11:43.75
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
6
Aidan Fernandes
15
12:52.00
COND
COND October Fall Festival
Girls   15-16   1650 Free
Boys   15-16   1650 Free
1
Orla Egan
15
17:12.40
LGAC
FLY Distance Meet
1
Ryan Cui
15
16:56.74
LGAC
FLY Distance Meet
2
Sophia Mitchell
15
18:56.63
NYCC
FLY Distance Meet
2
Theodore Poncet
16
17:20.24
UN
FLY Distance Meet
3
Olivia Conlan
15
19:22.99
QNS
FLY Distance Meet
3
Sean Baldwin
16
17:41.97
NYCC
FLY Distance Meet
4
Briana Liew
15
20:57.23
UN
FLY Distance Meet
4
Ryan Zhang
15
17:58.42
LGAC
FLY Distance Meet
5
Bridget Dwyer
15
21:11.33
CIY
FLY Distance Meet
5
Omar Ebied
15
18:04.15
LGAC
FLY Distance Meet
6
Sarah Zhou
15
21:24.09
FLY
FLY Distance Meet
6
Gerald Deng
15
18:19.14
LGAC
FLY Distance Meet
7
Elli Leung
15
22:28.50
FLY
FLY Distance Meet
7
Benjamin Fox
16
18:22.34
FLY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
8
Tenzin Dawa
16
18:48.70
LGAC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
9
Michael McCloskey
16
19:12.38
FLY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
10
Kevin Zahariev
15
19:12.51
LGAC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
11
William Wu
16
19:23.53
LGAC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
12
Thomas Anich
15
19:33.70
FLY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
13
Nicholas Tung
15
19:36.67
QNS
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
14
Matthew Szell
16
20:45.37
NYCC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
15
Alexander Lee
16
20:46.77
FLY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
16
Joseph Espinal
15
20:59.02
FLY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
17
Robby Makatura
15
21:13.49
NYCC
FLY Distance Meet
Girls   15-16   100 Back
Boys   15-16   100 Back
1
Madison Petricevic
15
59.37
TRI
AGUA Swim For The Future
1
Covarrubias Covarrubias
15
51.18
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Charlotte Krevitt
16
1:00.18
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Matthew Fenlon
15
53.07
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Shamiya Guirre
15
1:00.51
TRI
AGUA Swim For The Future
3
Tristan Pragnell
15
53.66
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Diana Bates
16
1:00.78
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Max Kleyer
16
54.68
FREE
COND October Fall Festival
5
Sarah Sucher
16
1:01.00
MAKO
AGUA Swim For The Future
5
Ethan Law
15
56.50
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Francesca Arciniegas
15
1:01.33
COND
COND October Fall Festival
6
Sam Bellio
16
57.12
CFJV
COND October Fall Festival
7
Zoe Moon
16
1:01.68
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
7
George Kipshidze
16
57.56
SSC
SSC Fall Face Off
8
Riley Gavigan
15
1:01.79
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Youssef Elkhouly
15
57.61
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Maria Burtseva
16
1:02.36
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Harrison Pire
16
57.66
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Sophia Zhang
16
1:02.70
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Jonathan Choi
16
57.78
UN
AGUA Swim For The Future
11
Stella Meyerhoeffer
15
1:02.71
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
11
Nikita Zametko
16
58.22
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Miya Vitale
15
1:02.80
PATS
COND October Fall Festival
12
Chester Pergan Iii
16
58.45
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
13
Momoe Kawahara
15
1:02.95
AGUA
AGUA Swim For The Future
13
Penn Lee
15
58.46
UN
AGUA Swim For The Future
14
Deanna Caceres
15
1:03.17
YBAR
NBS Red, White & Blue
14
Justin Han
15
58.52
COND
COND October Fall Festival
15
Izzy Gualtiere
16
1:03.28
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
15
Nicholas Shopis
15
58.67
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Amanda Heinz
16
1:03.29
TS
SSC TYR September Sprint Meet
16
Daniel Trincher
15
58.70
COND
COND October Fall Festival
17
Kayla Shannon
16
1:03.35
GAEL
CT-GRYM October Invitational
17
Nicholas Evenko
15
58.81
UN
COND October Fall Festival
18
Sasha Uspenskaya
16
1:03.61
COND
COND October Fall Festival
18
Julien Legros
16
59.25
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Samantha Tan
15
1:03.92
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Justin Disanto
15
59.41
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Mackenzie Thomas
16
1:04.26
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Ryan Delfico
15
59.52
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
21
Hailey Nyquist
15
1:04.49
TRI
AGUA Swim For The Future
21
Evan Barr
16
59.66
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Emma Lee
16
1:04.79
UN
AGUA Swim For The Future
22
Robert Reining
16
59.79
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Amelia Butler
16
1:04.84
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Zachary Gingrass
16
59.85
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Helena Leroy
15
1:05.80
GAEL
CT-GRYM October Invitational
24
Ido Petel
16
59.86
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Kaitlin Hsieh
16
1:05.95
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
25
James Llewellyn
15
1:00.37
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
 
 
 
 
 
 
25
Michael Passante
15
1:00.37
FREE
COND October Fall Festival
Girls   15-16   200 Back
Boys   15-16   200 Back
1
Joy Jiang
15
2:10.27
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Max Kleyer
16
1:57.80
FREE
COND October Fall Festival
2
Riley Gavigan
15
2:11.57
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Brendan Williams
16
2:01.63
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Francesca Arciniegas
15
2:12.12
COND
COND October Fall Festival
3
Ethan Law
15
2:04.01
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Sasha Uspenskaya
16
2:12.35
COND
COND October Fall Festival
4
Chester Pergan Iii
16
2:07.33
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
Izzy Gualtiere
16
2:14.85
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Sam Bellio
16
2:07.47
CFJV
COND October Fall Festival
6
Kathryn Brady
15
2:15.28
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Aleksandr Karachev
15
2:07.78
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Miya Vitale
15
2:15.69
PATS
COND October Fall Festival
7
Nicholas Shopis
15
2:08.06
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Mackenzie Thomas
16
2:16.31
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Jake Bogen
16
2:08.65
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
9
Emily Gjertsen
16
2:18.50
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Daniel Trincher
15
2:09.61
COND
COND October Fall Festival
10
Maria Burtseva
16
2:18.51
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Nicholas Evenko
15
2:09.64
UN
COND October Fall Festival
11
Sarah Desiderio
15
2:19.81
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
11
Michael Kantar
15
2:10.90
COND
COND October Fall Festival
12
Trystan Ng
15
2:19.90
COND
COND October Fall Festival
12
Liam Naughton
15
2:11.27
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
13
Kaitlin Hsieh
16
2:20.02
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Evan Barr
16
2:11.60
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Angelina Harris
15
2:21.20
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Brian Veit
15
2:11.70
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
15
Nia Thomas
15
2:22.36
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Alex Rosado
16
2:11.75
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Helena Leroy
15
2:23.11
GAEL
CT-GRYM October Invitational
16
Zachary Gingrass
16
2:11.84
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Emily Rocco
15
2:23.37
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
17
Julien Legros
16
2:11.96
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
18
Lily Devaney
16
2:24.03
COND
COND October Fall Festival
18
Hanlin Wang
16
2:12.44
UN
COND October Fall Festival
19
Kaitlyn Devaney
15
2:25.34
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Eric Shopis
15
2:13.50
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Anna Callaghan
15
2:25.72
CFJV
COND October Fall Festival
20
Gio Ramirez
16
2:13.68
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Anna Prybylski
16
2:25.74
CFJV
COND October Fall Festival
21
Stephen Chen
15
2:13.69
COND
COND October Fall Festival
22
Kate Wohl
15
2:26.56
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
22
Mike Dowd
16
2:14.13
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Jillian De Reyna
16
2:27.16
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
James Pastore
15
2:14.81
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Sophia Chu
16
2:27.22
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Nikita Zametko
16
2:15.16
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Joanna Zhao
15
2:27.38
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Cameron Allan
16
2:16.26
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
Girls   15-16   100 Breast
Boys   15-16   100 Breast
1
Sydney Boals
15
1:08.75
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
1
Hunter Kim
16
1:00.50
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Courtney Moane
16
1:09.51
TRI
AGUA Swim For The Future
2
Ian Liu
16
1:00.66
COND
COND October Fall Festival
3
Amanda Heinz
16
1:09.53
TS
SSC TYR September Sprint Meet
3
Daniel Trincher
15
1:01.35
COND
COND October Fall Festival
4
Francesca Arciniegas
15
1:10.63
COND
COND October Fall Festival
4
Raymond Dai
16
1:02.34
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Angelina Zhang
16
1:10.79
AGUA
AGUA Swim For The Future
5
Taiyo De Jong
16
1:02.44
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Elke Ott
15
1:11.81
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Liam Loveless
16
1:02.60
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Mackenzie Thomas
16
1:12.58
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Justin Disanto
15
1:03.98
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Isabel Gormley
16
1:12.59
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Eric Kroon
16
1:04.11
TRI
AGUA Swim For The Future
9
Sophia Chu
16
1:12.71
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Henry Shemet
16
1:04.11
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Olivia Gargiulo
15
1:13.69
GAEL
CT-GRYM October Invitational
10
Michael Passante
15
1:04.49
FREE
COND October Fall Festival
11
Electa Norton
16
1:14.07
AGUA
AGUA Swim For The Future
11
Oisin O'Sullivan
16
1:05.00
SSC
SSC Fall Face Off
12
Trystan Ng
15
1:14.44
COND
COND October Fall Festival
12
George Kipshidze
16
1:05.19
SSC
SSC Fall Face Off
12
Maggie Donlevy
15
1:14.44
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
13
Adell Sabovic
16
1:05.20
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Gillian Camperlengo
15
1:14.56
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Justin Han
15
1:05.26
COND
COND October Fall Festival
15
Cara Cordova
15
1:14.87
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
15
Sean Madden
15
1:05.60
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Stella Chukwulozie
16
1:14.97
UN
AGUA Swim For The Future
16
Gerald Yavorsky
16
1:05.70
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Nicole Ramirez
15
1:15.04
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Hanlin Wang
16
1:05.95
UN
COND October Fall Festival
18
Malia Freedhand
16
1:15.31
AGUA
AGUA Swim For The Future
18
Alex Liu
16
1:06.14
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Kaitlin Blakeslee
15
1:15.48
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Brian Ma
15
1:06.64
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Emily Cohen
15
1:15.94
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Max Hardart
15
1:06.75
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Lauren Simmons
16
1:15.96
AGUA
AGUA Swim For The Future
21
TyQuann Walker
16
1:07.02
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Kasey Shashaty
16
1:16.03
TRI
AGUA Swim For The Future
22
Harrison Pire
16
1:07.09
AGUA
AGUA Swim For The Future
23
Tabitha Tatusko
15
1:16.49
PATS
COND October Fall Festival
23
Jack Duryea
15
1:07.10
EHY
AGUA Swim For The Future
24
Kaitlyn Ehlers
15
1:16.51
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Miki Mui
15
1:07.16
MAKO
AGUA Swim For The Future
25
Sasha Uspenskaya
16
1:16.55
COND
COND October Fall Festival
25
Austin Neuf
15
1:07.26
TS
SSC TYR September Sprint Meet
Girls   15-16   200 Breast
Boys   15-16   200 Breast
1
Francesca Arciniegas
15
2:28.69
COND
COND October Fall Festival
1
Ian Liu
16
2:12.37
COND
COND October Fall Festival
2
Elke Ott
15
2:33.81
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Hunter Kim
16
2:12.75
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Emily Gjertsen
16
2:33.94
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Raymond Dai
16
2:13.94
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Kyra Sommerstad
16
2:34.19
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Liam Loveless
16
2:19.52
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Grace Kujawski
16
2:34.27
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Sean Madden
15
2:20.50
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Emma Guarnieri
16
2:36.62
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
6
Max Hardart
15
2:21.19
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Isabella Fountain
16
2:44.53
COND
COND October Fall Festival
7
Alex Liu
16
2:21.89
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
8
Trystan Ng
15
2:44.79
COND
COND October Fall Festival
8
Hanlin Wang
16
2:24.54
UN
COND October Fall Festival
9
Tabitha Tatusko
15
2:44.95
PATS
COND October Fall Festival
9
TyQuann Walker
16
2:25.99
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Kaitlin Blakeslee
15
2:47.17
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Sean Dennis
16
2:27.72
COND
COND October Fall Festival
11
Brianna Garofolo
15
2:47.21
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
11
Wyatt Yates
16
2:27.98
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
12
Olivia Gargiulo
15
2:47.52
GAEL
CT-GRYM October Invitational
12
Brendan Lee
16
2:29.42
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Caroline McGrath
15
2:48.15
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
David Kantar
15
2:30.01
COND
COND October Fall Festival
14
Livia Casalaina
15
2:50.19
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Alexander Steele
15
2:31.12
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Emily Cohen
15
2:51.10
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Robert Reining
16
2:31.26
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Calianne Keane
16
2:52.62
LIE
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
16
Jon Stanzione
15
2:32.74
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Isabela Cuya
16
2:54.74
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Marcus Chau
15
2:33.96
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Emma Libohova
15
2:56.83
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Stephen Chen
15
2:35.07
COND
COND October Fall Festival
19
Isabela Londono
15
2:58.93
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
19
Eric Del Rosario
15
2:35.44
PATS
COND October Fall Festival
20
April Cook
16
3:00.21
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Liam Naughton
15
2:36.03
UN
BGNW Marlins Harvest Festival
21
Anna Hallac
15
3:03.12
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
21
Noah Falbaum
16
2:37.53
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
22
Alana Rabinowitz
16
3:03.34
CFJV
COND October Fall Festival
22
Kyle Sung
15
2:39.07
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Alyssa Laurenceau
16
3:05.56
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
23
John Benenati
15
2:41.20
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Ofelia Valadez
16
3:09.27
APEX
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Julien Legros
16
2:44.06
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
25
Alana Neria
16
3:10.30
ST
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Jake Bogen
16
2:44.22
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
Girls   15-16   100 Fly
Boys   15-16   100 Fly
1
Joy Jiang
15
57.30
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Ethan Law
15
52.29
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Charlotte Krevitt
16
59.34
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Adell Sabovic
16
53.97
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Isabel Gormley
16
59.54
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Robert Reining
16
54.04
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
4
Elke Ott
15
1:00.33
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Taiyo De Jong
16
54.18
AGUA
AGUA Swim For The Future
5
Francesca Arciniegas
15
1:00.37
COND
COND October Fall Festival
5
Yugo Tsukikawa
16
54.60
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Kristen Gullickson
16
1:00.70
TRI
AGUA Swim For The Future
6
Ian Liu
16
54.95
COND
COND October Fall Festival
7
Sydney Boals
15
1:00.72
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Penn Lee
15
55.06
UN
AGUA Swim For The Future
8
Zoe Moon
16
1:01.34
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Kai Yamamoto
16
55.07
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Bella Chiulli
15
1:01.39
COND
COND October Fall Festival
9
Kyle Cornish
16
55.42
LBA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
10
Sarah Sucher
16
1:01.43
MAKO
AGUA Swim For The Future
10
Jonathan Choi
16
55.81
UN
AGUA Swim For The Future
11
Sophia Swanson
15
1:01.80
EHY
AGUA Swim For The Future
11
Eugenio Massari
16
56.31
AGUA
AGUA Swim For The Future
12
Lola Foley
15
1:01.90
TS
SSC TYR September Sprint Meet
12
Youssef Elkhouly
15
56.43
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Gillian Camperlengo
15
1:01.94
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Max Kleyer
16
56.56
FREE
COND October Fall Festival
14
Amanda Heinz
16
1:02.46
TS
SSC TYR September Sprint Meet
14
Andrew Spina
16
56.95
SSC
SSC Fall Face Off
15
Gabby Velazquez
16
1:02.54
SSC
SSC Fall Face Off
15
David Kantar
15
57.07
COND
COND October Fall Festival
16
Riley Gavigan
15
1:02.84
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
16
Gabriele Lunardi
15
57.15
AGUA
AGUA Swim For The Future
17
Hailey Nyquist
15
1:02.93
TRI
AGUA Swim For The Future
17
George Kipshidze
16
57.59
SSC
SSC Fall Face Off
18
Anya Pabby
15
1:02.97
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Nikita Zametko
16
57.65
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Sinceraty Alexander
15
1:03.07
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Nicholas Shopis
15
57.85
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Maggie Donlevy
15
1:03.50
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
20
Charlie Cusumano
15
57.90
TRI
AGUA Swim For The Future
21
Maya Milrod
16
1:03.61
AGUA
AGUA Swim For The Future
21
Oisin O'Sullivan
16
57.97
SSC
SSC Fall Face Off
22
Robyn Lemieux
16
1:03.80
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Daniel Trincher
15
57.99
COND
COND October Fall Festival
23
Mackenzie Thomas
16
1:03.83
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
23
Michael Dwyer
15
58.00
COND
COND October Fall Festival
24
Kymora Corbett
15
1:03.85
MAKO
AGUA Swim For The Future
24
Kerry Cassidy
15
58.15
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Tyler DiMarco
15
1:04.10
AGUA
AGUA Swim For The Future
25
Matthew Gordon
16
58.34
AGUA
AGUA Swim For The Future
Girls   15-16   200 Fly
Boys   15-16   200 Fly
1
Elke Ott
15
2:12.68
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Ian Liu
16
2:00.87
COND
COND October Fall Festival
2
Zoe Moon
16
2:13.04
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
David Kantar
15
2:08.03
COND
COND October Fall Festival
3
Kyra Sommerstad
16
2:14.10
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Jake Bogen
16
2:11.95
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
4
Gillian Camperlengo
15
2:18.81
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Michael Dwyer
15
2:14.21
COND
COND October Fall Festival
5
Mackenzie Thomas
16
2:19.54
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
Eli Meron
15
2:14.47
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Riley Gavigan
15
2:22.38
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Chester Pergan Iii
16
2:15.10
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Brenna Horan
15
2:22.65
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Michael Falcone
15
2:16.26
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Caitlin Elsasser
15
2:31.84
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Kasper Buchen
15
2:19.59
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Maria Burtseva
16
2:33.97
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Michael Messina
16
2:21.72
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
10
April Cook
16
2:37.48
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
10
Jose Contreras
16
2:43.49
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
11
Genesis Contreras
16
2:48.22
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
12
Joi Clark
16
2:52.73
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
Girls   15-16   200 IM
Boys   15-16   200 IM
1
Kyra Sommerstad
16
2:10.18
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
1
Tristan Pragnell
15
2:01.69
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Diana Bates
16
2:10.53
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Eric Kroon
16
2:06.07
TRI
AGUA Swim For The Future
3
Sydney Boals
15
2:11.81
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Alex Liu
16
2:06.51
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
4
Kristen Gullickson
16
2:11.93
TRI
AGUA Swim For The Future
4
Christopher Lai
15
2:10.16
UN
AGUA Swim For The Future
5
Madison Petricevic
15
2:13.94
TRI
AGUA Swim For The Future
5
Robert Reining
16
2:10.31
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
6
Angelina Zhang
16
2:16.06
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Michael Dwyer
15
2:14.54
COND
COND October Fall Festival
7
Shamiya Guirre
15
2:16.61
TRI
AGUA Swim For The Future
7
Matt Merone
16
2:15.14
COND
COND October Fall Festival
8
Kathryn Brady
15
2:17.76
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
8
Chester Pergan Iii
16
2:15.43
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Courtney Moane
16
2:18.78
TRI
AGUA Swim For The Future
9
Daniel Wankowicz
16
2:15.66
TRI
AGUA Swim For The Future
10
Sasha Uspenskaya
16
2:19.44
COND
COND October Fall Festival
10
Kasper Buchen
15
2:15.79
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Mackenzie Thomas
16
2:20.94
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
James Pastore
15
2:16.30
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
12
Nicole Ramirez
15
2:21.11
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Jake Bogen
16
2:16.65
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
13
Sinceraty Alexander
15
2:21.22
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
13
Martin Chapman
16
2:16.79
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Carolyn Casey
15
2:21.73
AGUA
AGUA Swim For The Future
14
Eric Del Rosario
15
2:17.35
PATS
COND October Fall Festival
15
Robyn Lemieux
16
2:21.87
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Jack Henry Whalen
16
2:17.67
CFJV
COND October Fall Festival
16
Mia Stroub
15
2:22.67
WISC
SSC Fall Face Off
16
Seamus Hally
15
2:17.98
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Emily Rocco
15
2:22.70
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
17
Stephen Pearce
16
2:18.10
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Gabby Velazquez
16
2:23.65
SSC
SSC Fall Face Off
18
Michael Kantar
15
2:18.74
COND
COND October Fall Festival
19
Isabelle Marone
15
2:24.20
SSC
SSC Fall Face Off
19
James Llewellyn
15
2:19.55
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Olivia Gargiulo
15
2:24.75
GAEL
CT-GRYM October Invitational
20
Kiko Louis-Charles
15
2:19.78
WEST
WEST Season Starter TT Quack Sp
21
Brenna Horan
15
2:25.19
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
21
Jack Byrne
15
2:20.20
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
22
Samantha Tan
15
2:25.28
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
22
Kush Patel
15
2:21.54
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Kaitlin Callaghan
15
2:25.40
TRI
AGUA Swim For The Future
23
Leo Betcher
16
2:24.28
NBS
NBS Red, White & Blue
24
Deanna Caceres
15
2:25.51
YBAR
NBS Red, White & Blue
24
Iliriana Celaj
16
2:24.79
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
25
Danielle Eforo
15
2:25.96
GAEL
CT-GRYM October Invitational
25
Yash More
15
2:25.99
AGUA
AGUA Swim For The Future
Girls   15-16   400 IM
Boys   15-16   400 IM
1
Joy Jiang
15
4:41.20
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Matthew Fenlon
15
4:02.63
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Emily Gjertsen
16
4:43.50
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Yugo Tsukikawa
16
4:08.82
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Elke Ott
15
4:47.17
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Hunter Kim
16
4:17.91
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Gillian Camperlengo
15
4:48.61
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Alex Liu
16
4:22.38
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
5
Zoe Moon
16
4:51.57
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Sean Madden
15
4:27.65
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Anya Pabby
15
4:56.92
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Raymond Dai
16
4:28.05
UN
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Emma Guarnieri
16
4:59.33
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
7
Tyler Lee
15
4:29.71
NYCC
FLY Distance Meet
8
Grace Kujawski
16
4:59.66
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Justin Disanto
15
4:30.41
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Maggie Donlevy
15
5:03.53
CIY
FLY Distance Meet
9
Youssef Elkhouly
15
4:33.30
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Kaitlin Hsieh
16
5:08.72
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Max Hardart
15
4:35.25
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
11
April Cook
16
5:12.15
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
11
Brian Baldwin
15
4:35.89
NYCC
FLY Distance Meet
12
Casey Bice
15
5:12.61
UN
FLY Distance Meet
12
Sandon Karinsky
16
4:37.14
QNS
FLY Distance Meet
13
Candela Sandoval
15
5:12.94
QNS
FLY Distance Meet
13
Patrick Yan
15
4:37.84
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Germayne Chau
15
5:13.53
CIY
FLY Distance Meet
14
Robert Reining
16
4:37.86
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Caroline McGrath
15
5:15.75
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Daniel Vasilkoff
15
4:38.84
NYCC
FLY Distance Meet
16
Michelle Kwon
15
5:20.90
FLY
FLY Distance Meet
16
David Kantar
15
4:40.15
COND
COND October Fall Festival
17
Cara Cordova
15
5:21.85
CIY
FLY Distance Meet
17
Aleksandr Karachev
15
4:40.77
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Emily Cohen
15
5:22.36
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Liam Loveless
16
4:41.40
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Carlotta Piantanida
16
5:22.81
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Jake Bogen
16
4:41.62
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Christina Caminiti
15
5:23.12
CIY
FLY Distance Meet
20
Nikita Zametko
16
4:42.74
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Inga Edwards
15
5:28.14
NYCC
FLY Distance Meet
21
Matthew Loftus
16
4:43.07
CIY
FLY Distance Meet
22
Devon Karabees-Lamer
15
5:30.03
NYCC
FLY Distance Meet
21
Stan Stevens
15
4:43.07
NYCC
FLY Distance Meet
23
Molly Finn
15
5:37.96
NYCC
FLY Distance Meet
23
Osmond Wan
15
4:45.90
QNS
FLY Distance Meet
24
Alanna Chen
15
5:39.76
CIY
FLY Distance Meet
24
Joe Brennan
15
4:49.54
CIY
FLY Distance Meet
25
Mackenzie Storrs
16
5:46.24
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Gio Ramirez
16
4:50.67
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   17-18   50 Free
Boys   17-18   50 Free
1
Danielle Cianciotto
17
25.63
FREE
COND October Fall Festival
1
Justin Meyn
17
21.69
TS
SSC TYR September Sprint Meet
2
Alisa Fominykh
17
25.92
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Ryan Nikolic
17
22.58
PATS
COND October Fall Festival
3
Jocelyn Fisher
17
25.98
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Trenton Burr
17
22.97
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
4
Julia Renna
17
26.29
SSC
SSC TYR September Sprint Meet
4
Sasha Koch
17
23.05
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Kimberly Jogis
17
26.49
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Sean Roudnitsky
17
23.07
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Katie Dennin
17
26.55
TS
SSC TYR September Sprint Meet
6
Kyle Staubi
17
23.12
NDAC
NDAC Season Starter Sprint Pent
7
Moca Tanaka
17
27.11
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Kevin Xu
17
23.15
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
8
Rachelle Casement
17
27.17
FA
SSC TYR September Sprint Meet
8
Ian Fitzpatrick
17
23.18
TS
SSC TYR September Sprint Meet
9
Ida Henriksson
17
27.19
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Jared Copeland
17
23.28
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Emily McDonnell
17
27.41
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
10
Kabir Randhawa
17
23.33
TS
SSC TYR September Sprint Meet
11
Emily Pence
17
27.43
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
11
Jason Cruz
17
23.34
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Raina Thomas
17
27.52
PATS
COND October Fall Festival
12
Andrew Hunt
17
23.35
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
13
Catherine Zhu
17
27.57
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
13
Janis Kirsis
17
23.42
COND
COND October Fall Festival
14
Lea Frenkel
17
27.59
CFJV
COND October Fall Festival
14
Ian Ackerman
17
23.46
NBS
NBS Red, White & Blue
15
Kimberly Simpfenderfer
17
27.62
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Kyle Spencer
17
23.65
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Margaret Victory
17
27.69
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
16
Dylan Champagne
17
23.70
TS
SSC TYR September Sprint Meet
17
Kirsten Giovanniello
17
27.98
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Dylan Macejko
17
23.71
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
18
Lexi Benfante
17
28.32
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Christopher Ivanov
17
23.72
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Christina Pan
17
28.65
GATE
NCAC September First Sprint Mee
19
Marc Stern
17
23.84
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Kylie Kramer
17
28.66
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
20
Spencer Griffin
17
23.89
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
21
Emily Talamas
17
28.89
GAEL
CT-GRYM October Invitational
21
Felix Luo
17
23.90
TS
SSC TYR September Sprint Meet
22
Josie Holman
17
28.95
PATS
COND October Fall Festival
22
Jack Cimorelli
17
23.91
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Kelly Donlevy
17
29.41
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
22
Nathan Huang
17
23.91
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Sydney Ford
17
29.54
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Michael Stoski
17
23.97
HAA
SSC TYR September Sprint Meet
25
Taylor Geis
17
29.80
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Owen Rowlands
17
24.15
NBS
NBS Red, White & Blue
Girls   17-18   100 Free
Boys   17-18   100 Free
1
Rachelle Casement
17
57.94
FA
LIAC Saturday in October
1
Christian Moy
17
48.62
MAKO
AGUA Swim For The Future
2
Kimberly Simpfenderfer
17
58.12
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
2
Ethan McCormac
17
48.96
EHY
AGUA Swim For The Future
3
Oona Foulser
17
58.41
EHY
AGUA Swim For The Future
3
Kyle Staubi
17
50.12
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
4
Hannah Nyquist
17
59.00
TRI
AGUA Swim For The Future
4
Ryan Nikolic
17
50.24
PATS
COND October Fall Festival
5
Deirdre McCafferty
17
59.68
TRI
AGUA Swim For The Future
5
Bodie Ibrahim
17
50.25
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Emily McDonnell
17
59.93
LBA
SSC TYR September Sprint Meet
6
Anthony Melchore
17
50.36
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Kylie Kramer
17
1:00.57
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Sasha Koch
17
50.52
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
8
Teresa LaPointe
17
1:00.94
TRI
AGUA Swim For The Future
8
Janis Kirsis
17
50.65
COND
COND October Fall Festival
9
Lea Frenkel
17
1:01.27
CFJV
COND October Fall Festival
9
Asher Stukelman
17
50.71
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Olivia Ting
17
1:01.62
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Jonathan Kroon
17
50.82
TRI
AGUA Swim For The Future
11
Mikayla Bonner
17
1:01.78
UN
NBS Red, White & Blue
11
Jason Cruz
17
51.46
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Jocelyn Fisher
17
1:02.95
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Ian Ackerman
17
51.54
NBS
NBS Red, White & Blue
13
Delia Corridon
17
1:03.33
AGUA
AGUA Swim For The Future
13
Tim Kanaley
18
51.62
IA
LIAC Saturday in October
14
Hannah Schneider
17
1:03.52
BKR
AGUA Swim For The Future
14
Ryan Duryea
17
51.92
EHY
AGUA Swim For The Future
15
Sophie Johanson
17
1:04.57
GAEL
CT-GRYM October Invitational
14
Rene Hernandez
17
51.92
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Alex Feigin
17
1:04.58
AGUA
AGUA Swim For The Future
16
Kevin Xu
17
52.01
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Amelia Monica
17
1:05.38
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Kai Kumeno
17
52.31
AGUA
AGUA Swim For The Future
18
Abigail Gash
17
1:05.52
PATS
COND October Fall Festival
17
Kyle Spencer
17
52.31
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Alice Dauchez
17
1:05.58
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Ethan Park
17
52.46
AGUA
AGUA Swim For The Future
20
Irene Segone
17
1:06.04
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Jack Cimorelli
17
52.54
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Serena Minca
17
1:06.37
QNS
AGUA Swim For The Future
21
Dylan Macejko
17
52.57
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Josephine Steenbergen
17
1:06.91
AGUA
AGUA Swim For The Future
22
Joan Delgado
17
52.65
EHY
AGUA Swim For The Future
23
Chrysmine Wong
17
1:06.95
SS
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Chris Garcia
17
52.67
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
24
Emma Skoglund
17
1:07.54
SSL
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
24
Owen Rowlands
17
53.13
NBS
NBS Red, White & Blue
25
Carlie Relyea
17
1:09.94
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
25
Jesse Duval
17
53.25
FREE
COND October Fall Festival
Girls   17-18   200 Free
Boys   17-18   200 Free
1
Danielle Cianciotto
17
1:59.44
FREE
COND October Fall Festival
1
Asher Stukelman
17
1:49.65
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Moca Tanaka
17
2:03.78
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Jared Copeland
17
1:54.44
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Kylie Kramer
17
2:05.55
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
3
Sasha Koch
17
1:54.85
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
4
Kirsten Giovanniello
17
2:06.06
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Kevin Xu
17
1:55.68
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
Ida Henriksson
17
2:08.67
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Tim Kanaley
18
1:55.69
IA
LIAC Saturday in October
6
Margaret Victory
17
2:09.07
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Dylan Macejko
17
1:56.51
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Josie Holman
17
2:10.85
PATS
COND October Fall Festival
7
Jason Cruz
17
1:57.94
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
8
Catherine Zhu
17
2:13.97
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
8
Jesse Duval
17
1:58.13
FREE
COND October Fall Festival
9
Emily Talamas
17
2:17.33
GAEL
CT-GRYM October Invitational
9
Andrew Nazareno
17
1:58.71
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Sydney Ford
17
2:18.08
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Kyle Staubi
17
1:59.78
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
11
Kelly Donlevy
17
2:22.84
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
11
Chris Garcia
17
2:00.35
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Irene Segone
17
2:23.52
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Anthony Toskas
17
2:00.53
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
13
Ayanna Belmar
17
2:41.89
YMID
BGNW Marlins Harvest Festival
13
Nathan Huang
17
2:01.12
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
 
 
 
 
 
 
14
Thomas Holman
17
2:01.49
PATS
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
15
Kenny Ruiz
18
2:01.53
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
16
Kyle Spencer
17
2:01.68
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
17
Matteo Rizzi
17
2:02.97
PATS
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
18
Ryan Nikolic
17
2:03.29
PATS
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
19
Andrew Ruan
17
2:03.62
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
20
Andrew Torri
17
2:03.85
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
21
Will O'Connor
17
2:03.93
GAEL
CT-GRYM October Invitational
 
 
 
 
 
 
22
Eddie Geraghty
17
2:04.10
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
23
Henry Blair
17
2:06.09
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
 
 
 
 
 
 
24
Louis Quinn
17
2:06.77
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
25
Luca Sodi
17
2:07.74
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
Girls   17-18   500 Free
Boys   17-18   500 Free
1
Jocelyn Fisher
17
5:13.33
TVSC
TVSC 500 Time Trials
1
Asher Stukelman
17
4:58.14
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Julia Renna
17
5:47.33
SSC
SSC Fall Face Off
2
Jared Copeland
17
5:08.36
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Mikayla Bonner
17
5:51.66
UN
NBS Red, White & Blue
3
Anthony Melchore
17
5:11.51
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
4
Andrew Nazareno
17
5:19.78
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
5
Chris Garcia
17
5:22.18
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
6
Matt Ely
17
5:30.23
SSC
SSC Fall Face Off
 
 
 
 
 
 
7
Kyle Staubi
17
5:32.66
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
8
Kenny Ruiz
18
5:38.98
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
9
Jason Cruz
17
5:44.85
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
10
Andrew Ruan
17
5:50.40
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
11
Sean Combs
17
6:07.33
SSC
SSC Fall Face Off
Girls   17-18   1000 Free
Boys   17-18   1000 Free
1
Ryan Evangelista
17
10:46.86
COND
COND October Fall Festival
1
Janis Kirsis
17
10:14.79
COND
COND October Fall Festival
Girls   17-18   1650 Free
Boys   17-18   1650 Free
1
Bridget Montgomery
17
19:01.68
QNS
FLY Distance Meet
1
William McNamara
17
18:53.98
QNS
FLY Distance Meet
2
Eva Guo
17
19:53.84
LGAC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
Girls   17-18   100 Back
Boys   17-18   100 Back
1
Danielle Cianciotto
17
1:00.85
FREE
COND October Fall Festival
1
Kyle Staubi
17
56.50
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
2
Julia Renna
17
1:02.36
SSC
SSC Fall Face Off
2
Janis Kirsis
17
56.73
COND
COND October Fall Festival
3
Lauren Eng
17
1:02.65
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Phill Volaski
17
56.84
PATS
COND October Fall Festival
4
Kimberly Jogis
17
1:02.96
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Ryan Nikolic
17
57.38
PATS
COND October Fall Festival
5
Kimberly Simpfenderfer
17
1:03.43
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
5
Dylan Rhee
17
57.53
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Hannah Nyquist
17
1:03.61
TRI
AGUA Swim For The Future
6
Yutaro Sahara
18
58.07
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Moca Tanaka
17
1:04.02
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Jack Cimorelli
17
58.15
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
8
Lea Frenkel
17
1:04.83
CFJV
COND October Fall Festival
8
Asher Stukelman
17
58.79
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Alisa Fominykh
17
1:05.24
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
9
Tim Kanaley
18
58.92
IA
LIAC Saturday in October
10
Audrey Orange
17
1:06.41
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Thomas Holman
17
58.97
PATS
COND October Fall Festival
11
Olivia Ting
17
1:07.45
AGUA
AGUA Swim For The Future
11
Jason Cruz
17
59.22
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Rachelle Casement
17
1:08.48
FA
LIAC Saturday in October
12
Dylan Ng
17
59.29
MAKO
AGUA Swim For The Future
13
Kirsten Giovanniello
17
1:08.84
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
13
Matteo Rizzi
17
59.62
PATS
COND October Fall Festival
14
Kylie Kramer
17
1:10.51
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Varun Khanna
18
1:00.81
AGUA
AGUA Swim For The Future
15
Ida Henriksson
17
1:10.69
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
15
Jesse Duval
17
1:01.20
FREE
COND October Fall Festival
16
Oona Foulser
17
1:11.10
EHY
AGUA Swim For The Future
16
Luca Sodi
17
1:01.35
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
17
Sophie Johanson
17
1:11.39
GAEL
CT-GRYM October Invitational
17
Joan Delgado
17
1:01.59
EHY
AGUA Swim For The Future
18
Teresa LaPointe
17
1:11.75
TRI
AGUA Swim For The Future
18
Marc Stern
17
1:01.67
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Margaret Victory
17
1:12.79
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
19
Andrew Nazareno
17
1:02.77
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
20
Amelia Monica
17
1:12.88
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Eddie Geraghty
17
1:02.89
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
21
Serena Minca
17
1:14.99
QNS
AGUA Swim For The Future
21
Ian Ackerman
17
1:03.26
NBS
NBS Red, White & Blue
22
Abigail Gash
17
1:15.66
PATS
COND October Fall Festival
22
Matt Ely
17
1:03.94
SSC
SSC Fall Face Off
23
Emma Skoglund
17
1:17.22
SSL
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Will O'Connor
17
1:03.99
GAEL
CT-GRYM October Invitational
24
Sydney Ford
17
1:18.19
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
24
Christopher Ivanov
17
1:04.08
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
25
Rachel Chan
17
1:18.72
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
25
Owen Rowlands
17
1:04.09
NBS
NBS Red, White & Blue
Girls   17-18   200 Back
Boys   17-18   200 Back
1
Kimberly Jogis
17
2:12.03
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Janis Kirsis
17
2:00.74
COND
COND October Fall Festival
2
Kimberly Simpfenderfer
17
2:18.51
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
2
Phill Volaski
17
2:01.41
PATS
COND October Fall Festival
3
Lea Frenkel
17
2:22.19
CFJV
COND October Fall Festival
3
Dylan Macejko
17
2:07.21
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Raina Thomas
17
2:26.08
PATS
COND October Fall Festival
4
Thomas Holman
17
2:08.34
PATS
COND October Fall Festival
5
Josie Holman
17
2:26.10
PATS
COND October Fall Festival
5
Matteo Rizzi
17
2:09.82
PATS
COND October Fall Festival
6
Sarah Campbell
17
2:33.81
LIE
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Anthony Melchore
17
2:11.34
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Emily Talamas
17
2:37.57
GAEL
CT-GRYM October Invitational
7
Andrew Nazareno
17
2:15.00
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Irene Segone
17
2:39.28
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
8
Jesse Duval
17
2:15.07
FREE
COND October Fall Festival
9
Rachel Chan
17
2:47.47
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
9
Chris Garcia
17
2:15.23
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
10
Hannah Nemerever
17
2:55.94
CFJV
COND October Fall Festival
10
Eddie Geraghty
17
2:15.26
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
11
Noah Mond
17
2:15.72
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
 
 
 
 
 
 
12
Matthew Chan
17
2:16.30
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
 
 
 
 
 
 
13
Will O'Connor
17
2:21.49
GAEL
CT-GRYM October Invitational
 
 
 
 
 
 
14
Andrew Sallusto
17
2:22.19
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
15
Christopher Ivanov
17
2:23.07
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
16
Richie Bialik
18
2:45.88
COND
COND October Fall Festival
Girls   17-18   100 Breast
Boys   17-18   100 Breast
1
Danielle Cianciotto
17
1:07.15
FREE
COND October Fall Festival
1
Jack Casey
17
59.41
TS
SSC TYR September Sprint Meet
2
Jocelyn Fisher
17
1:09.96
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
2
Jack Cimorelli
17
1:03.04
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
3
Audrey Orange
17
1:11.31
AGUA
AGUA Swim For The Future
3
Jason Cruz
17
1:04.57
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
4
Betsey Bennett
17
1:12.77
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Andrew Sallusto
17
1:05.35
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
5
Emily Pence
17
1:15.34
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
5
Owen Rowlands
17
1:05.38
NBS
NBS Red, White & Blue
6
Luiza Silveira
17
1:15.94
AGUA
AGUA Swim For The Future
6
Janis Kirsis
17
1:05.54
COND
COND October Fall Festival
7
Julia Renna
17
1:16.42
SSC
SSC Fall Face Off
7
Ian Fitzpatrick
17
1:05.65
TS
SSC TYR September Sprint Meet
8
Rachelle Casement
17
1:17.09
FA
LIAC Saturday in October
8
Nicholas Wen
17
1:06.45
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Lea Frenkel
17
1:17.46
CFJV
COND October Fall Festival
9
Sasha Koch
17
1:06.77
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
10
Kimberly Simpfenderfer
17
1:18.97
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
10
Kyle Spencer
17
1:06.99
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
11
Josephine Steenbergen
17
1:20.20
AGUA
AGUA Swim For The Future
11
Ryan Nikolic
17
1:07.11
PATS
COND October Fall Festival
12
Irene Segone
17
1:21.58
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
12
Jack Dillon
17
1:07.31
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
13
Kelly Donlevy
17
1:21.68
CIY
AP-CIY Blue Green Meet
13
Phill Volaski
17
1:07.35
PATS
COND October Fall Festival
14
Sarah Campbell
17
1:21.77
LIE
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
14
Ryan Duryea
17
1:07.59
EHY
AGUA Swim For The Future
15
Raina Thomas
17
1:21.81
PATS
COND October Fall Festival
15
Kevin Xu
17
1:07.83
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
16
Kylie Kramer
17
1:24.46
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
16
Dylan Porges
18
1:07.92
AGUA
AGUA Swim For The Future
17
Lexi Benfante
17
1:25.01
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
17
Kenny Ruiz
18
1:08.09
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Chrysmine Wong
17
1:25.71
SS
BAD Fall Kick-Off Invite
18
Brett Perlmutter
18
1:08.34
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
19
Amelia Monica
17
1:26.04
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Howie Lin
17
1:08.64
AGUA
AGUA Swim For The Future
20
Oona Foulser
17
1:26.56
EHY
AGUA Swim For The Future
20
Matteo Rizzi
17
1:08.91
PATS
COND October Fall Festival
21
Carlie Relyea
17
1:28.51
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
21
Anthony Melchore
17
1:09.35
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
22
Rachel Chan
17
1:31.87
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
22
Vincent Agostino
17
1:09.52
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
23
Taylor Geis
17
1:34.56
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
23
Michael Muroff
17
1:09.68
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
24
Hannah Nemerever
17
1:45.30
CFJV
COND October Fall Festival
24
Kyle Staubi
17
1:09.93
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
25
Dylan Champagne
17
1:10.06
TS
SSC TYR September Sprint Meet
Girls   17-18   200 Breast
Boys   17-18   200 Breast
1
Danielle Cianciotto
17
2:27.07
FREE
COND October Fall Festival
1
Janis Kirsis
17
2:27.24
COND
COND October Fall Festival
2
Moca Tanaka
17
2:37.71
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Jason Cruz
17
2:29.31
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
3
Catherine Zhu
17
2:47.18
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
3
Jack Dillon
17
2:29.49
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
4
Kimberly Simpfenderfer
17
2:52.75
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
4
Marc Stern
17
2:31.16
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
5
Rebecca Muroff
17
2:58.27
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
Vincent Agostino
17
2:33.17
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Sydney Ford
17
2:58.59
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
6
Louis Quinn
17
2:37.09
COND
COND October Fall Festival
7
Rachel Chan
17
3:16.83
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Matthew Chan
17
2:41.46
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
 
 
 
 
 
 
8
Andrew Ruan
17
2:44.87
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
9
Liam White
17
2:53.73
PATS
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
10
Chris Sapara
17
2:56.99
FREE
COND October Fall Festival
Girls   17-18   100 Fly
Boys   17-18   100 Fly
1
Jocelyn Fisher
17
1:00.35
UN
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
1
Christian Moy
17
51.93
MAKO
AGUA Swim For The Future
2
Lauren Eng
17
1:01.13
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Ethan McCormac
17
54.24
EHY
AGUA Swim For The Future
3
Julia Renna
17
1:02.93
SSC
SSC Fall Face Off
3
Dylan Rhee
17
54.85
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Alisa Fominykh
17
1:04.25
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Nicholas Wen
17
54.92
AGUA
AGUA Swim For The Future
5
Luiza Silveira
17
1:04.40
AGUA
AGUA Swim For The Future
5
Jared Copeland
17
55.21
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
6
Hannah Nyquist
17
1:04.59
TRI
AGUA Swim For The Future
6
Sean Roudnitsky
17
55.22
MPNY
BAD Fall Kick-Off Invite
7
Rachelle Casement
17
1:05.03
FA
SSC TYR September Sprint Meet
7
Yutaro Sahara
18
55.64
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Betsey Bennett
17
1:06.05
AGUA
AGUA Swim For The Future
8
Bodie Ibrahim
17
55.86
AGUA
AGUA Swim For The Future
9
Kimberly Simpfenderfer
17
1:06.07
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
9
Jack Dillon
17
56.08
TVSC
SSC TYR September Sprint Meet
10
Delia Corridon
17
1:06.97
AGUA
AGUA Swim For The Future
10
Ryan Nikolic
17
56.34
PATS
COND October Fall Festival
11
Alice Dauchez
17
1:07.99
AGUA
AGUA Swim For The Future
11
Kevin Xu
17
56.60
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Kiersten Clancy
17
1:08.45
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Kyle Staubi
17
56.97
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
13
Deirdre McCafferty
17
1:08.92
TRI
AGUA Swim For The Future
13
Kyle Spencer
17
57.56
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Irene Segone
17
1:08.95
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
14
Kai Kumeno
17
57.87
AGUA
AGUA Swim For The Future
15
Alex Feigin
17
1:10.89
AGUA
AGUA Swim For The Future
15
Kenny Ruiz
18
58.17
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Mikayla Bonner
17
1:11.07
UN
NBS Red, White & Blue
16
Dylan Macejko
17
58.27
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
17
Lea Frenkel
17
1:11.24
CFJV
COND October Fall Festival
17
Jason Cruz
17
58.55
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
18
Hannah Schneider
17
1:14.13
BKR
AGUA Swim For The Future
18
Howie Lin
17
58.73
AGUA
AGUA Swim For The Future
19
Amelia Monica
17
1:15.97
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
19
Nathan Huang
17
58.80
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
20
Carlie Relyea
17
1:19.60
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
20
Ethan Park
17
59.14
AGUA
AGUA Swim For The Future
 
 
 
 
 
 
21
Sasha Koch
17
59.17
BGNW
BGNW Marlins Harvest Festival
 
 
 
 
 
 
22
Michael Fiumefreddo
17
59.41
TRI
AGUA Swim For The Future
 
 
 
 
 
 
23
Joan Delgado
17
59.45
EHY
AGUA Swim For The Future
 
 
 
 
 
 
24
Jack Cimorelli
17
1:00.08
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
25
Matthew Chan
17
1:00.16
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
Girls   17-18   200 Fly
Boys   17-18   200 Fly
1
Kimberly Jogis
17
2:12.00
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Jared Copeland
17
2:04.84
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Kimberly Simpfenderfer
17
2:28.15
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
2
Asher Stukelman
17
2:05.46
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Irene Segone
17
2:39.01
YFD
BAD Fall Kick-Off Invite
3
Jack Dillon
17
2:07.63
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
 
 
 
 
 
 
4
Kenny Ruiz
18
2:09.59
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
5
Vincent Agostino
17
2:16.78
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
6
Andrew Nazareno
17
2:16.92
LIAC
BAD Fall Kick-Off Invite
 
 
 
 
 
 
7
Jason Cruz
17
2:17.02
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
8
Brendan Gurevich
17
2:49.39
LIE
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
Girls   17-18   200 IM
Boys   17-18   200 IM
1
Danielle Cianciotto
17
2:10.77
FREE
COND October Fall Festival
1
Yutaro Sahara
18
2:01.64
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Audrey Orange
17
2:17.92
AGUA
AGUA Swim For The Future
2
Phill Volaski
17
2:04.72
PATS
COND October Fall Festival
3
Kimberly Simpfenderfer
17
2:21.88
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
3
Dylan Porges
18
2:05.13
AGUA
AGUA Swim For The Future
4
Julia Renna
17
2:22.29
SSC
SSC Fall Face Off
4
Dylan Macejko
17
2:07.53
CSDC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
5
Deirdre McCafferty
17
2:23.84
TRI
AGUA Swim For The Future
5
Jason Cruz
17
2:07.61
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
6
Kylie Kramer
17
2:29.07
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
6
Rene Hernandez
17
2:07.79
AGUA
AGUA Swim For The Future
7
Kiersten Clancy
17
2:29.39
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
7
Jack Cimorelli
17
2:07.83
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
8
Emily Pence
17
2:29.44
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
8
Jonathan Kroon
17
2:07.90
TRI
AGUA Swim For The Future
9
Mikayla Bonner
17
2:32.53
UN
NBS Red, White & Blue
9
Jack Dillon
17
2:08.94
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
10
Teresa LaPointe
17
2:32.58
TRI
AGUA Swim For The Future
10
Sean Macias
17
2:12.06
TRI
AGUA Swim For The Future
11
Rebecca Muroff
17
2:34.76
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
11
Kevin Xu
17
2:12.14
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
12
Amelia Monica
17
2:38.65
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
12
Jesse Duval
17
2:12.92
FREE
COND October Fall Festival
13
Taylor Geis
17
2:46.37
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
13
Kyle Staubi
17
2:12.98
NDAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
14
Abigail Gash
17
2:47.06
PATS
COND October Fall Festival
14
Varun Khanna
18
2:13.08
AGUA
AGUA Swim For The Future
15
Carlie Relyea
17
2:49.88
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
15
Kenny Ruiz
18
2:15.92
RA
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
16
Rachel Chan
17
2:56.96
TVSC
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
16
Owen Rowlands
17
2:16.51
NBS
PATS September Time Trial
 
 
 
 
 
 
17
Andrew Torri
17
2:19.89
HVD
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
18
Joseph Malone
17
2:20.91
LIE
TVSC Ann Wycoff Memorial Swim M
 
 
 
 
 
 
19
Louis Quinn
17
2:22.98
COND
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
20
Will O'Connor
17
2:23.35
GAEL
CT-GRYM October Invitational
 
 
 
 
 
 
21
John McCafferty
17
2:24.94
TRI
AGUA Swim For The Future
 
 
 
 
 
 
22
Andrew Ruan
17
2:27.28
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
23
Matt Ely
17
2:31.28
SSC
SSC Fall Face Off
 
 
 
 
 
 
24
Sean Combs
17
2:31.79
SSC
SSC Fall Face Off
 
 
 
 
 
 
25
Chris Sapara
17
2:38.13
FREE
COND October Fall Festival
Girls   17-18   400 IM
Boys   17-18   400 IM
1
Yara Hierath
17
4:23.31
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
1
Jared Copeland
17
4:18.14
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Kimberly Jogis
17
4:32.06
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
2
Andrew Chopey
17
4:19.27
QNS
FLY Distance Meet
3
Kimberly Simpfenderfer
17
5:01.51
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
3
Asher Stukelman
17
4:23.04
BAD
BAD Fall Kick-Off Invite
4
Kelly Donlevy
17
5:20.86
CIY
FLY Distance Meet
4
Phill Volaski
17
4:33.89
PATS
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
5
Jason Cruz
17
4:48.16
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
6
Yousef Ebied
17
4:49.10
LGAC
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
7
Jesse Duval
17
4:53.28
FREE
COND October Fall Festival
 
 
 
 
 
 
8
Emil Bajramovic
17
5:08.91
FLY
FLY Distance Meet
 
 
 
 
 
 
9
Andrew Ruan
17
5:19.62
RFAC
RFAC Elizabeth Miller Invitatio
 
 
 
 
 
 
10
Liam White
17
5:32.63
PATS
COND October Fall Festival
Home   Top